Şimdi Ara

Garanti İstanbulkart 20/5 toplam 50 Bonus farklı gün Haziran (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
12
Favori
5.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • memleket sahipsiz kalınca bankalarda mafya gibi dolandırıcı olmuş puanı batsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayıs ayında katılanlar tekrar faydalanabiliyor mu? 31 Mayıs'ta tek bir yükleme yapmıştım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Her müşteri bir sefer faydalanabilir diyor. Mayıstan bahsetmiyor. Mayıs ayındaki kampanyaya katıldım. Haziran ayındaki kampanya için iki sefer yükleme yaptım ama sayaca işlemedi. Haziran ayındaki kampanyaya katılabilir miyim belli değil. İki işlemi saymadı. Mayıs ayındaki kampanyaya katılmayıp haziran ayındaki kampanyaya katılanların işlemleri de sayaca işlemedi. En iyisini müşteri hizmetleri bilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kampanya detayında ; Bonus flaştan yapılan istanbulkart yükleme işlemleri Bonus Flaşta kampanya takip kısmında görüntülenemeyecek olup, ay sonunda kampanya kapsamında uygun işlemlere bonus yüklemesi yapılacaktır.

yazılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: vestair

Arkadaşlar kampanya detayında ; Bonus flaştan yapılan istanbulkart yükleme işlemleri Bonus Flaşta kampanya takip kısmında görüntülenemeyecek olup, ay sonunda kampanya kapsamında uygun işlemlere bonus yüklemesi yapılacaktır.

yazılmış.

Bu madde sanırım daha önce yoktu. Şimdi yükleme yapmaya çalıştım aşağıdaki uyarıyı aldım.

Garanti İstanbulkart 20/5 toplam 50 Bonus farklı gün Haziran

• vestair V kullanıcısına yanıt

dostum iyi yakalamışsın. neden gözükmediği belli oldu. bu arada aksi belirtilmediği sürece her yeni tarih içerisindeki kampanya yeni kampanyadır. eğer kampanyada XXX tarihlerinde kampanyadan faydalananlar faydalanamaz cinsinden bir ifade yoksa kampanya yeni kampanyadır. her müşteri bir kere yararlanabilir şartı diyelim ki adamda bonus trink, bonus gold, bonus platium, bonus business var kampanyadan 4 kez ayrı ayrı katılmayı talep etmesin diye koyulmuş ifade.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haddock -- 12 Haziran 2021; 9:12:29 >
  • Hayır sıkıntı şu, mayis kampanyasında daha yükler yüklemez sayac islerken, ne olmus olabilir ki haziran kampanyasında sayac islemez hale gelmis. Hani tam tersi olsa, adamlar iyilestirme yapti der, helal olsun deriz. Bu durumda var olan yapıyı bozmuşlar, doğal olarak da insanların kafasi karışıyor.

• Arkadaşlar bu İstanbulkart, İstanbul dışındaki BİM veya Migros'larda kullanılabiliyor mu?

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    MİGROS ve A101 olmuyor, BIM i bilmiyorum ama alternatif olarak GETİR de kullanabilirsin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İstanbul kartı fiziksel olarak istanbul dışında alamıyoruz değil mi?

• 20 tl bakiye yükledim psra kesildi, fakat İstanbul kart ta yok bekleyen yüklemelerde de yok ne yapabiliriz

• avantis A kullanıcısına yanıt
    Bu uyari genelde gece 12 de islem yapinca çıkar. İki firma mutabakat yapiyor, yani islemleri kontrol ediyor. Bir süre sonra islem yapılabilir.

• Money garanti bonus kart , sayac islemedi.

Bonus paracard , sayaç islemedi.

İkisi ile de hiç bir sekilde daha önce bu kampanyaya katılım olmamış , yükleme yapılmamıştı.

Konu icin bilgilendirme amaclı yazıyorum.

• eg2077 E kullanıcısına yanıt
    Sayaç ilerlemeyecekmiş zaten, kampanya koşullarına yazmışlar( tabii sonradan) yani biz işlemleri yapıcaz ama garanti isterse puanı vermeyip " bakın her müşteri bir kez faydalanır" yazmıştık diyebilecek. Daha önce faydalananlar için tabii bu.
    İlk kez yapanlarda sorun olmaz. Hesap hareketlerinde işlemler kayıtlı zaten, gerekirse kayıt açtırırsınız puanlar yüklenir.

• ykanarya Y kullanıcısına yanıt
    Haklısın,

Ama sayaç islemeyen en enteresan kampanya oldu.

Mesela bonusda hatta axess ve ykb de anında isler ama teb bonus da ertesi gün islerdi. ( halkbank bile anında işliyor )

Mevzu net bana göre , islem yapıyorsun ve takip menüsün de ilerleme olmuyor , sayac islemiyor.

Ben sadece konu sonuna bilgi amaclı yazmak istedim.

Saygılar. İyi forumlar herkese

Evet sayaç olmaması (piudaki gibi) yada işlemesi çok saçma ama ya bir teknik problem var ya da garanti bunu dediğim gibi puan vermekten kaçmak için kasten yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: S908E

20 tl bakiye yükledim psra kesildi, fakat İstanbul kart ta yok bekleyen yüklemelerde de yok ne yapabiliriz

Aynı şey başıma geldi. Yüklenmediğini farkettiğimde kredi kartı hareketlerine baktım böyle bir işlem yapılmamış görünüyor. Yaptığımı eminim.

Hocam YKB de istanbul kart yukleme kampanyasinda sayac yok, aylardir bu sekilde. Fakat puanlar sorunsuz her ay 50TL yukleniyor.

• avantis A kullanıcısına yanıt
    para kesildi işlem görünüyor ve dekontu var, sanırım belbim ile çözmek gerekiyor çünkü İstanbul kart ta bu hareket yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.