Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Gamepower Psu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
30
Cevap
0
Favori
2.361
Tıklama
Giriş
      1498 Mesaj
      08 Ağustos 2018 18:04:01
      Gamepower gp-650 psu aldım. Sistemim i7 4790k, gtx970, 4x4ddr3 1600mhz. 269 tl ödedim n11 kuponu ile. Aşırı pahalı psular yerine bu ürünler kullanılmalı diye düşünüyorum bu aralar. Sorun çıkaracağını sanmıyorum. Çok da sessiz olduğu konusunda yorumlar okudum. Aşağıdaki linkte bilmediğim bir dilde test edilmiş ve verimliliği doğru görünüyor.
      http://eternity-suck.blogspot.com/2017/08/psu-gamemax-gp-650-murah-dan-fitur.html?m=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prosecutor -- 8 Ağustos 2018; 22:44:21 >
    • Binbaşı
      1498 Mesaj
      08 Ağustos 2018 18:04:48

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2740 Mesaj
      08 Ağustos 2018 21:36:38

Ben kullanmam ve önermem. Gamemax'in ürettiği güç kaynağını bilgisayarımı emanet etmem.
      |
      |
      prosecutor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Toplumun genelinin neler döndüğünden haberi yoktur, hatta haberi olmadığından dahi habersizdir.” Noam Chomsky
    • Binbaşı
      1498 Mesaj
      08 Ağustos 2018 22:41:46

Neden?
      Daha önce inventus’dan Corsair ax860i almıştım aldıktan bir ay sonra durduk yere resetlemeler başladı. Tüm parçaları tek tek servise verdim. Sonunda hiç yapmaz dediğim psu da çıktı sorun. Sağolsun inventusun taktire şayan ilgisi ile arızalı ürün iade edilip param geri verildi. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederim.
      Bu sefer uygun fiyatlı ve güç olarak abartısız bir psu almaya karar verdim. Corsair silverstone seasonic konuları arıza ve bobin gürültüsü olan psu larla dolu. Denemekten bir şey çıkmaz. Amazona bir bakın yorumlar çok olumlu. Daha önce tagan,enermax, hi power, coolermaster, corsair güç kaynakları kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prosecutor -- 9 Ağustos 2018; 5:30:9 >
      |
      |
      Frank Sobotka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      11198 Mesaj
      08 Ağustos 2018 23:27:57
      quote:

Orijinalden alıntı: prosecutor

Neden?
      Daha önce inventus’dan Corsair ax860i almıştım aldıktan bir ay sonra durduk yere resetlemeler başladı. Tüm parçaları tek tek servise verdim. Sonunda hiç yapmaz dediğim psu da çıktı sorun. Sağolsun inventusun taktire şayan ilgisi ile arızalı ürün iade edilip param geri verildi. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederim.
      Bu sefer uygun fiyatlı ve güç olarak abartısız bir psu almaya karar verdim. Corsair silverstone seasonic konuları arıza ve bobin gürültüsü olan psu larla dolu. Denemekten bir şey çıkmaz. Amazona bir bakın yorumlar çok olumlu. Daha önce tagan,enermax, hi power, coolermaster, corsair güç kaynakları kullandım.
      Bakın ne güzel söylüyorsunuz, "arızalı psu iade alındı paramı da geri aldım".

Sizce gamemax olsa ve bozulması ile beraber yanında sistemden birkaç parça da götürse muhattap bulabilir misiniz? Ya da sizin lehinize bir garanti süreci olur mu?

NZXT S340 Red n Black | Corsair TX550M 80 Plus Gold | MSI Z370-A Pro | Intel I5 8600K 5.0 Ghz All Cores | Crucial Ballistix 2x8GB 2666 Mhz | Corsair Force Le200 120GB | WD Blue 1TB | MSI RTX 2070 Armor | CM MasterLiquid Lite 120 | AOC G2460PF 144Hz 1MS n Philips 190CW 75Hz 5MS | G710 Plus Cherry MX Blue | Corsair M65 Pro RGB | HyperX Cloud II | Logitech G920 n Shifter // Honda Accord 7 K24

• Yarbay
      2740 Mesaj
      08 Ağustos 2018 23:31:59

http://www.vatanbilgisayar.com/everest-rampage-rgb-1050-80plus-gold-1050w-full-moduler-rgb-guc-kaynagi.html

Everest'in bu modeli Gamemax üretimi. Gold serifikası da var. Aşağıdan RGB-1050'ye tıklayıp bakabilirsin.
      https://www.plugloadsolutions.com/80PlusPowerSuppliesDetail.aspx?id=270&type=2

Biri bu güç kaynağını incelemiş: https://prnt.sc/kgcrf7

Bu sertifikaları verirken artık başka standartlar da eklenmeli. Önüne gelen sertifika alıyor. Everest ve Frisby gold sertifika psu satsa bile yine de almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Sobotka -- 8 Ağustos 2018; 23:38:35 >
      |
      |
      prosecutor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Toplumun genelinin neler döndüğünden haberi yoktur, hatta haberi olmadığından dahi habersizdir.” Noam Chomsky

• Yüzbaşı
      264 Mesaj
      09 Ağustos 2018 01:06:56
      Benimde bu guc kaynagi gozume carpmisti ama güc kaynagi bilgisayarin bana kalirsa en sakat parcasi o yuzden ona yakin bi fiyata xigmatek tauro 600w almistim

yaklasik bi sene olucak hic bir problem yasamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1498 Mesaj
      09 Ağustos 2018 05:23:24

Bin küsür lira para verip aldığım ve en iyisi olduğu söylenen bir cihaz bozulduğunda paramı geri vermişler çok mu. Gamemax da bozulursa yine geri alırım engel olan nedir ki. İnanın her çeşit güç kaynağı kullandım en dayanıklısı tagan’dı. Ve hepsi makul süre sonra yapılmayacak şekilde bozuldu ve çöp oldu. Daha çok devrelerindeki kontrol entegreleri yanıyor ve tamiri mümkün olmuyor. Kullandığım bu kadar psu dan kondansatörü bozulanı görmedim. Ayrıca gamemax psu yu tatil dönüşü monte edip kullanmaya başlayacağım. Bu konudaki izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım.

|
      |
      Lana-Del-Rey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2466 Mesaj
      14 Ağustos 2018 21:36:40
      quote:

Orijinalden alıntı: prosecutor

Bin küsür lira para verip aldığım ve en iyisi olduğu söylenen bir cihaz bozulduğunda paramı geri vermişler çok mu. Gamemax da bozulursa yine geri alırım engel olan nedir ki. İnanın her çeşit güç kaynağı kullandım en dayanıklısı tagan’dı. Ve hepsi makul süre sonra yapılmayacak şekilde bozuldu ve çöp oldu. Daha çok devrelerindeki kontrol entegreleri yanıyor ve tamiri mümkün olmuyor. Kullandığım bu kadar psu dan kondansatörü bozulanı görmedim. Ayrıca gamemax psu yu tatil dönüşü monte edip kullanmaya başlayacağım. Bu konudaki izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım.
      Kaliteli PSU sadece kendini götürür. Kalitesiz ürün bilgisayarını, hatta evini bile götürebilir :) Her üründe arıza çıkabilir ayrıca. Sen şanssızmışsın ve arıza çıkmış bu çok normal bir şey. Tüm marka kötü demek değildir bu. 80 Plus sertifikası ise enerji verimliliği için verilir. Direkt olarak PSU'nun içinde kullanılan parçaların kalitesiyle alakası yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 14 Ağustos 2018; 22:6:41 >

Intel i7 4770k@4.5GHz - EVGA SuperClocked ACX 3.0 GTX 1070 - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Dell SE2717H 27 '' 75Hz FreeSync IPS Monitor - Logitech G102 Gaming Mouse - Motospeed CK108 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2+1 Speaker - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 6S Plus 64 GB Space Gray

• Binbaşı
      1498 Mesaj
      15 Ağustos 2018 00:00:00

Bilgisayar kullanıcılarının kahir ekseriyeti bunları kullanıyor. Bir sorun çıkacağını sanmam.

|
      |
      Six Feet Under. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2452 Mesaj
      11 Kasım 2018 08:47:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Kaliteli PSU sadece kendini götürür. Kalitesiz ürün bilgisayarını, hatta evini bile götürebilir :) Her üründe arıza çıkabilir ayrıca. Sen şanssızmışsın ve arıza çıkmış bu çok normal bir şey. Tüm marka kötü demek değildir bu. 80 Plus sertifikası ise enerji verimliliği için verilir. Direkt olarak PSU'nun içinde kullanılan parçaların kalitesiyle alakası yoktur.

Alıntıları Göster
      Evini bile götürür ne ya
      |
      |

AMD FX-8300 Eight Core 4.5 GHz / MSI Gaming 970 AM3 Motherboard / Zalman CNPS10X Optima Cpu Cooler / ASUS GTX 275 896MB 448Bit GDDR3 / G.Skill 2x4 8GB Dual Kit RipjawsX 1600 Mhz CL9 / Seagate Barracuda 500 GB Sata III HDD / Kingston V300 60 GB SSD / Cougar CMX 700w PSU / Zalman Z11 Plus HF1 Mid Tower Case / NetSpeed Speed Extra 16 MBps Sınırsız ADSL2 AKN Yok / Western Digital Elements 1TB Harici USB 3.0 Disk / Huawei HG531S V1 Modem / Logitech z200 2.1 Speaker / Asus VS239HV 23
Reklamlar
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
web tasarım
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.