Şimdi Ara

Gamesatis.com - Steam İndirimleri Gamesatış'ta Ekstra İndirimli! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
23
Favori
186.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Ürünleri bir türlü satın alamadım çok acayip bir sisteminiz var. Hesabıma bakiye yükledim ancak ürünleri bakiye ile al dediğimde tepkisiz kalıyor bir şey olmuyor.
    Banada aynısı oldu hocam. Adblock kullanıyorsanız devre dışı bırakın bende öyle gözüktü. Cep telefonu ve TC kimlik onayı yapmadan sipariş veremiyormuşsunuz.
  • dün 9 dan beri bekliyorum fm 2018 için arkadaş eklediler geceden hala yok bir şey. Tavsiye etmiyorum gidin forumdaki arkadaşlardan daha ucuza alın rezillik valla 15 saattir oyun için bekliyorum.
  • Slow58 kullanıcısına yanıt
    git forumdaki arkadaşlardan 28 liraya al.
  • quote:

Ürünleri bir türlü satın alamadım çok acayip bir sisteminiz var. Hesabıma bakiye yükledim ancak ürünleri bakiye ile al dediğimde tepkisiz kalıyor bir şey olmuyor.
    Reklam engelleme-pop up pencere engelleme varsa onları kapatın. Büyük ihtimalle size açılan pencere ile bir şeyler bildirmeye çalışıyor. Muhtemelen Tc Kimlik numaranızı istiyor.
  • Arma 3 25 tl yapın ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamesatış kullanıcısına yanıt
    ulan dün 9 da aldığım oyun iptal edilmiş sabah tekrardan aldım saat 3 oldu ne gelen var ne giden. Ne rezil bir firmaymışsınız. Sitenize üye olduğum güne lanet olsun
  • Sitede sepete ekleme tuşu nerede cidden bulamadım da? Bir de hocam Splinter Cell'i eklemişsiniz teşekkür ederim ama ben içerisinde 3-4 tane Splinter Cell oyunu olan paketten bahsetmiştim. Bunu da ekleme şansınız var mı?
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Evet doğrulamaları yapmamışım sonra düzeldi, teşekkürler.
  • ETS 2 Fransa ve İtalya DLC'leri de eklenebilir mi? Steam'de ikisi birlikte "map booster" pakediyle 27,37 TL'ye satılıyor.

Bir de Batman Arkham City - Arkham Origins ve Arkham Asylum bu 3 oyun eklenirse çok sevinirim. Steam'de tanesi 7,75 TL şu an.

Almışken istediğim tüm oyunları sizden alayım bu yüzden eklenmesini istiyorum. Parça parça almayayım bazı oyunlar var bazıları yok sitenizde.
  • Pubg dlc çıktı ekleyecek misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam'de 46 TL olan PUBG nasıl 37 TL oluyor bu sitede?

Merak ettim
  • Neyse çok şükür FM 2018 geldi
  • Ets dlc lerine indirim olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Özel mesaj kabul etmiyorsunuz sanırım bu sebeple buradan size özel mesaj gönderemedik. Oyununuzu teslim almanıza sevindik. Gecikme yaşandıysa tekrar özür dileriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamesatış

Merhabalar,

Özel mesaj kabul etmiyorsunuz sanırım bu sebeple buradan size özel mesaj gönderemedik. Oyununuzu teslim almanıza sevindik. Gecikme yaşandıysa tekrar özür dileriz :)
    Evet teşekkürler, gecikti epey ama artık steam'in azizliğinden ve yoğunluktan maalesef yapacak bir şey yok
  • quote:

https://store.steampowered.com/app/424370/?snr=1_wishlist_4__wishlist-capsule

Oyununu da ekler misiniz lütfen?
    Tabi oyununuz eklenmiştir
  • Merhaba,

Aşağıdaki profile GTA 5 siparişi verdim, teslimi için yardımcı olabilir misiniz? Sipariş numaram: 5877165606

Steam profilim:

https://steamcommunity.com/id/nl_ztrk/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.