DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
garanti belgesi olmadan garanti geçerlimi ?
7
Cevap
0
Favori
1.864
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> garanti belgesi olmadan garanti geçerlimi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      324 Mesaj
      05 Ağustos 2009 22:29:10 Konu Sahibi
      arkadaşlar ürünün garantisinin geçerli olması için illa garanti belgesinin durması mı gerekiyor. benim belli başlı elektronik eşyalarım var ve hiçbirinin garanti belgesini saklamadım. şimdilik bi sorun çıkmadı şükür. soracağım şey bu eşyaların seri numarası veya başka bir yolla garantisi geçerli olurmu ? teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fdumanli -- 5 Ağustos 2009; 22:29:30 >

|
      |

• Yarbay
      2725 Mesaj
      05 Ağustos 2009 22:30:51
      "Faturalar da garanti belgesi yerine geçiyor" diye biliyorum.
      |
      |

"VAZİFEYİ İHMALE SÜRÜKLEYEN MERHAMET, MEMLEKETE İHANETTİR."
      "SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR."
      MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Yüzbaşı
      438 Mesaj
      05 Ağustos 2009 22:33:07
      quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

"Faturalar da garanti belgesi yerine geçiyor" diye biliyorum.

aynen katılıyorum şuana kadar yüzlerce ürün götürmüşümdür garantiye hepsi faturaya bakar. çünkü fatura aldığın tarihtir ve kesindir.
      |
      |
    • Binbaşı
      1647 Mesaj
      05 Ağustos 2009 22:36:54
      bende bir elemandan 2+1 philips hoparlör aldım 4 ay önce.o alalı 6 ay olmuştu ben aldığımda yani şuanda 10 aylık bir ürün.Fakat ben ondan ne fatura nede garanti belgesi almıştım.Ben ondan malı alırken belgeleri evde bırakmış.Ürün teknosadan alınmış ,kutusunda bile yazıyor.Herhangi bir problemde teknosa malının arkasında durur mu?
      |
      |

• Yüzbaşı
      691 Mesaj
      05 Ağustos 2009 23:23:14
      quote:

Orijinalden alıntı: erdenar

bende bir elemandan 2+1 philips hoparlör aldım 4 ay önce.o alalı 6 ay olmuştu ben aldığımda yani şuanda 10 aylık bir ürün.Fakat ben ondan ne fatura nede garanti belgesi almıştım.Ben ondan malı alırken belgeleri evde bırakmış.Ürün teknosadan alınmış ,kutusunda bile yazıyor.Herhangi bir problemde teknosa malının arkasında durur mu?

Teknosa mi ? Faturali Garanti belgeli mallarının arkasında zor duruyolar.binbir zorluk çıkarıyolar.Faturasiz ve Garanti Belgesiz hiç sanmıyorum
      |
      |

• Yüzbaşı
      324 Mesaj
      05 Ağustos 2009 23:27:35 Konu Sahibi
      arkadaşlar alete ait hiçbir belge yok.
      |
      |

• Yarbay
      3118 Mesaj

iOS Beta Tester
      05 Ağustos 2009 23:33:11
      quote:

Orijinalden alıntı: erdenar

Teknosa o kadar kıldırki faturayı götürsen seri numarasından garantisine bakın desen bile sallamazlar. biz araya teknosada çalışan bir akraba sokmuştukta verebilmiştik ürünümüzü.
      |
      |

• Binbaşı
      1647 Mesaj
      05 Ağustos 2009 23:43:20

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125340104&CS_Category=_BILGISAYAR_HOPARLORU656&CS_Catalog=_BILGISAYAR

şu ürünü 6 aylıkken 35 liraya almıştım.Eğer bozulursa artık çöpe atarız başka çaremiz yok
      |
      |

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,814
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.