Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.933
Cevap
228
Favori
520.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ekstre de harcama tutarınız ne kadardı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomez_10

Hocam ekstre de harcama tutarınız ne kadardı?
    Bu kart ile çok yüksek değil hocam da findeks puanım oldukça yüksek belki ondandır
  • ThE GaSeS kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam saolasın

• Kullandığımız avans milleri, kampanya kazanımlarındaki miller ile kapatabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh5959

Kullandığımız avans milleri, kampanya kazanımlarındaki miller ile kapatabiliyor muyuz?
    Evet

• Şubat'ın bitmesi ile bir çok kampanya da bitti bakalım Mart'da neler göreceğiz...
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Geçen aydaki gibi Ucuzabilet.com ve Migros kampanyaları yenilenmiş. Shop&Fly'da da 400 TL üzeri 5000 mil kampanyası var. Zorlu'da her 250 TL'ye 2500 mil kampanyası var bir de yeni olarak. Bakalım birkaç gün içinde başka kampanyalar da gelir muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutubcu

Geçen aydaki gibi Ucuzabilet.com ve Migros kampanyaları yenilenmiş. Shop&Fly'da da 400 TL üzeri 5000 mil kampanyası var. Zorlu'da her 250 TL'ye 2500 mil kampanyası var bir de yeni olarak. Bakalım birkaç gün içinde başka kampanyalar da gelir muhtemelen.
    Bende ucuzabilet.com kampanyası bonusflash'da henüz yok ama gelir herhalde iyi olmuş ;)
    Shop&Fly geçen ay her 300liraya 5000 di bu ay tek 400 liraya 5000 Bu şekilde kampanya kırpmaya ayar oluyorum. Maximiles de böyle kırptı kırptı şimdi banka arayıp neden kartı kullanmıyorsun diyor
    Migros iyi ama extra market ile birleştirmek şart... (gelir belki)

D&R'da yenilenmiş (sakın online bir şey almayın)
    Birde bende sana özel 3700'e 10.000 var ama bir madde garip geldi ''diğer kampanyalarla birleşmez diyor'' ne yani ben ucuzabilet den migros dan veya d&r dan yaptığım alışverişlerin haricin de birde 3700 mü harcayacağım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 1 Mart 2019; 9:38:14 >

Geçen ay harcama hedefini tutturdum ben. Diğer kampanyalar ile de birleşti gayet :) Yarın yatırılacak gözüküyor 10.000 mil. Bakalım göreceğiz :)
  • quote:

Geçen ay harcama hedefini tutturdum ben. Diğer kampanyalar ile de birleşti gayet :) Yarın yatırılacak gözüküyor 10.000 mil. Bakalım göreceğiz :)
    Daha önce bende yaptım hocam ama böyle bir madde varmıydı bilemedim...
    Önceki kampanyada da aynısı yazıyor bende.
  • quote:

Önceki kampanyada da aynısı yazıyor bende.
    O zaman sıkıntı yok 3700 dolması biraz zor gibi ama bakalım :)
    Ben de hedefi tutturma ihtimalim yok diye düşünüyordum ama tuttu
  • 25 şubatta geldi kartım kampanyaların çoğuna katıldım daha yüklenmedi ama 25 bin mil gelir rahat. mart ayı 1000 tl ye 5000 mil veriyor bana. kampanyaları güzel inş böyle devam eder.
  • Bir haftafır kuryenet'te benim kart. Ankara bi de teslim yeri. Ne uyuz bi firma bu yav.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada N11 GG gibi kampanya lazım yapsana @garanti :)
  • Arkadaşlar aylık harcama hedefi sözünü hangi kanal aracılığıyla veriyoruz. Müşteri hizmetlerini aradım biz yapamıyoruz garanti Bankası'nın internet sitesi üzerinden veriyorsunuz dediler ama ordan da bulamadım. Bu hedefi olanlar hangi kanal üzerinden yaptı bu işi teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugün yatması gereken market vs milleri yatan var mı acaba?
  • Migros 150 liraya 2000 mil kampanyasına karıldım bugün BonusFlaş dan. Kartım yanımda olmadığı icin sanal marketten garanti pay ile 160 liralık ödeme yaptım ancak kampanya dan 2000 mil kazandınız bildirimi gelmedi, kampanya takip e tıklayınca kampanyaya dahil işlem bulunmamaktadır yazıyor. Daha önce sanal market kullanmadım ama acaba sipariş in teslimi mi bekleniyor ??

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.