Şimdi Ara

Gastroclub üyeliğine (1000 TL), 1 yıl macfit hediye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
4
Favori
5.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • amiralbattımıacaba A kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Kod aktivasyonunu aşağıda daireye aldığım kısımdan mı yapıyoruz?

Gastroclub üyeliğine (1000 TL), 1 yıl macfit hediye

Macfit Portal'da kod girecek yer bulamadım.

• Evet hocam oraya yapıyoruz

• Kampanya devam ediyor mu acaba?
  • Hocam kodlar aktif çalışıyor hala

• Melange kullanıcısına yanıt
    Gastro klüp uygulamasını indirip.
    Canlı desteğe sor çok mükemmel kampanya idi ben 2 ay önce aldım.
    Mesela kahve dünyasında 12 adet ücretsiz kahve hakkım var. Gastro ayrıcalıkları da iyi gerçekten.
  • 6 aylık olanı girdiğimde sonraki aşamaya geçince 600 TL fiyatlandırma göremedim ama 12 aylık olanda 1008 TL yazıyor. EK olarak macfite dair bir şey göremedim sanki alınca gelmemezlik yapmasın?

• Nétwork kullanıcısına yanıt

web sayfasından üyelik alırken 7/24 aktif canlı yardım oluyor hocam, satın almadan önce görüşüp kampanyanın devam ettiğine dair onay alın derim, onay aldıktan sonra üyelik satın alımını yaparsınız. ben 3 ay önce görüşüp almıştım ve kodu bir kaç dakika içinde iletmişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D684D280

web sayfasından üyelik alırken 7/24 aktif canlı yardım oluyor hocam, satın almadan önce görüşüp kampanyanın devam ettiğine dair onay alın derim, onay aldıktan sonra üyelik satın alımını yaparsınız. ben 3 ay önce görüşüp almıştım ve kodu bir kaç dakika içinde iletmişlerdi.

Teyit ettim hocam çok güzel yardımcı oldular. Çoğu siteden daha iyi çalışıyorlar sağolsunlar.

• Nétwork kullanıcısına yanıt

gerçekten çok iyi işleyen bir sistemleri var, şöyle bir tık daha günlük hayata etki eden sürekli ikram indirim vs. olsa bence sadece gastro bu paraları edecek seviyede (ben yıllık 750 ödemiştim). hele ki macfit hediyesiyle, spor salonu üyeliği isteyenler için eşsiz bir kampanya.

hayırlı olsun size de hocam.

• kampanya artık geçerli değil galiba

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.