Şimdi Ara

Gazi Üni. Otomotiv Müh.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben 2020'de ilk kez YKS'ye girdim sayısal 144bin yaptım. 2021'de mezuna kaldım 122bin yaptım ve 2021'de üniversiteye yerleştim (Makine Müh.) ama şehri taşımak zorunda kaldığımız ve şartların el vermediği için ayrılmak zorunda kaldım ve okulumu ya MYP (geçen seneki puanla) ya da eğer geçen seneden daha iyi gelirse bu seneki YKS puanımla geçiş yapacağım. Ama OBP geri atacağı için geçen sene gibi muhtemelen 110bin veya üstü bir sıralama gelecek.

Bilgisayar ve yazılımla çocukluğumdan beri haşır heşirim kodlama öğreniyorum şuan sadece HTML biliyorum ama ilgim var, İngilizcem de B1 B2 arasında. Esas olarak bilgisayar veya yazılım müh. istiyorum. Çevremdeki herkes artık bir üniversiteye gir ve yerleş artık önemli olan hızlıca üniversiteye girmek sen çok geç kaldın gibi tuhaf şeyler söylüyorlar eminim siz de benim gibi günümüzde bunun geçerli olmadığını biliyorsunuz. Ben sırf okumak için okusam ilk yıl okurdum ama bir kez okuyacağım iyi okuyum diyorum. Kısaca bana sanayide iyi para var Gazi Otomotiv Müh. gir diyorlar o zaman yazılımla otomotivi birleştirmeye çalışacağım ama ne kadar yapabilirim veya bir sene çalışıp diğer kişiler ne derse desin son bir şansımı denemek istiyorum olmazsa nasip derim zaten 2 yıl kaybettim 1 yıl daha önemli değil diyorum ne düşünüyorsunuz  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razorlance_PAP -- 13 Temmuz 2022; 19:24:10 >

• GÜNCEL.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.