Şimdi Ara

Garena dönmüş dostlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan çok mutluyum 3 sene önce türk roomda oynadığım oyunları özledim inşallah en kısa sürede tekrar türk oyuncular geri gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• garena da 27 lvl hesabım vardı... çokta güzeldi kafa dengi arkadaşlar filan vardı... oyun esnasında da iyiyydi taktik filan veriyorduk hiç sıkıntı olmuyordu...

fakat garena warcraft 3 e desteği kesince mecburen millet dağıldı... eurobattle..dota2 filan.. tekrar warcrafta destek vermye başlamasına sevidim lakin eski adamlar varmıdır acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerergul

garena da 27 lvl hesabım vardı... çokta güzeldi kafa dengi arkadaşlar filan vardı... oyun esnasında da iyiyydi taktik filan veriyorduk hiç sıkıntı olmuyordu...

fakat garena warcraft 3 e desteği kesince mecburen millet dağıldı... eurobattle..dota2 filan.. tekrar warcrafta destek vermye başlamasına sevidim lakin eski adamlar varmıdır acaba?

Aynen hocam o roomda dönen sohbetleri oyun dolacak diye beklediğimiz o sahurları özledim ama hiçbir şey eskisi kadar güzel olmuyor zaman herşeyi berbat ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Gbresice

quote:

garena da 27 lvl hesabım vardı... çokta güzeldi kafa dengi arkadaşlar filan vardı... oyun esnasında da iyiyydi taktik filan veriyorduk hiç sıkıntı olmuyordu...

Aynen hocam o roomda dönen sohbetleri oyun dolacak diye beklediğimiz o sahurları özledim ama hiçbir şey eskisi kadar güzel olmuyor zaman herşeyi berbat ediyor

ya ben denedim ama girmiyor ?

hala eskisi gibi takılıp kalıyo... sen nasıl giriyon?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gbresice

quote:

ya ben denedim ama girmiyor ?

hala eskisi gibi takılıp kalıyo... sen nasıl giriyon?

Hocam yeni üyelik aldınız mı bide bende vpn var

• Arkadaşlar garena geldi dediğiniz yeni mi? Çünkü 1 hafta önce girdiğimde hala lan oyunları yoktu Eminseniz indiricem de..

Abi VPN ile olmaz ya VPN de cok lag oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F00tman -- 3 Temmuz 2016; 20:43:31 >
  • VPN ile açarsınız ama vpn ile oynamaya devam etmek zorunda değilsiniz.

VPN ile garenaya girin(vpn'yi genelde hong kongdan seçiyorum , temiz çalışıyo, bağlantı çok yavaş oluyor ama garenaya rahat giriyor )

oda seçmeyin , oda seçmeden önce vpn'yi iptal edip normal kullandığınız ağa dönün

bi süre , otomatik sign up yapmasını bekleyin (1 dakka max.)

sonra odaya seçip girin

ben şuan haftada 2-3 akşam rus odalarında oynuyorum

çoğu oyunu görmüyor baya sıkıntı tunnel falan çare olmuyor , o yüzden botla kurulan oyunlara giriyorum onlarda sıkıntı yok ama lvl sınır olmadığı için bu odalarda sağlam oyun bulmak zor oluyor

Not: vpn'yi iptal edip tr bağlantısına döndüğümüzde , garena'dan LAN iconu yine silinecek , o yüzden LAN'ı kapatırsanız tekrar garenayı kapatıp baştan aynı işlemleri yapmanız gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup13 -- 2 Ağustos 2016; 13:21:30 >

• 42 lvl hesabim var satılık

• Garenada olupta room 5in muhtarı tk.killeroyu bilmrçeyen yoktur :D

• Harbi sevindim bu habere fakat eskisi gibi kimsenin geri dönüş yapacagini sanmiyorum millet dota2 de mmr kasmaktan geri donmez tanidik gamelere. Bi oyunda mh li gireyimde bari özledik :D (Obey_System)

• Game Ranger diye bir platform var. Gayet iyi de oyuncular var. Tavsiye ederim. Mesajla ulaşırsanız haberleşiriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.