Şimdi Ara

Garmin Edge 200 Gps Bisiklet Saati

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toplam 213 km kullandığım garmin edge 200 saatimi ihtiyaç dolayısıyla satıyorum. Saat orjinaldir, garmin express e bağlanıyor ve internete verilerinizi aktarabiliyorsunuz. Özelliklerinden biraz bahsedeyim;
    Saat gps ile çalışıyor tekere mıknatıs vs takmayacaksınız, sadece gidona garmini bağlayıp süreceksiniz
    Sürüş ekranında; anlık hız, ortalama hız, yaktığınız kalori, süre, rakım değerleri gösteriyor.
    Saate bilgisayar üzerinden rota yükleyebiliyorsunuz, size anlık olarak yolu tarif ediyor.
    Su geçirmiyor.
    En yüksek ortalama hızlarınızı, en uzun sürüşlerinizi liste olarak görebiliyorsunuz.
    Tüm sürüşlerinizi History kısmından görebiliyorsunuz, gün zaman şeklinde gösteriyor listede sıra sıra.
    2 tane ana odometer var, yani 2 bisikletiniz varsa ayrı ayrı kullanabiliyorsunuz.
    Toplam 2 tane yuva, 4 tane de bağlantı lastiği var (gidon boyutunuza göre 2'şer adet)
    Şarj ile çalışıyor, ben hep bilgisayarda şarj ettim. Her sürüşten sonra bilgisayara bağlayıp verileri garmin express e aktarıyordum, bi yandan da şarj oluyordu. Şarjı hep full kalıyor bu sayede.
    Garmin connect üzerinden gittiğiniz yolların haritasını görebiliyorsunuz ayrıca strava ile uyumlu çalışıyor.
    Kendinize günlük, aylık veya belirlediğiniz gün kadar hedef koyabiliyorsunuz. Sizin için onları düzenli olarak kendisi takip ediyor. Garmin express ile güncelleyince connect de direk görüyorsunuz.
    Daha fazla özellikleri var garmin connect in ama aklıma gelmiyorlar. Kendiniz bilmediklerimi de keşfedebilirsiniz.
    Fiyat 350 TL. Havale veya elden teslim (istanbul) olur, sahibinden üzerinden get ilanı açılır. Takas yoktur.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.