Şimdi Ara

gamercard nedir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu xbox ta gamercard diye birşey varmış fakat ben bir türlü çözemedim bize katkısı nedir ne işe yara bilgi verirseniz sevinirim

• Xbox360'daki profilimizdir. Kullanıcı adımızdır. Oyunlardan elde ettiğimiz puanlar tek bir hanede toplanır. Oyunların gizli yerlerine serpiştirilmiş özel görevler yaparak açılan ACHIVEMENT puanları bu hanemize yazılır. Xbox Live'da görünen adımızdır. Live'dan demo , fragman , tema , resim vs indiririz. Yine oyuncu bölgemiz gamercardımızda yazar (Pro, Family, Underground, Recreation)
  • oyunlardan nasıl puan elde ediyoruz?belirli oyunlardan mı?cevabın için teşekkürler
  • Her oyun 1000 puana sahip.Bu puanlar parça parça olark kazanılıyor 20-30-40-50 parça olabiliyor hiç belli olmuyor.Mesela örnek vereyim:Winning eleven oyununda, bir maçta 10 gol at yada daha fazla 30 puan kazan gibi.Ya da en zor seviyede bir kupa kazan 25 puan al gibi.Bu her oyunda çok zevkli olarak dağıtılmış ve yunu bir kere bitirdin diyelim.Tekrar açıp bu puanları almak için farklı şeyler yaparak oyalanarak oyunu bir kez daha bitirirsein ve oyunda kendisini 1 kere oynatıp rafa kaldırmamış olur.Bence xbox360'daki en güzel özelliklerden birisi.Bri kazancımız olmuyor ama ona buna gösterip oyunculuk kalitemizi komuşturuyoruz.Yani hava atıyoruz
  • Kazandığın puanlarla livedan tema resim video falan filan indirebiliosun
  • quote:

Orjinalden alıntı: b_r_k99

Kazandığın puanlarla livedan tema resim video falan filan indirebiliosun

Yanlışın var arkadaşım.Hiç birşey indiremiyoruz maalesef.O temaları indirdiğimiz puanlar ayrı onlar para ile alınıyor
  • Ben dünyayı indirdim mesela....

• çok teşekkürler açıklamalarınız için
  • Bu puan işi başta saçma-gereksiz gelsede insanı oyuna bağlıyor, kafayı yedirtiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkd66

Bu puan işi başta saçma-gereksiz gelsede insanı oyuna bağlıyor, kafayı yedirtiyor.

Ben bi arkadaşla yarışıyordum meselaMakinam bozulmuştu yenisini alınca sıfırdan başladım bayağı bir fark olmuştuBende gaza gelip kastıkça kastım.JUST CAUSE'da 980-NBA HOMECOURT'da 900 puan felan gibisinden bayağı.Her oyunu kastım 10.000 oldum resmen saplantı olmuştu ve içten içe hoşuma gitmiyordu bu achievement hırsıBir süre sonra arkadaşa uğradım(bayağı olmuştu)ona fark attığımı gördüm ama kendimi tam bir aptal gibi hissettimO gün bugündür oyunlardan daha çok zevk alıyorum ve oyunu elime geçer geçmez achievement listesine bakmıyorumBir ara kendi kendime, ps3 alınca bu achievement
    olayı olmadığı için oyunlardan zevk alamayacağımı bile düşünmütüm(ne saçma)Şu an 12.000 felan ama ben 10.000 puanı 1.5 ayda yapmıştım ve aradaki 2.000 puanı 2 ayda yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 10 Eylül 2007; 23:44:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.