Şimdi Ara

garanti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    size bir sorum olacak.benim hp marka bilgisayarım şu an serviste.bilgisayarımda kullanıcı hatası tespit etmişler ve benden bir miktar ücret istediler.bende bu ücreti ödedim . hp'nin müşteri hizmetlerini aradım ve ücreti ödediğimi belirttim.telefonda görüştüğüm kişi ilgili işlemleri yapacağını ve arızalı parçaları yetkili servisin sipariş edeceğini söyledi.benim sorum şu 'eğer sipariş edilen parçalar gelmezse ve ya bilgisayarım 30 iş günü içinde tamir edilmezse ben hp'den para iadesi talep edebilir miyim?'
    şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler...

• Parça temiz edilemez ise paranız iade edilir. 30 gün için ise sorun çıkartabilirler. Ama siz tabiki haklısınız buna göre davranın

Not: Servisler 7 yıl boyunca parça tedarik etmekle yükümlüdür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mila12 -- 13 Şubat 2013; 22:50:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: txtpro ck15i

merhaba arkadaşlar...
    size bir sorum olacak.benim hp marka bilgisayarım şu an serviste.bilgisayarımda kullanıcı hatası tespit etmişler ve benden bir miktar ücret istediler.bende bu ücreti ödedim . hp'nin müşteri hizmetlerini aradım ve ücreti ödediğimi belirttim.telefonda görüştüğüm kişi ilgili işlemleri yapacağını ve arızalı parçaları yetkili servisin sipariş edeceğini söyledi.benim sorum şu 'eğer sipariş edilen parçalar gelmezse ve ya bilgisayarım 30 iş günü içinde tamir edilmezse ben hp'den para iadesi talep edebilir miyim?'
    şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler...

Azami servis süresi 30 değil, 20 iş günüdür.
  • garanti kapsamındaki ürünler için geçerlidir o süre..eğer kullanıcı hatası var ise ver parça teminlik durum var ise süre uzar..
  • verdiğiniz cevaplar için teşekkürler arkadaşlar...
    bugün hp'yi aradığımda bilgisayarımın tamir edildiğini öğrendim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.