Şimdi Ara

Garanti Steam, Youtube Premium, Spotify, iTunes, Aral Game, Playstation Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
7
Favori
7.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen ay bi de bu ay üst üste aynı sanal kartla yükleme yaptım, puan kazandınız mesajı geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube premium üyeliğim vardı, kartı değiştirdim paracard Bonus ile yenilendi bugün ama kampanya sayılmadı. googledan iade istedim ben de papara ile ödeyeceğim yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti Steam, Youtube Premium, Spotify, iTunes, Aral Game, Playstation Kampanyası

Yok bende olaydı iyiydi. Kaldırmışlar. Ayrıca geçen qr ödeme, fatura ödeme ile ilgili kampanya vardı. Onu da kaldırmışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Garanti Steam, Youtube Premium, Spotify, iTunes, Aral Game, Playstation Kampanyası

arkadaşlar durduk yere para yüklemeye gerek yok diye skinleri satıp kazanıyordum zaten 30 kuruş 10 kuruş iyice ölücüydüm yani kampanyayı görünce mevcut steam hesabıma para yükleme işlemi yaptım önce olmaz diye 20 tl yükledim ertesi günde yaparım bi 20 tl totalde 40 tl yapar zarar sıfır. ona da stattrak lı d.eagle alırım ilerde satsam bile aynı para olur
    teşekkürler garanti

• Bonus genç paracard kampanyaya dahilmi,yani normal paracard ile bir farkı varmı

• Paracard bonus trink var geçerli mi ki acaba ayrıca linke tıkladığımda görüntülenemiyor diyor :(
  • yag1z7 Y kullanıcısına yanıt
    Görüntülenemiyorsa olmaz. Katıl demeniz lazım.

• LoRdOfWeB kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :( Papara ile yola devam.
  • Ben de denemek icin 20 tl steam cüzdana ekledim 20 tl bonus geldi. Acaba İkinciye de 20 geliyor mu haberdar edersen sevinirim.

Teşekkürler @LoRdOfWeB

• Itunes gift card yüklemesi yaptım ama sayaca işlemedi daha. Hemen işlemesi lazımdı sanırım. Saymayacak mı acaba?

• karargah66 K kullanıcısına yanıt
    Onu da veriyor

• Kampanya beynimi yaktı.

Şimdi İtunes'da kayıtlı bonus kartım var . 40 TL İtunes Kodu almam durumumda 40 Bonus gelecek. Diğer kampanyadan + 4 Bonusta geliyor mu? Deneyen oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDifference35 -- 15 Temmuz 2020; 12:7:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 TL Steam bakiye yükledim. 40 TL kazandınız diye mesaj geldi.

Ek olarak dizi, film 45₺ bonus kampanyası da sayılmış gözüküyor Bonus Flaş'ta.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

50 TL Steam bakiye yükledim. 40 TL kazandınız diye mesaj geldi.

Ek olarak dizi, film 45₺ bonus kampanyası da sayılmış gözüküyor Bonus Flaş'ta.
    Ben bir gün önce 41,99 Netflix ödemesi yaptım bir gün sonra 50 TL steam bakiye ödemesi yaptım. 41,99 u saymamış 50 TL yi saymış her iki kampanyaya da eğer 50 TL yüklememe 85 TL puan vereceklerini bilsem TOSLA vs aracılığı ile öderdim Netflix'i bakalım ne olacak göreceğiz. Daha faturalardan 100 TL vereceğiz diyip 50 verdiler o düzelmedi 3 aydır.

Edit: Kız arkadaşımın hesaptan 100 TL steam bakiyesi alacaktım sonra durum böyle olunca linkleri attım uygulamayı gezdik gözükmüyor. İş yerimiz Bonus ile çalışıyor iş yerinden arkadaşlardan deneyeceğim. Herkeste yok mu bu iki kampanya bilgisi olan var mı

Dizi ve film için Harcadığın kadar max 45
    Oyun ve eğlence Harcadığın kadar Max 40

(Kampanya isimleri tam bunlar olmayabilir ama bu şekilde biri dizi film vs biri eğlence oyun vs içeriyor. Paracard Bonus için kredi kartı için değil kredi kartı içinde 20Tl bonus var sanırım oda yüzde 10, 30 TL üzeri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 15 Temmuz 2020; 17:54:31 >

• 45 harcadım 40+4.5(%10 kampanyası varmış) geldi. dizi film bende de vardı ama saymadı ona (kredi kartı paracard değil)

steamgames.com ev/dekarosyon olarak gözüküyor bonus flaşta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 16 Temmuz 2020; 13:45:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

45 harcadım 40+4.5(%10 kampanyası varmış) geldi. dizi film bende de vardı ama saymadı ona (kredi kartı paracard değil)

steamgames.com ev/dekarosyon olarak gözüküyor bonus flaşta
    Kredi kartına benim ne oyun ne dizi kampanyası var ben anlamadım ne oldu noluyor 😃

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Bende ayni sekilde islem yaptim, bugun odeme gunuydu odemeyi almis ama bonus gelmedi. Kampanya takipte de islem yaptigim gozukmuyor. Neden boyle oldu ki??

Siz garantiyi arayip durumu bildirdiniz mi?

Edit:
    Bu arada google dan iade nasil talep ediliyor? Garanti mh yi ariyim bonusu vermezlerse iade olursa alip paparayla oderim bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 17 Temmuz 2020; 2:11:38 >
  • Itunes için AppStore’a girip kendime 40 lira hediye kodu yolladım. İşlemden saymadı maalesef. Hesap hareketlerinde itunes yazıyor üstelik. Aradım mh’yi, kayıt oluşturdum ama olumsuz olur büyük ihtimalle diyor. Yeni üyelik şartı olmamış olabilir diyor. Ben hiç itunes yüklemesi yapmadım daha önce.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.