Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bymyWILL

Arkadaşlar Bonus Genç ile steama para yatırınca bonus vermiyor mu ?

Bonus Flaş üzerinden 20/10 kullanabilirsiniz.Garantione üzerinden olanı kullanamazsınız , anca gamesultan üzerinden atmanız lazım o sütü bozuklarda payuya yönlendiriyor sürekli.Payu üzerinden ödeme yapınca garanti iade yapmıyor vs.
  • Bana da dun koton dan yaptığım alışveriş sonrası mesaj gelmedi. Hep gelirdi. Kayıt actirayim bari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğlence indirimi için kota dolmuş mudur acaba arkadaşlar?Dolunca uygulamadan kalkıyor mu bilgisi olan var mı?

• eğlence indirimini anlamadım ben. igaranti veya bonusgenc olması gerek diyor bende ikisi de yok ama uyumlu kartınız var diyor kampanyaya katıyor. benim sadece bonus classic kart var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wigglesticks

quote:

Bonus Flaş üzerinden 20/10 kullanabilirsiniz.Garantione üzerinden olanı kullanamazsınız , anca gamesultan üzerinden atmanız lazım o sütü bozuklarda payuya yönlendiriyor sürekli.Payu üzerinden ödeme yapınca garanti iade yapmıyor vs.

Evet bu kismi anlamadim ben adamlar PayU veya diger odeme araclari uzerinden yapilan alisverisler kampanyaya dahil degildir diyor. Ama GameSultanda odeme kismina gelince site kendisi otomatik olarak PayU odeme sayfasina yonlendiriyor zaten. Nasil cozecegiz bu kismi? Bir de kampanya ilk 2500 kisi icin gecerlidir diyor boyle sacmalik mi olur kardesim resmen kampanya diye reklam yapip parayi da odememek icin ellerinden gelen herseyi yapmislar.

Edit: Onceki sayfalarda bir arkadas 0,01 gcashi payu ile odeyip daha sonra payu olmadan islem yapabilecegimizi yazmis. Ben kredi kartiyla 0,01 cash aldim ama hala payu sistemine yonlendiriyor. Yarin bir de havale ile deneyecegim sonucu buraya yazarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thisisshit -- 8 Eylül 2017; 2:47:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 2008_008

Eğlence indirimi için kota dolmuş mudur acaba arkadaşlar?Dolunca uygulamadan kalkıyor mu bilgisi olan var mı?

Aynısını ben de merak ediyorum.

• thisisshit kullanıcısına yanıt
    "Kampanyaya Nasıl Katılırım

Ürünleri sepete attıktan sonra, "alışverişi tamamla" butonuna basın ve aşağıdaki işlemleri takip edin
    a) Eğer Game Sultan üyesiyseniz:
    a-1) "kredi kartı" seçeneğine tıklayın
    a-2) "taksit ister misiniz?" sorusuna "hayır" cevabı verin ve ödeme işleminizi tamamlayın!

b) Eğer yeni üyeyseniz: Bu kampanyaya katılmak için:
    b-1) 0,01 TL'lik EFT/Havale ödemesi yapmalısınız
    b-2) 0,01 TL'lik kredi kartı ödemesi yapmalısınız.

Bu 2 işlemi yaptıktan sonra "Eğer Game Sultan üyesiyseniz" adımını takip ederek kampanyaya katılabilirsiniz."

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thisisshit

quote:

Orijinalden alıntı: Wigglesticks

quote:

Evet bu kismi anlamadim ben adamlar PayU veya diger odeme araclari uzerinden yapilan alisverisler kampanyaya dahil degildir diyor. Ama GameSultanda odeme kismina gelince site kendisi otomatik olarak PayU odeme sayfasina yonlendiriyor zaten. Nasil cozecegiz bu kismi? Bir de kampanya ilk 2500 kisi icin gecerlidir diyor boyle sacmalik mi olur kardesim resmen kampanya diye reklam yapip parayi da odememek icin ellerinden gelen herseyi yapmislar.

Edit: Onceki sayfalarda bir arkadas 0,01 gcashi payu ile odeyip daha sonra payu olmadan islem yapabilecegimizi yazmis. Ben kredi kartiyla 0,01 cash aldim ama hala payu sistemine yonlendiriyor. Yarin bir de havale ile deneyecegim sonucu buraya yazarim.

Hocam yapınca sonuçtan haberler ederseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: magnnm

54 liralık restoran ödemesi yaptım.
    ''Tebrikler Bonus Restoran Kampanyasından %12 Bonus Kazandınız.''
    yazısı çıktı slipte.
    ''Garantione'dan 10.00 TL. İndirim'' yazısı da çıkmadı sms de gelmedi.
    Yediler mi şimdi 30/10 indirimi?

Ben de %12 kampanyasına katıldım ama 50 TL yi geçmedim. Buna rağmen slipte yazmadı, sms de gelmedi. Ne yapmak gerekir?

• Ağustos eğlence iadeleri yattı mı?

• Benim yatmamış.
  • Benimde Yatmadı..
  • Giyim için kayıt açtırmıştım,manuel yatacak dedi bidahaki ay iyice aksatmaya başladı garanti

• andree03 kullanıcısına yanıt
    Bana da okul kampanyasından mesaj geldi ama giyim kampanyasından gelmedi. Büyük ihtimalle ekstrede yansır diye düşünüyorum.

• Ağustos eğlence iadeler yatan var mı?

• yunus6397 kullanıcısına yanıt
    Benim de yatmadı. Çağrı merkezini arayip soran oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • giyim online olursa yatar mı bu aralar yattı mı?

• inexo kullanıcısına yanıt
    Boyner.com dan yaptığım alışverişe 20 TL iade geldi

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Benimde yatmadı. Aramadım. Yatırırlar illaki.
  • Altınyildiz dan 160 tl alisverisim oldu taksit yaptirdim bonus kampanyasindan bildirim geldi ama garantione fistede cikmadi bildirimde gelmedi.

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.