Şimdi Ara

Garantiye Yolladım Ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumum markası Alcatel ot 995 2 gün önce teknosaya bıraktım ve onlarda yolladılar telefonumun bataryası şiştiğinden dolayı yollamıştım ama hem yakınımdakiler ve okuduklarım kadarıyla telefona zarar gelir yok birşeyini çıkarırlar servise giden telefon bidaha kullanılmaz vs gibi şeyler duydum ve ister istemez bir korku oldu garantisi brigtstar bilgisi olan yardım edebilirmi telefona zarar gelirmi lütfen yardım edin teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan176

Telefonumum markası Alcatel ot 995 2 gün önce teknosaya bıraktım ve onlarda yolladılar telefonumun bataryası şiştiğinden dolayı yollamıştım ama hem yakınımdakiler ve okuduklarım kadarıyla telefona zarar gelir yok birşeyini çıkarırlar servise giden telefon bidaha kullanılmaz vs gibi şeyler duydum ve ister istemez bir korku oldu garantisi brigtstar bilgisi olan yardım edebilirmi telefona zarar gelirmi lütfen yardım edin teşekkürler.

Brightstar dan bahsediyorsun mahalle telefoncusundan değil merak etme bişey olmaz telefonuna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hiçbir şey olmaz özellikle ben brightstar'dan oldukça memnun kalmıştım ama tabi hepsi aynı olmuyor
  • Çok teşekkürler cevap için bende birşey olmaz diye biliyordum ama hep yakınlardan böyle duyunca bir korku oldu tabi:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan176

Çok teşekkürler cevap için bende birşey olmaz diye biliyordum ama hep yakınlardan böyle duyunca bir korku oldu tabi:D

Yakınların Ürettikleri Şehir Efsaneleri
    Bölüm 4583

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Acar -- 7 Şubat 2014; 14:59:05 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.