Şimdi Ara

GamersGate Türkiye [ KAPANDI :( ] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
927
Cevap
10
Favori
39.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: naz_eg

Merhabalar,

Öncelikle geç cevap için kusura bakmayın. Donanımhaber'den bilgilendirme maili gelmiyor nedense.

Siteyi yaklaşık 3 sene önce devrettim dolayısıyla bu kaydı bulmak şu an için zor. Key'de benden yana ya da toptancımdan yana bir karışıklık olmuş olabilir bu yüzden dilerseniz bu oyun indirime girdiğinde bana hatırlatırsanız, size hediye olarak satın alabilirim. Şimdi alayım diyeceğim ama oyun fiyatları malum baya pahalı.
    turkey@gamersgate.com adresinden de bana ulaşabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkürler.
    Hocam selamlar oyun 15liraya düştü bilginiz bende tesadüfen gördüm bilginiz olsun. Bu arada ilginiz için teşekkür ediyorum.
  • Merhabalar tekrardan,

Alacağımız oyunun linki bu değil mi?
    https://store.steampowered.com/app/45760

Eğer doğruysa Steam hesap ismini alabilir miyim?
  • quote:

Merhabalar tekrardan,

Alacağımız oyunun linki bu değil mi?
    https://store.steampowered.com/app/45760

Eğer doğruysa Steam hesap ismini alabilir miyim?
    Doğrudur hocam
    http://steamcommunity.com/id/kasgarlimahmut

Hesap ismi ManDown

• Arkadaşlık davetiyesi gönderdim.
  • Oyunu da Steam gift olarak gönderdim, ödeme doğrulandıktan sonra size ulaşır. İyi oyunlar.
  • quote:

Oyunu da Steam gift olarak gönderdim, ödeme doğrulandıktan sonra size ulaşır. İyi oyunlar.
    Hocam oyunu 9 sene önce almıştım. Banane demediniz vallahi. Ozaman verdiğim para kuruşu kuruşuna helal olsun. Teşekkür ediyorum hayırlı akşamlar.
    "Nazmi bey oyunu tarafıma iletmiştir."
  • En çok korktuğum şey kul hakkıdır o yüzden kimsenin üzerimde hakkının kalmamasını isterim. Tekrar görüşmek üzere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naz_eg -- 28 Nisan 2019; 23:35:16 >
  • merhabalar siteden oyun almak istiyorum fakat odeme secenekleri kısmında bana uygun birsey yok ne yapabilecegimi soylerseniz sevinirimGamersGate Türkiye [ KAPANDI :( ]
  • MR .ÇOBAN M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Gpay'in ödemelerimizi yapmamasından dolayı hukuki süreçler sonuçlanasıya kadar Türkiye websitemizdeki Bluecoins hariç tüm ödeme seçenekleri geçici olarak kapatıldı. Ne zaman açılacağı da hala belli değil malesef.
  • peki sitenize bluecoins ekleme gibi bir secenek mevcut mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR .ÇOBAN -- 21 Kasım 2023; 16:14:9 >
  • MR .ÇOBAN M kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim problemden dolayı malesef Bluecoins satışına da izin verilmiyor yönetim tarafından. Şu an sadece hesaplarında Bluecoins kalan müşterilerimiz yararlanabiliyor.
  • quote:

Merhaba, Gpay'in ödemelerimizi yapmamasından dolayı hukuki süreçler sonuçlanasıya kadar Türkiye websitemizdeki Bluecoins hariç tüm ödeme seçenekleri geçici olarak kapatıldı. Ne zaman açılacağı da hala belli değil malesef.
    gpay ile gamersgate şirket ortağı mı? bir sürü fırsatı kaçırıyoruz arkadaş bu nedir ya hay gpayına başlayacağım ne kadar saçma sapan olay vkredi kartı diye bir şey var.
  • bende neden ödeme yöntemi çıkmıyor diyorum şans yok arkadaş güzel indirime rastladım istedigim bir kaç oyunda, hayır bir ödeme yöntemi nasıl eklenmez oda ayrı bir saçmalık ödeme yöntemi yoksa niye açık tutuyorsunuzki. Boşa kampanya yapılıyor satın alınamadıktan sonra :D gariplige bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Msevinc -- 17 Eylül 2019; 23:39:35 >
  • 15.000€ civarı bir kayıptan söz ediliyor. Bu yüzden hukuki süreç tamamlanmadan Türkiye'deki ödeme yöntemlerini tekrar açmak istemiyor yönetim.
  • quote:

Bluecoin alma yolu yok, ödeme yapmanın herhangi bir yolu yok, bizimle alakası olmayan GPay ile aralarında geçen husumetten dolayı bütün ödeme yöntemleri hukuki süreç tamamlanana kadar durduruldu... Bizi listeden silin, biz artık yokuz demenin bir başka yolu o zaman bu. Bize ne GPay'den? Bluecoin koymuş şaka gibi, onu da bari sağda solda sat ki alalım ve amacımıza ulaşalım ama o da yok. Bu kadar olur, pes. 2 yıl aradan sonra şu foruma cevap yazdırttı ya şu konu bana, helal olsun. 4 yıl önce alışveriş yapmışlığım vardı ama güzel başladı kötü bitti. Ne diyelim? Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SyK112 -- 20 Şubat 2020; 14:55:8 >

• 10 sene önce almıştım buradan 1-2 şey. Şimdi baktım iyi fiyatları var neredeyse bi senedir ödeme kapalı. Bi çözüm gelsin artık.
  • SyK112 kullanıcısına yanıt
    Tamamen haklısınız ama benim de yapabilecek bir şeyim yok malesef. En azından BlueCoins satışlarını bir şekilde yapalım diyorum ama yönetim buna da sıcak bakmıyor. Ne yapmaya çalıştıklarını anlayamıyorum.
  • arkadaşlar bence ödeme yöntemi vs. biraz bahane. grey market yani G2A gibi sitelerde yapılabilecek satışları engellemek için de biraz geri duruyorlar. bakınız humblenundle zırf bu nedenle Türk Lirası politikasını tekrar eskiye çekmek zorunda kaldı. Yani dolar ile mevcut kurdan satış yapıyor. İnsanlar bu tip sitlerden ucuza alıp G2A de ya da benzeri yerlerde satıyorlar. bunu engellemek için de biraz alt yapı kurmaları gerekiyor belki onunla da uğraşmak istemiyor olabilirler.
  • Arkadaşlar üzülerek belirtmek istiyorum ki bugün itibariyle GamersGate Türkiye tüm faaliyetlerini durdurdu. Yaklaşık 2 senedir devam eden ödeme konusundaki hukuki süreç ve tam olarak sebebini bilemediğim bir konudan dolayı kar marjlarının düşmesinden dolayı bugün tamamen Türkiye tarafı kapatıldı. 6 sene CDKeysHere'da, yaklaşık 3 senedir de GamersGate'te siz oyunseverlere elimden geldiğince yardımcı ve destek olmaya çalıştım. Bugüne kadarmış.
  • naz_eg kullanıcısına yanıt
    Bu olayların başından beri takipteydim. Üzücü olmuş hocam. Size paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Umarım daha iyi bir firmayla anlaşırsınız. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.