Şimdi Ara

Garantisi olan iphone 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde iphone 4 8gb var . Garantisi , onarım ve servis kapsamı etkin ( Mayıs 2018 ) cihazımı servise göndersem bana yeni telefon gönderilir mi ?
    Sorunum şu , telefon çaldığında bazen cevaplama slide kaydırma çalışmıyor. Bunu sık sık yapmaya başladı. Ekranda jelatin yok.

• Slide çalışmıyorsa ekranda problem vardır. Yeni telefon verirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımsal bir arıza var ortada o bir gerçek.
    Ama sormak istediğim sıfır iphone 4 kalmadı ki ?
    Bir de ben swap almıştım garanti nasıl aldığım tarihten 2 yıl
    verildi bilmem.
  • Yalnız telefonu güncellerler ip4 ün aldığı son sürüme 😬

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda 5s'e değişim kararı çıkan arkadaş stok olmadığı için SE ile değiştiğini söylüyordu.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=125078859

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozaman cogu arkadaş halen satilmakta olan 5s alip 6 ay veya 1 yil sonra problem ciktiğinda 5 se ile değişim Alicak ise se almasin 5s alsinlar böyle o arkadaş kim ise sallamiş iphone 6 alip 2 yil sonra 6s işe değiştirelim vay be akla bak apple o kadar da enayi değil..

• yeni ekran takilir. mevcut ios surumunuz yukseltilir.

• iphone 3g mi garantisinin bitmesine yakın garantiye göndermiştim tabi üretimden kalkmıştı. Sıfır 3g s göndermişlerdi. Kvk da olmuştu bu değişim. Bu olay olalı bayaa oldu yalnız.

• Muhtemelen yeni ürün verilir yani üst model olan. Buradaki mevzu cihazların destek süresiyle alakalı. Örneğin şuan garantisi olan bir 3GS sahibi olsanız arızdan dolayı apple buna tamir uygulamaz güncel bir model ile değişim yapar. İphone 4ün destek süresi yani servislerinde onarım destek süresi biteli uzun zaman oldu. 5s alıp 6 ay sonra üst model alma durumu hikaye yani. Modellerin destek süreleri yani teknik servis işlemleri belli tarihler içerisinde mümkün. 5s in teknik servisi bitene kadar önce 5in bitmeli hatta bitmediyse 4S'in bitmeli. Umarım anlatabildim.

• İos 7.1.2 son sürüm yüklü :) memnunum iphone 4 ten işimi görüyor . Ama servise vermeyi düşünüyorum. Değişim çıkarmı ekran mı yenilenir artık bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradım apple ' ı , i tunesten resetle diyorlar :) cihaz gönder vs demediler
  • Ben kİphone 4'ğn garantili olmasına takıldım. Hem de Mayıs 2018 😂. Büyük ihtimalle yatan cihaz sizinkisi. Bir süre kutusunda bekleyip çok sonra aktif edilenlerden.

• vallahi swap olarak aldım , garantisi olacağından şüheliydim ama baya baya adamlar garanti vermişler.
    İlginçtir gerçekten de. Garantili iphone 4 , döverler adamı apple önünde
  • Garanti olduğu halde 5-7 yıllık cihaz olduğudan desteğini kesmiş apple ? Nasıl iş bu garantili cihazım garantisiz mi kaldı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.