Şimdi Ara

Gazetelik HTPC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle uzun zamandır elime film izlicek ve xp de kasmıcak mütevazi bir sistem geçmesini bekliyordumki geçti sistemi salonda televizyonda film izlerken kullanıyorum ve kasası gerçekten çok kötüdü parçalamadan önce fotoğrafını çekmeyi unutmuşum ve birtanede gazetelik vardı kullanılmayan onunda fotoğrafını çekmeyi unutttum ama netten emsalini buldum motijleri aynı değil ama işlev olarak aynı fayla ayrıntıya girmeden bi kaç fotoğrafla paylaşmak istedim daha eklencek ince ayrıntılar var ama onlar kasanın içinde onlar olsada olmasada dış görünüşü aynı olcağı için şimdiden paylaşiyim bide power retet düğmeleri eklencek cdrom deliği açılcak ...
    bu temsili gazetelik
     Gazetelik HTPC

buda eski kasanın temsili resmi
     Gazetelik HTPC

işte bunlarda gazeteliğin yeni hali
     Gazetelik HTPC
     Gazetelik HTPC
     Gazetelik HTPC
     Gazetelik HTPC
     Gazetelik HTPC
     Gazetelik HTPC
     Gazetelik HTPC
     Gazetelik HTPC
     Gazetelik HTPC
    ufak tefek şeyler haricinde benim hoşuma gitti inşallah sizinde gider bu arada bu modu yaparken elimde ne varsa onu kullanmak istedim 1 tl bile harcamadım ama annem dedi ben gazeteliğimi isterim ona alcaz artık bitane :D:D:D
    son olarak kaynağa tövbe ettim evde kaynak makinesi vardı hiç elimi sürmemiştim ama nerden sürdüysem maske kullanmadan yaptım gözümü aldı böyle bir acı daha önce tatmamıştım onuda tattım hala gözüm bulanık görüyo bide parmağımı çok fena kestim yani çok emek var bu kasada :D:D:D ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wahdet35tr -- 26 Şubat 2011; 23:38:20 >

• bu arada kasanın üstünde kullanılan üst kapaklar 3mm mdf beyazdı biride bejdi evde ağaçdesenli kablama buldum ama hepsini kaplamaya yetmediğinden mavide vardı evde onnla tamamladım
  • kaynak için ufak bi patatesi ikiye bölüp gözüne koysaydın, boyayıda hallettinmi çok güzel olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.