Şimdi Ara

GamesCampus EU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ayin 5inde GamesCampus EU CB aciliyor
    sanirim 2013 ocak ayin basinda acilacak OB

hep beraber 1 irkta 1 guild kuralim derim
    GL kim olursa olsun omrumda deyil, ama bana sorarsaniz; simdiye dek hic bir RFonlineTR serverde GL olmamis ama herkez tarafinda sevilen birini secmemiz daha mantikli olur
    benim oyum ``oozzii`` byalfha`` ve diyer sakin sevilir arkadaslardan yana.

sizde katilmak isterseniz asagida nick/ve oyunuzu vermek istediyiniz arkadaslara verin

name; NLX1/Yilan
    OYUM; oozzii,byalfha
    irk; Cora

• RF de her zaman istediğim şeylerin basında gelir 4-5 türk toplanıp guild kurup kendi işimizi kendimiz görelim ama olmadı , bana uyar ben başlayacagım cora ırkında .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reymem

RF de her zaman istediğim şeylerin basında gelir 4-5 türk toplanıp guild kurup kendi işimizi kendimiz görelim ama olmadı , bana uyar ben başlayacagım cora ırkında .
    Cb Süresinde Yokum..Ama Open Beta da oynayacağım..

Cora
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Katharsis_

Cb Süresinde Yokum..Ama Open Beta da oynayacağım..

Cora

Alıntıları Göster
    ben/Reymem/Esclade CB test cora irkinda oynuyoruz.
    hani Golden Edge yani lvl 55 den lvl 65e 40% deyisim olmustu
    returnee weapon/ yeni haritalar/yeni yaratiklar
    bu sefer 300% deyisim var.

1 satir yasam anlicaksiniz beni

dusunun; her Class trap/tower kurabilecek

NASA; Cora/mage
    LoTaR;Cora/ranger
    Reymem;Cora/ranger
    Esclade;Cora/mage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NLX1 -- 12 Aralık 2012; 21:09:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NLX1

ben/Reymem/Esclade CB test cora irkinda oynuyoruz.
    hani Golden Edge yani lvl 55 den lvl 65e 40% deyisim olmustu
    returnee weapon/ yeni haritalar/yeni yaratiklar
    bu sefer 300% deyisim var.

1 satir yasam anlicaksiniz beni

dusunun; her Class trap/tower kurabilecek

NASA; Cora/mage
    LoTaR;Cora/ranger
    Reymem;Cora/ranger
    Esclade;Cora/mage

Alıntıları Göster
    %300 az kalır , HQ yu görenlerin aklı çıkar zaten , bambaşka bir oyun olmuş ... bu arada vakti olmayıp oynayamıyacagım diyenler için afk exp kasılıyor aynı anda hem exp hem ore hemde özel weapon armor shield kartlar kazanabiliyorsunuz kazı ile ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Reymem

%300 az kalır , HQ yu görenlerin aklı çıkar zaten , bambaşka bir oyun olmuş ... bu arada vakti olmayıp oynayamıyacagım diyenler için afk exp kasılıyor aynı anda hem exp hem ore hemde özel weapon armor shield kartlar kazanabiliyorsunuz kazı ile ...

Alıntıları Göster
    LoTaR / ***** :)

Katharsis / Warrior Ob de Değişir Muhtemelen
    Ranger Olasım var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Katharsis_ -- 12 Aralık 2012; 18:40:40 >
  • quote:

LoTaR / ***** :)

Katharsis / Warrior Ob de Değişir Muhtemelen
    Ranger Olasım var..

Alıntıları Göster
    Oyuna girip 10 dk içinde çıkmam bir oldu. Gözlerime inanamadım bir haller olmuş oyuna. Kişinin üstüne tıklayınca 3D arayüz açılıyor sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Oyuna girip 10 dk içinde çıkmam bir oldu. Gözlerime inanamadım bir haller olmuş oyuna. Kişinin üstüne tıklayınca 3D arayüz açılıyor sanki.

Alıntıları Göster
    İşte O Garip Olmuş..
    Üstüne Tıklayınca Gbt sini Çıkarıyor Mübarek :)
  • quote:

İşte O Garip Olmuş..
    Üstüne Tıklayınca Gbt sini Çıkarıyor Mübarek :)

Alıntıları Göster
    Evet oyun oldukça güzel ve detaylı olmuş ama hit exp olayı yok bende bundan sıkıldım bide exp rate cbt ye göre düşük bence ben ranger ve templer arasında kaldım bakalım neler nolucak obt gelsin bakıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsman

Evet oyun oldukça güzel ve detaylı olmuş ama hit exp olayı yok bende bundan sıkıldım bide exp rate cbt ye göre düşük bence ben ranger ve templer arasında kaldım bakalım neler nolucak obt gelsin bakıcaz

Alıntıları Göster
    Ben denemedim ama bizim Baron42 denemiş oyunu. Gereğinden fazla değiştiğini oyunun artık rf ile alakası kalmadığını düşünüp beğenmemiş. Yine de ben de bakayım da çok düşük bir ihtimal ama beğenirsem onu da ikna ederim yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Biri Raidcall yada Teamspeak 3 Odası ayarlarsa güzel olur..
  • quote:

Biri Raidcall yada Teamspeak 3 Odası ayarlarsa güzel olur..

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben raidcall düşünüyorum ama obtede gelicek kişi sayısına bağlı oyun eski rf ile alakası yok eskide oyun gride dayalıydı ama şimdi tamamen grid bol bol party ve solo olarak grid yapmamız lazım benden size tavsiye oyunu kurun deneyin sonra obtde şaşırmayın bakalım ırk çoğunlupu sağlanırsa ve yeterince insan gelirse ben obtde cora olucam oyun solo kasmaya elverişli olduğu için ben soloda takılırım bana bakmayın :D siz yanıma gelin oynayalım kolay gelsin şimdiden

• quote:

arkadaşlar ben raidcall düşünüyorum ama obtede gelicek kişi sayısına bağlı oyun eski rf ile alakası yok eskide oyun gride dayalıydı ama şimdi tamamen grid bol bol party ve solo olarak grid yapmamız lazım benden size tavsiye oyunu kurun deneyin sonra obtde şaşırmayın bakalım ırk çoğunlupu sağlanırsa ve yeterince insan gelirse ben obtde cora olucam oyun solo kasmaya elverişli olduğu için ben soloda takılırım bana bakmayın :D siz yanıma gelin oynayalım kolay gelsin şimdiden

Alıntıları Göster
    1.5 kalbimi kirdi, bu oyundan bikmamiz bu oyundan sogumamiz icin elerinden geleni yapmis CCR
    GamesCampus eu 1.5 yokum ben

bu usteki konuyuda actigima pismanim

• quote:

Orijinalden alıntı: NLX1

1.5 kalbimi kirdi, bu oyundan bikmamiz bu oyundan sogumamiz icin elerinden geleni yapmis CCR
    GamesCampus eu 1.5 yokum ben

bu usteki konuyuda actigima pismanim

Alıntıları Göster
    oyunun başında 30 lvle kadar kasması ölüm ama 30 lvlden sonra oyun oldukça güzel bence sık dişini oyna pişman olmazsın
  • quote:

oyunun başında 30 lvle kadar kasması ölüm ama 30 lvlden sonra oyun oldukça güzel bence sık dişini oyna pişman olmazsın

Alıntıları Göster
    30 Level'e kasmak ölümse gerisini düşünemiyorum bile. Hiç oynamayın daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

30 Level'e kasmak ölümse gerisini düşünemiyorum bile. Hiç oynamayın daha iyi.

Alıntıları Göster
    aman garyo sen oynama ben seve seve oynarım yaa

• quote:

aman garyo sen oynama ben seve seve oynarım yaa

Alıntıları Göster
    CCR Türkiye sunucusu ilk olarak şu an oynamakta olduğunuz sürüm ile açılacaktı. O zaman Koreden gelen arkadaşlar tüm yeni GM arkadaşları bu version üzerine eğitmişlerdi. Çok değişiklik içeriyordu eskisinden sıkılmış olanlar için bir değişiklik olacağını düşünmüştük.

7 ay kadar bu version üzerinde çalıştıktan sonra bir anda firma vazgeçti bu fikirden ve alel acele eski versionda bir sunucu açmak zorunda kalmıştık. Sonucu ile hatırlıyorsunuz sunucu sadece 11 gün açık kaldı.

Aşırı değişim var oyunda. Eğer ekledilerse bölge ele geçirme vs. aktif olması lazım. Mau ların içinde experience kazanbiliyor olmanız gerekli. Mau larda elemental resistance olması gerekli. Guild master ve Archonlar ıcın uçan avatarlar olması gerekli. Çok deiğik armor ve silahların eklenmış olması gerekli. 27 yeni harita ve değişik bir çok mob eklenmış olması gerekli.

Ama gerçekten oyun aşırı zorlaşmıştı.

Varmı bu değişiklikler yoksa klasik bir CCR örneği olarak yine vazgeçip onlarıda değiştirip öylemi satmışlar oyunu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

CCR Türkiye sunucusu ilk olarak şu an oynamakta olduğunuz sürüm ile açılacaktı. O zaman Koreden gelen arkadaşlar tüm yeni GM arkadaşları bu version üzerine eğitmişlerdi. Çok değişiklik içeriyordu eskisinden sıkılmış olanlar için bir değişiklik olacağını düşünmüştük.

7 ay kadar bu version üzerinde çalıştıktan sonra bir anda firma vazgeçti bu fikirden ve alel acele eski versionda bir sunucu açmak zorunda kalmıştık. Sonucu ile hatırlıyorsunuz sunucu sadece 11 gün açık kaldı.

Aşırı değişim var oyunda. Eğer ekledilerse bölge ele geçirme vs. aktif olması lazım. Mau ların içinde experience kazanbiliyor olmanız gerekli. Mau larda elemental resistance olması gerekli. Guild master ve Archonlar ıcın uçan avatarlar olması gerekli. Çok deiğik armor ve silahların eklenmış olması gerekli. 27 yeni harita ve değişik bir çok mob eklenmış olması gerekli.

Varmı bu değişiklikler yoksa klasik bir CCR örneği olarak yine vazgeçip onlarıda değiştirip öylemi satmışlar oyunu ?

abi o bu yalan.Tr sunucusu acılasa bişe degişmez ben bunu siz tr sunucusunun acılacıgını ilk forumda yazdıgınızda yazmıstım rf oyunu az playeri kaldirmaz rf i rf yapan yüksek oyuncu ile oynanasıydı. 300 500 kişiyle rf oynanmaz. codemaste rzamanında sırf 15 20 level kasma yerlerinde her ırkın kend ibölgesinde 100lerce adam kasıyordu biz oynarken mob bulamıyorduk... şimdi 100 200 kişiye iyi yazıyor millet. Gene yazıyorum hangi firma acarsa acsin player saysını cok yüksek olmazsa tutmaz onlarda başkasına satar benim fikrim bu

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

abi o bu yalan.Tr sunucusu acılasa bişe degişmez ben bunu siz tr sunucusunun acılacıgını ilk forumda yazdıgınızda yazmıstım rf oyunu az playeri kaldirmaz rf i rf yapan yüksek oyuncu ile oynanasıydı. 300 500 kişiyle rf oynanmaz. codemaste rzamanında sırf 15 20 level kasma yerlerinde her ırkın kend ibölgesinde 100lerce adam kasıyordu biz oynarken mob bulamıyorduk... şimdi 100 200 kişiye iyi yazıyor millet. Gene yazıyorum hangi firma acarsa acsin player saysını cok yüksek olmazsa tutmaz onlarda başkasına satar benim fikrim bu

Alıntıları Göster
    1,5 te bende kasıcak yer bulamadı oyuncu baya fazla olucak gibi 4000 kişi varmış şu an kayıtlı bunun 1000 tanesi yan acc falan olsa 3000 kişi gayet iyi bence

• quote:

1,5 te bende kasıcak yer bulamadı oyuncu baya fazla olucak gibi 4000 kişi varmış şu an kayıtlı bunun 1000 tanesi yan acc falan olsa 3000 kişi gayet iyi bence

Türkiye sunucusunu açtığımızda kayıtlı hesap sayısı 24.000 üstündeydi oyuncu sayısı 180 kişiyi geçmedi hiç
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.