Şimdi Ara

Gameloft İndirimi!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

-Assassin's Creed

-Spider-Man:Total Mayhem(aldım)

-Iron Man 2

-The Dark Knight Rises(almalı mıyım yorumlarınızı bekliyorum)

-Wild Blood(aldım)

Hepsi 1,79tl.Sömürün!!

• 1 lira 79 kuruş kredi kartı olmayanlar için (misal ben) 179 lira gibi geliyor.
  • Hocam Avea'dan İtunes kart alıp kontör yükler gibi hesabınıza yükleyebilirsiz.25tl ve 50tl'lik seçenekler var.
  • -9mm
    -The Dark Knight Rises
    -Wild Blood

aldım, ek olarak

-Temple Run: Oz

aldım.Winat9 sağolsun
  • The Dark Knight Rises oyununu belki alabilirim.Bende listede ki oyunlardan sadece 9mm var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Us hesabı olanlar için komisyonsuz hediye edebilirim istediği oyunları. Paypal ile ödersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wild blood u alan arkadaşlar bence batman'dan daha çok keyif alıcaksınız.Batman arkham city sıktıysa bence hiç bulaşmayın çünkü dövüşler uzun sürüyo ve genel olarak aynı şeyleri yapıyorsunuz.Ben bitirdim oyunu. :) Wild blood neden kötü hack dolu onuda bitirdim.Bir online atayım dedim bir oyuna girdim karşıda 5 kişi ben tek hepsinin üstünde en son gelen itemler bende bir kaç parça birşey var.Birde oyun kendini durmadan tekrar ettiği için sildim.Çok bayat geldi. Ancak spider-man mayhem almadım almamda herhalde açık dünya değil sanırım.Bence amazing spider-man indirime girerse kaçırmayın derim.Batman'dan sonra onu almakta kararsızdım ancak aldıktan sonra hiç durmadan oynadım batman'ı aralıklar arasında oynardım ancak spider-man aralıksız oynadım ve aşırı keyifli ağ atarak turlamak.Dövüş sistemine falan girmiyorum ona diyicek yok zaten o ayrı güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: SideBlast

-9mm
    -The Dark Knight Rises
    -Wild Blood

aldım, ek olarak

aldım.Winat9 sağolsun

hocam paypaldan nasıl aldınız? benimde paypalda 3 liram var nasıl alabilir appstoreden oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Orijinalden alıntı: SideBlast

-9mm
    -The Dark Knight Rises
    -Wild Blood

aldım, ek olarak

aldım.Winat9 sağolsun

hocam paypaldan nasıl aldınız? benimde paypalda 3 liram var nasıl alabilir appstoreden oyun

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=499632

Bu arkadaşa pm atın paypaldan harcamak istiyorum diye, o sizi bilgilendirir.

• Kart kullanmayan arkadaş varsa ulaşabilir yardımcı olabilirim. Sadece paypalınız olsa yeter
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.