Şimdi Ara

Gangs of london 2020 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu milliyetçi falan değilim işim olmaz da ben hayatımca bu kadar saçma bir dört dakika daha izlemedim. Mermisi bitmeyen keleşle attığını vuran Lale Wick mi ararsın mehter marşı eşliğinde sotelenen Kürt mü ararsın. İroni yapayım desen bu kadarını yapamazsın.
  • listeye aldım izleyeceğim
  • Cinsellik yogun mu aileyle salonda izlenir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s01e05
    o neydi gızz
    bu yönetmene james bond falan verilmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Gay Seks Partisi var diyeyim, yeterli herhalde. Cinsellikten çok şiddet sahneleri yoğun.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Şiddet sahneleri mesele değil. Bakayım önden ben bir izleyeyim olmazsa.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Bir Cinemax dizisine göre az bile. Bakınız Banshee, Strike Back, Warrior. Bu söylediklerim hem şiddet, hem de cinsellik için.
  • 2. sezon onayını aldı. Dizinin ortak yapımcısı Cinemax’in Ocak ayında orijinal dizi işlerini bıraktığını açıklamasından sonra, dizinin Amerikan yayıncısı AMC oldu.
  • Bu üzdü. AMC biraz daha ana akım TV kanallarına kayıyor, o yüzden ilk sezondaki gibi +18 sahnelerini pek göremeyeceğiz.
    HBO Max'e yer açmak için Cinemax orijinal dizi işlerinden çıkmış. Warrior ne olacak acaba. İkinci sezon onayı da vardı.
  • Dün gece ilk 2 bölümü izledim. Dizide ki atmosfer harika, aşırı içine çekti beni. Umarım bozmadan devam eder.
  • 5.bölüm falan olması lazım bir kır evi sahnesi var aklın durur bu nasıl aksiyon dersin.

• Atmin kullanıcısına yanıt

Tamda o bölümü izliyordum :) baya iyi bölümdü ama adamın vucuduna onlarca mermi isabet etmesi ve hala yürümeye devam etmesi biraz abartı gibi geldi bana:D pekte böyle şeylere takılmamak lazım dizi sonuçta ama bazen aşırı saçma geliyor insana

• Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    dizinin wallecelerin veya sean'in degilde elliot'un hikayesi olması üzdü zaten bunu da son 2 bölümde anladım. sean de öldüğüne göre gelecek sezon billy çıkar piyasaya sean'in intikamini almak ister elliot da iyi poliscilik oynamaya devam eder çünkü wallacesleri değilde yatırımcılarının peşinde olduğunu düşünüyorum elliot'un. kısaca iyice polisiye olur 2.sezonda o yüzden benim için burda bitsin.
  • kurtlar vadisi tadında baronlar , baronlar arası ilişki ,en üst aklın sonradan ortaya çıkması.aksiyon sahneleri bizimkilere 1000 basar tabiki çok güzel...elliot (polat) sean ı öldürmesi şok ediciydi..2. sezonu iple çekerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.bölüm harikaydı. Yalnız spoiler verip forumun b*kunu çıkarmayın. spoiler butonu kullanın

• Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine izledim. Aksiyon sahneleri tatmin edici. 5.bölümde tavan yapıyor. 5.bölümden sonra hikaye üzerinden ilerliyor dizi. Bana göre en büyük sıkıntı dizinin yüzeysel olması. Çok daha detaylı işlenebilecekken dizi çok hızlı ilerliyor.

• 2.sezon gelecek mi acaba?

• Sky TVtwitter
    “The fight for power continues. #GangsOfLondon returning in 2022. https://t.co/EHVgjO8kg4”
    https://twitter.com/skytv/status/1471857897562857472
  • Başrolde ki eleman ölmüş müydü? Diziyi unuttum :D Trailer'i izledim de göremedim bizim elemanı

• 5.bölüm ile tüm dünyaya aksiyon nedir ve nasıl çekilir dersi vermiştir yeminlen. Ağzım açık izledim :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.