Şimdi Ara

Garanti Dışı Kalır Mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu gün öyle telefonu kurcalarken twrp falan kurdum işte... Ondan sonra yeniden başlatayım dedim, fastboot mode started diyip kaldı...
    factory data reset yapmaya kalktığımda ise
    Error: boot certification verify diyor..
    Aynı şeyi download moda almaya çalışırken de söylüyor..
    Forum da konuları okudum bir tane var cmd ile olan ancak telefonu bağlayıp cmd den komut verdiğiğim zaman waiting for device diyor ve bekliyor hiç bir şey gelmiyor...
    Cihaz Vatan Computer den alınma versem garanti dışı kalır sanırım. Ne yapmalıyım bi akıl verir misiniz ?

• Hiç mi bilgisi olan yok acaba ?
  • Hocam telefonu kapatıp ses açma tuşuna basılı tutarak bilgisayara bağlayın. Ardından kdz yükleyin. Kdz yükleme ile ilgili herşey forumda bir konuda vardı ordan bakarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Hocam telefonu kapatıp ses açma tuşuna basılı tutarak bilgisayara bağlayın. Ardından kdz yükleyin. Kdz yükleme ile ilgili herşey forumda bir konuda vardı ordan bakarsınız.

zaten soyledim ama demek gormediniz, telefon download mode gecmıyor
  • hocam o halde linkini verdiğim yerden srk toolkit indirin. Telefonu pc ye bağlayın. Fİxed utility den fastboot mode ile alakalı olanı seçin. Birçok brick durumundan kurtarmıştı beni bu program. Boyutu biraz büyük ama değecektir.
    https://www.androidfilehost.com/?fid=23991606952598964
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.