Şimdi Ara

Gaming Mouse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba. 2.5 senedir kullandigim Logitech G700 mouse'umun sag tusu birden bire calismamaya basladi. Tahminimce tiklama sayisini astim cunku sebepsiz yere calismamaya basladi. ozellikle basili tuttugum basili kalmiyor. Sonuc olarak yeni bir gaming mouse arayisindayim. Ozellikle kablosuz olmasini istiyorum. Steelseries sensei wireless ve Razer ouroboros elite modelleri hosuma gitti. Bunlarin yaninda Logitech G602 de isime yara gibi gozukuyor fiyat olarak digerlerine gore daha uygun. Bu 3 marka veya model ile ilgili rahatlik, dayaniklilik acilarindan bilgisi olanlar kullananlar bildiklerini benimle paylasirlarsa cok sevinirim. Simdiden tesekkur ederim.

Edit: Arkadaslar birde bu mouselari amazondan almak istersem Steelseries ve razer 100$ civari Logitech 40$ civari gumrukten sorunsuz gecer mi bu konudada bilgisi olanlar yardimci olabilirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msk7777 -- 2 Aralık 2015; 17:15:16 >

• msk7777 M kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle g700 ün garantisi 3 yıl. 2 yıl Türkiyede son yıl direkt logitechde geçerli. Eğer faturanız duruyorsa ve 3 yılı geçmediyse logitech desteğe Türkçe mail atarak (sitesinden kayıt olmanız gerekiyor) yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca bende g700s modelini kullanıyorum ve yanına yedek olarak g602 sipariş ettim amazondan. Henüz gelmedi ama gümrüğe takılma gibi bir durum söz konusu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Hocam öncelikle g700 ün garantisi 3 yıl. 2 yıl Türkiyede son yıl direkt logitechde geçerli. Eğer faturanız duruyorsa ve 3 yılı geçmediyse logitech desteğe Türkçe mail atarak (sitesinden kayıt olmanız gerekiyor) yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca bende g700s modelini kullanıyorum ve yanına yedek olarak g602 sipariş ettim amazondan. Henüz gelmedi ama gümrüğe takılma gibi bir durum söz konusu değil.

3 yil garantisi oldugunu bilmiyordum 2.5 sene oldu ve garantisi bitti diye ben internetten birkac video izleyip sorunu kendim cozmek icin icini actim :(( sanirim bu saatten sonra logitech ilgilenmez ici acilmis cihazla :( onun yerine 50 dolar gibi bir fiyata G602 iyi bir mouse gibi geliyor banada TL ile 150 lira oluyor. Turkiyede 250-270 TL civarlarinda G602. ne dersiniz diger mouselara o kadar para vermeye deger mi yoksa 50 dolar verip direk G602 alayim mi? birde amazondan kac gunde geliyor urunler tahminen bilginiz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: msk7777

quote:

3 yil garantisi oldugunu bilmiyordum 2.5 sene oldu ve garantisi bitti diye ben internetten birkac video izleyip sorunu kendim cozmek icin icini actim :(( sanirim bu saatten sonra logitech ilgilenmez ici acilmis cihazla :( onun yerine 50 dolar gibi bir fiyata G602 iyi bir mouse gibi geliyor banada TL ile 150 lira oluyor. Turkiyede 250-270 TL civarlarinda G602. ne dersiniz diger mouselara o kadar para vermeye deger mi yoksa 50 dolar verip direk G602 alayim mi? birde amazondan kac gunde geliyor urunler tahminen bilginiz var mi?

Alıntıları Göster
    G602

Hocam siz yinede bir derdinizi anlatın. Benimde G700 mouse arızalandığında (2 seneden sonra) logitech avrupa eskisini istemeden yerine sıfır full kutu g700s gönderdi. Oradaki Türk arkadaşlar sizi yönlendiriyor, ha yok onlarda olmaz derse yeni mouse alırsınız. Ben yine G700s imi asıl mouse olarak kullanmaya devam edeceğim, G602 yedek olacak. Ama çok sağlam oyuncu değilseniz milisaniye hesabı yapmıyorsanız g602 çok çok işinizi görür. Amazonda en uygun fiyatlı kargo takribi 3 - 4 hafta civarında ulaşıyor. Zaten pahalı kargo seçenekleride ürünün fiyat olarak albenisini bitiriyor. Forumun ana sayfasında amazonla ilgili popüler bir konu var, isterseniz orayı bir inceleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

G602

tavsiyeniz icin tesekkur ederim cok yuksek ihtimalle bu mouse u alacagim :) digerleri fiyat olarak cok yuksek. dota oynuyorum genelde buda benim isimi gorur :)
  • Dediginiz gibi logitech destekte hesap acip urunum ile ilgili mesaj yolladim. bu tur islerde sansim yaver gitmez benim pek ama bakalim ne olacak. olmadi G602 alacagim ama onunda kargo suresi amazondan bayagi uzun suruyormus 3-4 hafta ne yapacagim ben mouse suz :(
    Logitech tamam yenisini göndericem desede en az bir hafta geçer. Siz isterseniz ucuzundan iş görecek bir mouse alın idarelik olarak.
  • quote:

Dediginiz gibi logitech destekte hesap acip urunum ile ilgili mesaj yolladim. bu tur islerde sansim yaver gitmez benim pek ama bakalim ne olacak. olmadi G602 alacagim ama onunda kargo suresi amazondan bayagi uzun suruyormus 3-4 hafta ne yapacagim ben mouse suz :(

Amazondan şu ana kadar toplam 6 tane ürün aldım.hiç biri 2 haftayı geçmedi gelmesi..3-4 hafta diye birşey yok..eğer olursa da ciddi bir aksilikten dolayıdır
  • ucuz birsey alirim yine logitechin 20 liralik falan wireless mouselari var ancak G700den sonra onunla oyun oynamak nasil olur cesaret edemiyorum pek :/
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    Çok saolun icimi rahatlattiniz. 2 hafta ideal bir sure ancak 3-4 haftaya uzuyor olsaydi kötü olurdu mouse suz çok zor oluyor.

Edit: Dun mesajiniza cevap yazmistim ancak gitmemis nedense.
    Hocam benim şimdiye kadar amazondan bir alış verişim oldu onda da kasımın 26 sında sipariş verdim, tahmini 22 aralıkt teslim edilecek görünüyor. Sizi korkutmak istemem ama ilk alış verişimde bana güzel bir sürpriz yaparak kartımdan iki defa para çektiler, şimdi geri iadesini bekliyorum. Araştırdığım kadarıyla amazon müşteri memnuniyetinde iyi ama ilk alış verişimde biraz canımı sıktılar. Geri ödemede sorun çıkarmazlarsa tekrar alış veriş yapmayı düşünüyorum ama bu defa sanal kartla
  • quote:

Çok saolun icimi rahatlattiniz. 2 hafta ideal bir sure ancak 3-4 haftaya uzuyor olsaydi kötü olurdu mouse suz çok zor oluyor.

Edit: Dun mesajiniza cevap yazmistim ancak gitmemis nedense.

Dün benim mouse pad'im geldi 5 günde amazondan..Yarın da yeni mouse'um gelecek 6 gün olacak..Nedense Amazon bana kargo konusunda kıyak yapıyor
  • quote:

Hocam benim şimdiye kadar amazondan bir alış verişim oldu onda da kasımın 26 sında sipariş verdim, tahmini 22 aralıkt teslim edilecek görünüyor. Sizi korkutmak istemem ama ilk alış verişimde bana güzel bir sürpriz yaparak kartımdan iki defa para çektiler, şimdi geri iadesini bekliyorum. Araştırdığım kadarıyla amazon müşteri memnuniyetinde iyi ama ilk alış verişimde biraz canımı sıktılar. Geri ödemede sorun çıkarmazlarsa tekrar alış veriş yapmayı düşünüyorum ama bu defa sanal kartla

Ben amerikadayken amazondan çok alışveriş yaptim %100 musteri memnuniyeti var hiç bir alisverisimden pisman olmadim. Ama turkiyeden hiç alışveriş yapmadim o yüzden bu konuda bilgim yok. Sizinde iciniz rahat olsun sikintisiz geri iade alirsiniz paranizi :)

5-6 gunde amerikadan muthis bir hiz gercekten 5-6 gunde gelecegini bilsem hiç durmadan su anda bende siparis verirdim :O
    Birsey daha sormak istiyorum acaba taksit secenegi var mi hiç dikkatinizi cekti mi?
  • quote:

Birsey daha sormak istiyorum acaba taksit secenegi var mi hiç dikkatinizi cekti mi?
    Bazı kredi kartlarında akbank wings direk 3 taksit yapı kredi 4 taksit forumdaki amazon konusuna bakmanı tavsiye ederim
  • quote:

Hocam forumdaki Amazon konusunda taksit yapılan kredi kartları yazmaktaydı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

Hocam forumdaki Amazon konusunda taksit yapılan kredi kartları yazmaktaydı sanırım

Alıntıları Göster
    yazıyor evet
  • Carmelo23 kullanıcısına yanıt
    tamam cok tesekkur ederim :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.