Şimdi Ara

Gazi teknoloji fakültesi bilgisayar mühendisliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

arkadaş zamanında öğretmen ünvanıyla mezun veren binaları kapattılar adınıda teknoloji fakültesi koydular , olay bu işte ..... bu iş siyasi bi düzendir .... Yarın bi başkası gelince eski düzen olmayacağı ne malum ? zamanında hepsi ygs ile aldı sonra isyan çıktı ygs+lys ilede almaya başladı ... Şuanki son durum nedir tam bilmiyorum

En kötü ihtimalle bakalim.Biz bölüme girsek ve o sirada bu olay değişse bile biz normal mühendisken bizden sonrakiler olamaz öyle değil mi ?

şu şartlar altında girdin ve sonraki zamanda değişti ise senin hakkın korunur ....

• son gülen iyi güler
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkacarcom

son gülen iyi güler

İnşallah bunu yazarken beynini kullanmişsindir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    ben size hakeret etmedim bir şeyde demedim.
    sadece şunu diedim "son gülen iyi güler" ve yine diyorum son gülen iyi güler
  • Kardesim ruh hastasimisin niye durduk yere guluyon

• quote:

ben size hakeret etmedim bir şeyde demedim.
    sadece şunu diedim "son gülen iyi güler" ve yine diyorum son gülen iyi güler

Hakaret etmiyorsunuz biliyorum ama sözümün arkasindayim. Neden biliyor musun ? Buraya belki yüzlerce misafir bakacak ve sırf sen yanlış bilgi verdin diye insanlarin hayati değişebilir. Burada tek. fakültesi okuyan insanların yorumları olduğu halde son güler iyi güler demen saçma.

daha yasanın çıkalığı 2 yıl anca oldu ve daha mezun bile vermediniz neyin kafasınız yaşıyorsunuz allah aşkına
  • quote:

daha yasanın çıkalığı 2 yıl anca oldu ve daha mezun bile vermediniz neyin kafasınız yaşıyorsunuz allah aşkına

Mezun vermedi mi ?

Seninle tartışmam bile hataymiş. İyi geceler dilerim.

Yasa çıktıktan sonra diyorum diyorum arkadaşım
  • quote:

Yasa çıktıktan sonra diyorum diyorum arkadaşım

Teknoloji fakultesi 2009-2010 yillarinda kuruldu. Mezun olanlara muhendis unvani veriliyordu. 2014'de mimarlar odasi dava açti. Yök cevap verdi ve mezun olanlara muhendislik ünvani verileceğini kanun olarak bildirdi. Hala öyle. Mezun verildi ve çoğu mezun normal.muhendisten daha tecrubeli olduğu için iş bulma olanaklari daha da kolay. Ama bu kolaylik kendini geliştirmeyenler için geçerli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 3 Ağustos 2016; 0:08:25 >
    buyur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkacarcom -- 3 Ağustos 2016; 0:09:52 >
  • bir üniversitede mühendislik ve teknoloji fakultesinin aynı anda açık kalması bana göre kaynak israfıdır.
  • bu adam burayı kazanmış şimdi soralım bakalım eğer aktif olursa memnun mu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.