Şimdi Ara

Gargamer.com, morpiktr Derya Ozalit Siparişi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde internette bir site gördüm özellikle gamer'lara hitap eden canvas tablolar yapan bir ozalit firması. Birden fazla isimle piyasada faailiyet gösteriyor ben gargamer.com olarak gördüm ama morpiktr olarak da yan çarları bulunuyor. Hem instagramda hem de internet siteleriyle aktif gözüküyorlar. Resmi kuruluş isimleri Derya Ozalit. İstanbula bir baskıcı gibi görünüyor. Adres, telefon, müşteri hizmetleri felan derken kurumsallık had safhada gibi gözüken firmadan gargamer.com üzerinden tablo siparişi verdim. Sipariş üzerinden 11gün geçtikten sonra acaba nerede bu sipariş diye merak ederken adamlara da ulaşmaya çalıştım ve hem telefonları hem mailleri hem de instagram sayfaları kapı duvar oldu. Herşey yerli yerinde ama kimseye ulaşılmıyor. Telefondan da engellediler mi nedir çalmıyor bile. Velhasıl kelam haklarında internette hiçbir olumlu veya olumsuz bilgi bulunmadığım bu site ile ilgili bir entry gireyim de en azından benden sonrakileri kurtarayım dedim. Herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfo9403 -- 26 Ağustos 2019; 17:58:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Foruma entry girdikten sonra bugün itibariyle yani siparişten 20gün sonra tablom elime ulaştı. Yerlerinin taşındığını dolayısıyla hem siparişin geciktiğini hem de iletişimin sağlanamadığını söyleyip özür de dilemek yerine "ananın karnında 9 ay nasıl bekledin" edasıyla azar çekerek benimle iletişim kurdular. Tabi bilgi vermek görevinin kendilerine ait olduğundan bihaber takılan bu firma, nezaketten uzak sancılı bir sürece konu olan siparişi sağ sağlim elime ulaştırdı. Neticeyi ve süreci belirtmek istedim. Sipariş verecekseniz bilginize.. (ayrıca tablo belirtildiği standartlarda geldi tek sorun boy hesabı en büyük parçaya göre hesaplanıyor, beklediğinizden ufak gelebilir)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.