Şimdi Ara

Gamers-System Steam & Non-Steam gather sistemi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler arkadaşlar sizlerinde desteğiyle gelişicez inşallah
    Hala uğraşıyoruz sürekli geliştiriyoruz betadan çıktığımızda mükemmel bi sistem olcak inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxitcL

Teşekkürler arkadaşlar sizlerinde desteğiyle gelişicez inşallah
    Hala uğraşıyoruz sürekli geliştiriyoruz betadan çıktığımızda mükemmel bi sistem olcak inşallah

Dün ilk defa gather maçına girdim. Nickimi otomotik değişiyordu. Onun dışında süper olmuş bence.
  • Kimin ne olduğu belli olsun diye nick sabit tutuluyor, olması gereken de bu.
  • güzel ya ben çok sevdim
    başarılarınızın devamını dilerim
    birde bu puan adam vurma oranına göremi yükseliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Kimin ne olduğu belli olsun diye nick sabit tutuluyor, olması gereken de bu.

Mesela kodu veriyor, konsolo yapıştırıp giriyorsun ya. Orada nickimi veriyor felan. Iron Maiden diye giriş yapıyorum. Ama otomatik "Maiden Iron Maiden" yazıyor felan.
  • Ha Dün evet. iron maiden de bir sorun var başına a koymuyorda maiden koyuyor :)
  • Güzel sistem, hayırlı olsun.

Yakında aranızda olacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamikaze00

güzel ya ben çok sevdim
    başarılarınızın devamını dilerim
    birde bu puan adam vurma oranına göremi yükseliyor

http://gamers-system.com/index.php?site=sss&action=faq&faqID=7&faqcatID=6

Çoğu hatayı halen fixliyoruz. Halen betadayız çok güzel şeyler olucak sinyaller geliyor.

• Herşey çok güzel. Üyeliğimi alıp ilk maçımı attım bugün. Sunucular da problem var sanırım ms sabit bi yerde durmuyor 20 ken 100 oluyor 100 ken 20 e düşüyor 60 a falan çıkıyor kısacası oyunun tadı kaçıyor.

Eminim düzelecektir

G-Sys e böyle bir ortam hazırladığı için teşekkürler
  • Ufak sorunlar giderilir gibi ama mükemmel bir çalışma olduğu gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dotzher

Ufak sorunlar giderilir gibi ama mükemmel bir çalışma olduğu gerçek.

• Hocam kayıt oldum, sonra aktivasyon mail'i gönderilemedi dedi.. Tekrar almaya çalışınca da zaten kayıtlısınız diyor, ne yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doruk..

Hocam kayıt oldum, sonra aktivasyon mail'i gönderilemedi dedi.. Tekrar almaya çalışınca da zaten kayıtlısınız diyor, ne yapabilirim

Webmaster(FoxitcL) ile iletişime geçin, ya o aktif eder hesabınızı yada başka şekilde çözüm bulur. Orada zaten mail gönderilemedi yazısının sonunda webmaster ile iletişime geçin yazar ama yazı çok hızlı geçiyor, sayfa yenileniyor.
  • Hayırlı olsun Can üye oluyorum
  • Birkaç arkadaş üye olmaya çalıştı fakat malum aktivasyon yüzünden hala sistemi kullanamıyorlar. Bir çözüm getirmelerini bekliyorlar.
  • Üye oldum hayırlı olsun bakem
  • Tüm üyeleri aktif ettik dün gece yoğun bi çalışma yapmıştık bunu unutmuşuz en yakın zamanda mail sorununu çözecez kusura bakmayın.

Düzeltme : Mail sorunu düzeltilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxitcL -- 9 Şubat 2010; 22:03:47 >
  • Düzeltildi de aynı isimle ve authla alamayacağız sanırım.. Aktivasyon da gelmedi hala mail'e

• Girdiğiniz nick kullanılılıyor.
    • Kullanıcı adı kullanılmakta.
    • Bu Quakenet auth ile daha önce bir hesap zaten alınmış.
    • Girdiğiniz mail adresi kullanılıyor.
  • quote:

Düzeltildi de aynı isimle ve authla alamayacağız sanırım.. Aktivasyon da gelmedi hala mail'e

Aktivasyon gelmeyecek zaten, tüm hesaplar aktive edilmiş yazmış. Normal şekilde kullanabilirsiniz sistemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TooRop.

quote:

Düzeltildi de aynı isimle ve authla alamayacağız sanırım.. Aktivasyon da gelmedi hala mail'e

Aktivasyon gelmeyecek zaten, tüm hesaplar aktive edilmiş yazmış. Normal şekilde kullanabilirsiniz sistemi.

Pardon benim hatam Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.