Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 0.01 TL lik gcash alıp ödemesini EFT/havale ve kredi kartı ile yapin.(iki defa,her ikisiyle de) Sonrasındaki 15 TL lik gcash alımında, tekrar kredi kartı seçeneğini isaretlediginizde gelen "taksit ister misiniz" seçeneğine hayır dediğinizde payu yerine normal kredi kartıyla odeme formu gelecek.

https://www.gamesultan.com/Haber/Detay/[KAMPANYA]--GARANTİONE-UYGULAMASI-KULLAN-15-TL-CEBİNDE-KALSIN---TEMMUZ/1270

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şerbetçi -- 1 Ağustos 2017; 23:39:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şerbetçi Ş kullanıcısına yanıt
    3D Secure şifresini girerken "PAYU" yazıyor hocam yine. Öyle yazmaması lazım değil mi?
    Benim dönem içi işlemlerde Payu.com.tr olarak gözüküyor. İade gelmeyecek mi yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: Şerbetçi

İlk ödemeyi (0.01 tutarında olanı) payu ile yapacaksanız hocam zaten(Veyahut EFT ile)

İlk başta ödemeye yaparken kredi kartını seçtiğinizde payu formu gelirken,bu 0,01 lik ödemeyi yapmanızdan sonra kredi kartını seçtiğinizde taksit ister misiniz sorusu gelecek,hayır derseniz normal kredi karti formu gelecek. Şimdi 15 TL lik ödemeyi yapabilirsiniz.

@Uacellat_62 maalesef. Kampanya şartlarında da yazıyor payu ile yapılan ödemeler geçerli değildir diye.

Hocam o uye olmayanda gecerli ben zaten uyeyim siteye arkadasin dedigi gibi pesin desekte payu dan cekmeye calisiyor.

Neyse dediginizi bir deneyeyim siteyi ne guncellediler anlamadim ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Ağustos 2017; 21:6:18 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu yilin başindan beri uyeyim. 7 aydır da gcash yüklüyorum. Sabah müşteri temsilcisi ile görüştüğümde ben de aynısını söyledim,bana önemli olan bu 0,01 TL yı havale yapmanız dedi.

• quote:

Hocam ben bu yilin başindan beri uyeyim. 7 aydır da gcash yüklüyorum. Sabah müşteri temsilcisi ile görüştüğümde ben de aynısını söyledim,bana önemli olan bu 0,01 TL yı havale yapmanız dedi.

Simdi hocam 0.01 karttan cektirecem pesin olarak sonra olacak anladigim.Neden boyle aptalca birsey yapmaya zorlamislar anlamadim..

Birde 0.01 nasil yazacagiz ki min 5 gcash aliniyor hocam cok soru sordum ama cidden cok karisik yapmislar bayada yapamayan var en azindan herkeze isik tutmus olursunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Gcash yükle kısmında tutarı kendim belirlemek istiyorum var,orada 0,01 yazarsanız olur.

Kredi kartıyla ödeme formunun linki bu:
    https://www.gamesultan.com/GCashYukle/Kredikarti/TEB_POS
    görünümü de şöyle:
    GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye
    satın aldıktan sonra da gcash alımların sayfasında (https://www.gamesultan.com/Uyelik/GCashAlimlarim) şöyle görünmesi lazım.
    GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şerbetçi -- 1 Ağustos 2017; 21:20:24 >

• quote:

Gcash yükle kısmında tutarı kendim belirlemek istiyorum var,orada 0,01 yazarsanız olur.

Tamamdir simdi 0.01 yazdim pesin ode dedim talep olustu dedi simdi 15'i alayim :)

Edit:Valla yine payU ya yonlendiriyor hicbirsey cozemedim.Aptalca birsey simdi mh ye baglanacagim sinirliyim gereksiz seyler yazmak istemiyorum calisan seyleri bozdular...
    Taksit ister misiniz diyede sormuyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Ağustos 2017; 21:32:52 >
  • Tamamdır,hem havale hem de kredi kartı ödemesi yapılması gerekiyormuş.
    Bu kampanyaya katılmak için:
    b-1) 0,01 TL'lik EFT/Havale ödemesi yapmalısınız
    b-2) 0,01 TL'lik kredi kartı ödemesi yapmalısınız. Bu 2 işlemi yaptıktan sonra "Eğer Game Sultan üyesiyseniz" adımını takip ederek kampanyaya katılabilirsiniz
    .
    Ben geçen ay havale ile 3 liralık gcash aldığım için sadece kredi kartı (payu) ile ödeme yapmam yeterli oldu sanırım.

0,01 TL payu ile ödeme yapan arkadaşlar bir de aynı tutarda EFT/havale yapmayı denesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şerbetçi -- 1 Ağustos 2017; 21:53:40 >
    Sadece bu şekilde oluyorsa çok saçma bir yol olmuş, 0,01 tl payu ile ödedim, ardından aynı tutarı havale yapmak istedim onaylanmadı, geçen ay ne güzel oluyordu ne oldu ki yani değiştirdiler
  • Hesap 10 senelik bu arada yeni değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

Online giyim alisverise iade geliyor mu? Morhipo vb.

evet..
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    yanlışınız olmasın sanal pos geçerli değildir diyo ama
  • quote:

Tamamdır,hem havale hem de kredi kartı ödemesi yapılması gerekiyormuş.
    Bu kampanyaya katılmak için:
    b-1) 0,01 TL'lik EFT/Havale ödemesi yapmalısınız
    b-2) 0,01 TL'lik kredi kartı ödemesi yapmalısınız. Bu 2 işlemi yaptıktan sonra "Eğer Game Sultan üyesiyseniz" adımını takip ederek kampanyaya katılabilirsiniz
    .
    Ben geçen ay havale ile 3 liralık gcash aldığım için sadece kredi kartı (payu) ile ödeme yapmam yeterli oldu sanırım.

0,01 TL payu ile ödeme yapan arkadaşlar bir de aynı tutarda EFT/havale yapmayı denesinler.

Dediginiz sekilde yaptim oldu

Tesekurler bu arada vodafone tl yukleme calisiyor artik sorun cozulmus

• Restorant ve Giyim iadeleri yatti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Restorant ve Giyim iadeleri yatti.

Giyim indirimi yattı, restorant ilk defa yatmadı sms ve slip te çıkmamışti zaten kayıt açtırıcaz mecbur.

• Game sultandan 15 liralık g cash aldım ama mesaj gelmedi kampanyaya dahil olmuş mudur? Payu ile odeme olmadı 0.01 kuruşluk havale/kredi kartı odemesini yaptıktan sonra satın aldım.

• Eğlence indirimi dönem içine yansıdı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

Eğlence indirimi dönem içine yansıdı mı?

Bana daha yansımadı

• eğlence indirimi genelde ayın kaçında yatar?

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.