Şimdi Ara

Gazetelerin DVD Kampanyaları (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.189
Cevap
7
Favori
315.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Gazetelerin DVD Kampanyaları

Gazetelerin DVD Kampanyaları
  • Bugün kalpazanları almayı unutmuşum ama yarın Next'i kesin alacağım.
  • arkadasım ben saat 12.30 cıvarlarında filmi almak için dışarı cıktım. gazete satışı çok fazla olan bi yere 5 adet gelmiş ve hemen tükenmiş diğer baktığım 4 yere ise film gelmemiş bile. demekki sayı cok az. bayaa fire verecez bu sefer. (kutusuz dvd lerin hepsini almıştım)

quote:

Orijinalden alıntı: Frost_Nova

İşe bak ya geçen haftaki güzelim filmi almayı unuttuk, satılmamış bu hafta da erken tükenmiş. Tüküreyim böyle şansa en balgamlısından.
  • ben dün erken saatte almıştım ama bugün alamadım.sordugum yerlerde ya flim yok yada kalmamış ne kadar saçma bişey
  • bugün next'i de aldım 3 te 3 yaptım ama bugun garip birşey oldu saat 9 da kalktım 9:10 da bayideydim son iki tane kalmıştı bir tanesini ben aldım demekki millet uyanmış herkes bayilere koşmuş
  • Of ya milyoner i kaçırdım ama diğer ikisini aldım gelecek haftakifilmlerde çok iyi umarım hep böyle devam ederler
  • ya ben bu gün 3 yere gittim next için ama her yerde sabahtan tükenmiş ama dün kalpazanları tek soruşta buldum bende 3te 1 yaptım amakapıtlıların hepsini almıştım hürriyet az az yolluyor snaırım filimleri
  • Arkadaşlar bir önerim varhttp://www.hurriyetfilmkulubu.com/ adresinde oylamayla yeni filmi biz seçebiliyoruz.Donanımhaber olarak ortak bir film belirleyelim ve oy kampanyası başlatalım.Her hafta bizim istediğimiz filmler yayınlanabilir böylece ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merlinthewizard

Arkadaşlar bir önerim varhttp://www.hurriyetfilmkulubu.com/ adresinde oylamayla yeni filmi biz seçebiliyoruz.Donanımhaber olarak ortak bir film belirleyelim ve oy kampanyası başlatalım.Her hafta bizim istediğimiz filmler yayınlanabilir böylece ne dersiniz?

boşuna uğraşma kaç sefer oylamada sonuncu olan filmi verdiler. yaani ellerinde hangisi varsa hangisi işlerine geliyorsa onu veriyorlar
  • bu gün underwordl için bakkala gittim hemen buldum ama next filimi hiç bir yerde bulamamıştım en son bir bakkaldan su alırken dikkatimi çekmiş öyle almıştım ne şanslıyım yav 4/3 yaptım
  • yaw Milyoneri kaçırdık iyimi ama karanlıklar ülkesini aldım bugün ayrıca logo olayına çok takmayın bende promosyon dvdlerden orjinal DVD arşivi yapıyorum 2.50 veya 4.99TL aldıklarımda da kanal D yazıyodu yani fiyatına göre çok takılcak bi durum yok bence
    birde bu kutulu filmlerde dikkatimi bişe çekti hep dağıtıcı firma as sanat diğerlerindede öylemi
    merak edenlere karanlıklar ülkesinin ss koyabilirim...
  • 4/4 yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomicrosoft

yaw Milyoneri kaçırdık iyimi ama karanlıklar ülkesini aldım bugün ayrıca logo olayına çok takmayın bende promosyon dvdlerden orjinal DVD arşivi yapıyorum 2.50 veya 4.99TL aldıklarımda da kanal D yazıyodu yani fiyatına göre çok takılcak bi durum yok bence
    birde bu kutulu filmlerde dikkatimi bişe çekti hep dağıtıcı firma as sanat diğerlerindede öylemi
    merak edenlere karanlıklar ülkesinin ss koyabilirim...

Kutulu olanların hepsi as sanat sanırım.

Haftaya çok güzel filmler yok ya
  • dvdler kalitesis eskisine göre bence
  • 4/4 kaçırdım neyse indirerek avunayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: merlinthewizard

Arkadaşlar bir önerim varhttp://www.hurriyetfilmkulubu.com/ adresinde oylamayla yeni filmi biz seçebiliyoruz.Donanımhaber olarak ortak bir film belirleyelim ve oy kampanyası başlatalım.Her hafta bizim istediğimiz filmler yayınlanabilir böylece ne dersiniz?

her siteye girdiğimde sol taraftaki oylamada "içimdeki deniz",sağ taraftaki oylamada ise "tetikçi" filmini seçiyorum.ama %60 2 hafta sonra eminimki kara kedi ak kedi ile karemel filmleri verecekler...
  • tanrı kenti gidip almadım saçma gibi geldi
  • Tanrı Kent filmi şimdiye kadar verilen filmlerin en iyisi.Bence kaçıran üzülsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

tanrı kenti gidip almadım saçma gibi geldi

Gerçek yaşananlardan uyarlamadır. Verilenler arasında bir milyoner bir de bu zaten en iyileri. Gerisi oyle boyle
  • @Blue Fox adından dolayı önyargıda bulunmayın bence.Son yılların açık ara en saglam filmlerindendir,Slumdog la onu yanyana bile anmak yanlış olur.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.