Şimdi Ara

Gaming Kulaklık Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 3 senedir kullandığım g930 kulaklığımı değiştirmeyi düşünüyorum. Kulaklık artık kafama ağırlık yapıyor ve sıkıyor hissiyatı çoğaldı.

Rahat ve kaliteli bir kulaklık arayışındayım. Hyperx Cloud Revolver S almayı düşünüyorum ancak o da ağır bir kulaklık deniyor.

Yardımlarınız rica olunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drajuva -- 16 Nisan 2018; 17:4:0 >

• Revolver s askılı kafa bandajı yapısına sahip, ağırlığını hissetmezsiniz. Ayrıca kalite olarak da cloud 2 lerden bi tık daha iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnytkyz

Revolver s askılı kafa bandajı yapısına sahip, ağırlığını hissetmezsiniz. Ayrıca kalite olarak da cloud 2 lerden bi tık daha iyidir.
    Teşekkür ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnytkyz

Revolver s askılı kafa bandajı yapısına sahip, ağırlığını hissetmezsiniz. Ayrıca kalite olarak da cloud 2 lerden bi tık daha iyidir.
    Merhaba arkadaşlar,
    Msi ds 502 kullanıyorum ve hyper cloud 2 yada revolver s almak konusunda kararsızım.
    bu iki kingston kulaklık çok iyi şüphesiz. Sorum şu bendeki kulaklık ile aralarında çok fark olurmu? Yani değiştirmeye yada bu seriye geçmeye değer bir uçurum olurmu ? Fikirlerinizi değerlendirerek satın alıp almamaya karar vereceğim.
  • Kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum arkadaşlar bilgisayar için önerileriniz var mıdır ?
  • SteelSeries Siberia 100 veya 200.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.