Şimdi Ara

Gazetelerin DVD Kampanyaları (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.188
Cevap
7
Favori
315.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tanrı Kent'İ aldım henüz izlemedim, kalitesini de merak ediyorum.Haftaya ne var acaba ?
  • siz dediniz diye aldım valla izleyeceğiz inşallah bir ara hepsini
  • arkadaşlar size şöyle diyebilirim tanrı kenti kesinlikle almalıydınız.çünkü çok manyak bi film(sanırım bu yeni dvdlerde iyi filmler bitti yine dandik filmlere dönecekler gözüken o :/). ayrıca filmlerin görüntüsü çok güzel . şuana kadar sadece milyoneri kaçırdım ve çok üzüldüm:d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicksartr -- 25 Ekim 2009; 23:28:08 >
  • hafataya ve gelecek haftaya dandik filmler var.
    cumartesi:insan lekesi
    pazar:tanrıdan gelen

cumartesi:dokuzuncu kapı
    pazar:maç sayısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhaarruunn2

hafataya ve gelecek haftaya dandik filmler var.

Match Point ve 9th Gate iyi filmlerdir bence.Kaçırmayın derim..Galiba Makinist'ide verecekler.Ben asıl onu bekliyorum.Underworld'ü kaçırdığımada üzüldüm ayrıca..Ayrıca Korsana Hayır adı altında bu gibi güzel katkılar ve hareketler yapsınlar, canımızı yesinler.Bu yapımcılar,şirketler bugüne kadar iyi yoldular insanları, orijinal dvdleri şuanda sattıkları uçuk meblağların çok altında satabileceklerini zaten biliyoruz.Artık isanları kandırmaktan vazgeçsinlerde ,mağazalarda sattıkları orijinal dvdlerin fiyatınıda aşağılara çeksinler.Ama nerdeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Cube -- 26 Ekim 2009; 16:15:15 >
  • insan lekesinde prison brak tan michael scorfaild var nasıl almam lenn
  • Maç sayısı gerçekten güzel film.Scarlet johanson'un en güzel filmi bence
  • 5 te 5 yaptım haftasonunu sabırsızlıkla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ice Cube

quote:

Match Point ve 9th Gate iyi filmlerdir bence.Kaçırmayın derim..Galiba Makinist'ide verecekler.Ben asıl onu bekliyorum.Underworld'ü kaçırdığımada üzüldüm ayrıca..Ayrıca Korsana Hayır adı altında bu gibi güzel katkılar ve hareketler yapsınlar, canımızı yesinler.Bu yapımcılar,şirketler bugüne kadar iyi yoldular insanları, orijinal dvdleri şuanda sattıkları uçuk meblağların çok altında satabileceklerini zaten biliyoruz.Artık isanları kandırmaktan vazgeçsinlerde ,mağazalarda sattıkları orijinal dvdlerin fiyatınıda aşağılara çeksinler.Ama nerdeee

ben zaten size bunlar dandik daha iyilerinin korsanını alın demiyorumki.sadece filmler hakkımda fikrimi söyledim.bana göre iyiler sana göre kötü;sana göre iyiler bana göre körü olabilir.sonuçta bu bir öznel yargı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ice Cube

quote:

ben zaten size bunlar dandik daha iyilerinin korsanını alın demiyorumki.sadece filmler hakkımda fikrimi söyledim.bana göre iyiler sana göre kötü;sana göre iyiler bana göre körü olabilir.sonuçta bu bir öznel yargı.

Ey sevgili üstadım,bende zaten size ''bu filmleri nasıl beğenmezsiniz'' diye söylenmiyorumki.Film olarak değerli bulduğumu ve sonunada ''bence'' diye yazdığımı es geçmeyiniz lütfen :) .Elbette dilediğinizi beğenip beğenmemekte yargı mercii sizin keyfinizdir, buna kimsenin itirazı olamaz.
  • Beleşe film almak güzel oluyor yav. Kutulu kutulu. Allah razı olsun arşiv genişliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Beleşe film almak güzel oluyor yav. Kutulu kutulu. Allah razı olsun arşiv genişliyor

Nasıl oluyor kutulu? Zarf içinde değilmi Hürriyet'in filmleri?
    Arkadaşlar, orjinal dvd almak isterseniz Merter media markt'da 1.99TL. , Bakırköy Capacity Electroworld' de 2.99TL. - 4.99TL ve 9.99TL. fiyatlarla iyi dvd filmler bulabilirsiniz.Bir de Bakırköy'de sahile inen yolla İstanbul caddesinin kesiştiği bölgede Esen müzik galiba adı bir müzik market var, oradaki orjinal dvd film fiyatlarıda oldukça iyi.Bu aralar D&R mağazalarında satılan orjinal dvd fiyatlarıda oldukça hesaplı. Tavsiye ederim.
  • tanrı kenti aldım bende bu hafta sonu.izlememiştim.süper film valla.izlemeyene tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: merlinthewizard

Arkadaşlar bir önerim varhttp://www.hurriyetfilmkulubu.com/ adresinde oylamayla yeni filmi biz seçebiliyoruz.Donanımhaber olarak ortak bir film belirleyelim ve oy kampanyası başlatalım.Her hafta bizim istediğimiz filmler yayınlanabilir böylece ne dersiniz?

her siteye girdiğimde sol taraftaki oylamada "içimdeki deniz",sağ taraftaki oylamada ise "tetikçi" filmini seçiyorum.ama %60 2 hafta sonra eminimki kara kedi ak kedi ile karemel filmleri verecekler...

gördüğününz gibi gene 6.hissimi kullanarak gelecek haftaki filmleri belirledim

mesajı 24 ekimde atmışım.yani gelecek hafta kara kedi ile ak kedi ve karamel bar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 2 Kasım 2009; 19:41:21 >
  • ve öbür gelecek hafata filmi 6.hissimle belirliyorum.volver (dönüş),inci küpeli kız
  • ben bunların hepsini gazeteden aldım daha 4 tane daha var ama onları ekleyemedim dosya çok büyük dior bi next filmini kaçırdım...

Gazetelerin DVD Kampanyaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arşiv:D -- 6 Kasım 2009; 20:55:47 >
  • Arkadaşlar bu 9. kapı filmi almaya değer mi?Arşiv yapıyorum da kalite düşsün istemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arşiv:D

ben bunların hepsini gazeteden aldım daha 4 tane daha var ama onları ekleyemedim dosya çok büyük dior bi next filmini kaçırdım...

ordaki bazı filmlerin kapaklarını sen mi yaptın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merlinthewizard

Arkadaşlar bu 9. kapı filmi almaya değer mi?Arşiv yapıyorum da kalite düşsün istemiyorum...

ben daha izlemedim ama bir şey farkettim.imdb ve beyazperdede filmin yapım yılı 1999 yazıyor.ama hürriyet film külübünün internet sayfasında 2002 yazıyor.sanırım eski film diye alan olmaz diye senesini 3 yıl yükseltmişler.
  • quote:

sanırım eski film diye alan olmaz diye senesini 3 yıl yükseltmişler.

Olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 7 Kasım 2009; 10:29:34 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.