Şimdi Ara

Garanti İstanbulkart 20/5 toplam 50 Bonus farklı gün Haziran (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
12
Favori
5.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her para aktarmadan sonra kartı onaylatmak gerekiyormu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Maximum mobil uygulamada İstanbul kart yüklemeye girip bakiye güncelleme tıklayın kartı yaklaştırın . Bakiye yüklenir. Veya dolum cihazına gidip yapıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayaç islemeyecekmis. Kullanılır mı ne diyosunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanberber53

Her para aktarmadan sonra kartı onaylatmak gerekiyormu

istanbul kart uygulamasında nfcli telefonla parayı karta aktarabilirsiniz

• Sayac islememisti ve puan da yatmamış, yatan arkadaş var mı?

• Ben ilk kez katıldım. Her gün düzenli olarak yükledim. Hatta ekstra yükleme dahi yaptım ama bonus yok. Bugün arayacağım müşteri hizmetlerini

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben ilk kez katıldım. Her gün düzenli olarak yükledim. Hatta ekstra yükleme dahi yaptım ama bonus yok. Bugün arayacağım müşteri hizmetlerini

• mayıs ayında kampanyadan yararlanmıştım. Haziranda yine katıldım ama yatan bonus yok. Bir müşteri kampanyadan bir sefer faydalanabilir diyor ama aylardan bahsetmediği için her yararlanabiliriz gibi de algılanıyor. Sanırım mayıs ayında kampanyadan faydalananlar için haziran bonusu yatmayacak .

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

mayıs ayında kampanyadan yararlanmıştım. Haziranda yine katıldım ama yatan bonus yok. Bir müşteri kampanyadan bir sefer faydalanabilir diyor ama aylardan bahsetmediği için her yararlanabiliriz gibi de algılanıyor. Sanırım mayıs ayında kampanyadan faydalananlar için haziran bonusu yatmayacak .

Haklı olabilirsiniz lakin üstteki yorumlardan da anlaşılacağı üzere ilk kez katılanlara da puan yatmamış daha.

Cunaresi olması saatin dahaverken olması umut kesilmez,bekleyelim bakalım

• ivirzivir35 kullanıcısına yanıt

İstanbul dışı deneyen var mı

• Puanla ilgili bir gelişme var mı? Puanları yatan var mı?

• Puanlar yatmadı. Sanırım puanların üzerine yatacaklar. Ne İşbankasında ne de Yapı Kredi de bu sorunlar karşılaşmamıştım. Garanti kendinden bekleneni yaptı

• ediz_mercan kullanıcısına yanıt

Evet İşbankası'nda söz verilen tarihte yattı ve geçen gün kullandım. Bu arada, Maximum için tekrar bu kampanya geldi mi, bilginiz var mı?

• Müşteri hizmetleri ile görüştüm kayıt actırdım.çamura yatıyorlar.bonus flashtan işlemleri geçersiz saymış dedi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arzecelik -- 5 Temmuz 2021; 13:38:22 >
  • arzecelik A kullanıcısına yanıt

Zaten kampanya detayında "Bonus Flaştan olması gerekiyor" yazmıyor mu?

• ediz_mercan kullanıcısına yanıt
    bende oradan yaptım .ama hiçbirini saymamis dedi.

• Çok güzel bir ali cengiz oyunu oldu. Sayaç işlemeyecek siz ödeme yapın. Sonra aa yok kabul olmadı. Tebrikler 🎉

• Birçok kişi şikayet kaydı açmış. Ancak "Mayıs ayında katıldığınız için, bu ay kazanamazsınız" şeklinde geri dönüş almış.

• İlk kez katılmıştım bana yüklenmemişti. Kayıt oluşturdular bugün yattı ama bir sonraki kampanyaya kesinlikle katılmam. Adamların peşinden koşuyoruz

• Mayıs ayında katılmıştım, bugün Haziran bonusları da yatmış, kayıt falanda açtırmamıştım, sanırım herkese bugün yattı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.