Şimdi Ara

Ge72vr subwoofer dan gelen cızırtılı ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 gün önce ge72vr satın aldım müzik dinlerken acaip sinir bozucu bir cızırtılı ses geliyor sanki subwoofer sabit değilmiş gibi realtek silince o ses gidiyor ama ses kalitesi ve seviyesi çok düşüyor bununla ilgili sorunu olan çözen onerisi olan varmı? Aynı zamanda ben ayarlardan subwoofer seviyesinin azaltınca bu cızırtılı sesde azalıyor
    2. Olarak yine subwooferda cihazda hicbir ses unsuru açık değilken ıslık sesi gibi bir ses geliyor bu ses en başta fanda zannediyordum ama sesi kapatınca o ıslık sesi gidiyor söyle bir durumda var bu ıslık sesi sürekli gelmiyor hoparlör ü etkileyecek hicbir program açık değilken bu sorunla karşılaşıyorum mesela dün visual studio da 1 saat gecirdikten sonra o ıslık sesi çıkmaya başladı
    1. Si bios guncellemesinin en sonuncusunu yapmadım ondada usb ile ilgili bir sorun giderilmiş yonede yaparım
    2. Si henuz frameware versiyonuna bakmadım ama Ağustos'taki versiyonu en güncelmiş bu cihaz zaten Eylül'de çıktı
    3. Sü nahimic ve realtek en güncel halde o çözüm olmadı
    EXTRA SORU: Elimi cihaz üstünde gezdirdiğim zaman sanki elektrik çarpıyormuş gibi titriyor galiba elektrik geciyor kasadan ne onerirsiniz?
    NOT: Cihazı mağazadan aldığım için iade olmuyor lütfen çözümünü bilen biri çıksın servis kesin bunu kabul etmiicektir.

• Bir cevap gelmezse yarın garantiye vericem çözümü yoksa eğer garantiye verirken not olarak ne yazayım
  • Garantisi varsa servis niye kabul etmesin eğer bi video çekme imkanınız varsa bi dinliyelim ama kesin sonuç istersen servise ver.
  • Söyle söyliim az once nahimic in sitesinde crackling ile ilgili ir duyuru gordum uyguladim parazit azaldı eski surum realtek yukledim ve o parazit inanilmaz cogaldi bu arada kargoya yetisemedim pazartesi gondericem büyük ihtimal yarin video ceker atarım
  • sorun dünya genelinde teknik olarak çözülemeyen bir sorun o yüzden iade aldım bir daha msi kullanmamak üzere bu sorun vr versiyonlu 6.nesil bütün msi laptoplarda kronik olarak varmış haberiniz olsun 3 kere değişim aldım farklı versiyonlarda hepsi bana denk geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.