Şimdi Ara

Garanti Bonus Seçili E-ticaret 400/30(+10) Toplam 120(+40)TL Bonus 3-31 Ocak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
10
Favori
3.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

Bu mesaj silindi.
    Sizin gibiler yüzünden ne kampanyalar bitti. Ama sizler bir bitmediniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ty cüzdana bakiye yüklemek istiyorum ama işleminiz banka reddi nedeniyle gerçekleştirilemedi hatası alıyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haacar kullanıcısına yanıt

Ben bu işlemi yaptım ama sayaç ilerlemedi bilginiz olsun. Belki ben hatalı işlem yapmışımdır bilmiyorum

• haacar kullanıcısına yanıt

Çok işlem yapılıyorsa yükleme iade trendyol engelliyor o kartı ;) bankayla alakalı vs diyorlar ama alakası yok başka sitede çalışıyor kart ;) daha önce başıma geldi o sanal kartı iptal edip yeni oluşturmuştum

• hb cüzdanda hediye papel var, kalan kısmı da bonustan cüzdana aktarıp tamamlayaınca saymıuor değil mi bu kampaynayaya, denizbonusta yatmıştı geçen ay garanti bonusta durum nedir sayılmıyor deniyordu, garantipay ile ödemeyeceğim papeli harcamak için

• @oshkosh Hatalı yapmış olabilirsiniz. Çünkü bugün bende sayaç işledi.

@BlackMon Birinci sefer yüklemeye çalıştığımda üç haneli kodu yanlış girmiştim. bu nedenle karım bloke olmuş. Bugün blokeyi kaldırdılar. Sorunsuz yükleme yaptım.

• Diyelim tek seferde 2000 liralık alışveriş yaptık, 160 lira puan kazanabiliyor muyuz bu durumda? Ben olmaz diye düşünüyordum ama TEB'in benzer kampanyasında olduğunu söyleyenler var.

• hayalci79 H kullanıcısına yanıt

Hayır

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.