Şimdi Ara

Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
11
Favori
17.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapılan her işe köstek olmaya çalışan senin gibi tiplere asıl ben acıyorum . Yazmayım yazmayım diyorum ama yok sürekli bu sitede senin gibi her işe laf eden tiplerden midem bulanıyor artık yama yapılır laf edersiniz ücretli ücretsiz fark etmez . Resmi dil desteği talep edilir laf edersiniz. Ben senin gibilere acımıyorum sadece sizlerden tiksiniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordVGrim -- 19 Ağustos 2020; 21:30:28 >
  • LordVGrim L kullanıcısına yanıt
    Köstek olmak mı :) Ticaret bu, adam bu oyuna ekler sonra bir daha eklemez. Siz hayal dünyanızda yaşamaya devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkakay08 -- 20 Ağustos 2020; 17:21:2 >
  • cenkakay08 C kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi ben de düşünüyorum. İstek listesine ekleyecek herkes iyi güzel hoş ama ekleyenlerin kaçı alacak? Yapımcı sadece istek listesine eklensin yeter demeyecektir sanırım satış rakamlarına da bakacaktır. İstek listesinde abartı talep olup alanların sayısı bir elin parmaklarını geçmezse bence daha büyük sıkıntı olur. Ben yapımcı olsam derim ki “haa demekki bunlar örgütlenmiş istek listesine fake atmışlar bir daha bu ülkenin bu verilerine itibar etmeyelim”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullaniciadi12 -- 20 Ağustos 2020; 17:9:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    Öyle zaten. Adam para kazanacak olsa türkçe yama niye yapmasın? İstek listesine bile bakmaz direk yapar. Taa çok eskiden god war 3 çıkmıştı. O zamanlar konsollar daha ulaşılabilir seviyedeydi. 70 milyonluk ülkede oyun sadece 35 bin adet sattı. Ülkenin oyun pazarı mobil ve free to play oyunlar üzerinden dönüyor. Zaten fark ettiyseniz o oyunların hepsi türkçe. Peki neden? Para kazandıkları için. Ne zaman hardcore oyunlar ülkede para kazanmaya başlar o zaman oyunlar türkçe altyazı ile gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkakay08

Öyle zaten. Adam para kazanacak olsa türkçe yama niye yapmasın? İstek listesine bile bakmaz direk yapar. Taa çok eskiden god war 3 çıkmıştı. O zamanlar konsollar daha ulaşılabilir seviyedeydi. 70 milyonluk ülkede oyun sadece 35 bin adet sattı. Ülkenin oyun pazarı mobil ve free to play oyunlar üzerinden dönüyor. Zaten fark ettiyseniz o oyunların hepsi türkçe. Peki neden? Para kazandıkları için. Ne zaman hardcore oyunlar ülkede para kazanmaya başlar o zaman oyunlar türkçe altyazı ile gelir.
    Katılıyorum, şirketler satış potansiyeli gördüğü an zaten kendisi başlar araştırmaya etmeye. Ayrıca Gamedec konusunda da, adamlar istek listesine eklenen oyun sayısını kendilerine göre ölçüt belirlemiş demek ki. Bence bu "İstek listesine eklenmiş ama alan kişi sayısı falan kadar olacak." fikrini onlar çok önceden tahmin etmişlerdir diye düşünüyorum. Zaten hangi oyun istek listesine eklenme sayısıyla aynı satış sayısını yakalıyor ki?

Ayrıca, oyun çıktığı anda 2500-3000 kişi alacak diye bir kaide de yok, adamlar belki uzun vadede yapmışlardır planlarını.

• Yeni bilgiler için bekliyoruz
  • TackleBarry kullanıcısına yanıt
    Hocam bir gelişme yok mu?
  • Cattowin C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şuanda yeni bir bilgi olmadığı için herhangi bir açıklama yapmıyorum. Herşey oyun betada çıkıp çeviriye yollanacağı zaman belli olucak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bu konuyu forumun en üstünde tutalım ara ara yorum atıp

Steamde istek listesi çoğalırsa türkçe yama geleceğini söylüyor yapımcı firma
  • İstek listesine ekledim.
  • Çok güzel bir çalışma olmuş eline sağlık Allah razı olsun. İnşallah Türkçe dil desteği getirilir tabi ki. En sevdiğim türden olunca kesinlikle almayı planlıyorum.
  • Oyun 2021 Q1'e ertelendi, haliyle şuan için bir bilgi yok, yapımcılar Türkçe dil desteği için oyunun bitiminde ve çeviriye göndermeye hazır olduğunda karar alınacağını işaret ediyor.

• Hadi Bakalım Hayırlısı..

• İstek listesine ekledim

• Oyunun resmi çıkış tarihi açıklandı! Oyun 16 Eylülde ertelenmezse bizlerle olacak! Resmi Türkçe dil desteği için henüz bir haber yok.

• Gamedec Epic Store üzerinde de listelendi, Epic Store kullananlar veya her iki platformu da kullananlar, oradan da istek listesine eklemeyi unutmayın!

• quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

Gamedec Epic Store üzerinde de listelendi, Epic Store kullananlar veya her iki platformu da kullananlar, oradan da istek listesine eklemeyi unutmayın!

herhalde olmayacak çünkü dillerde Türkçe yok

• Thank you for your interest and willingness to support the project. We do not exclude the option of translating Gamedec into Turkish, but the decision depends on the increase in interest (wishlist) on Steam. We still have a few months to do so. At the moment, no localization work is being carried out anyway due to the constant updating of the content. Moreover, no localization arrangements or actions will be made until opinions are gathered from the backers build and from the press and publishers who will have a chance to play the game. firmadan Gelen yanıt biraz önce

• quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

Gamedec Epic Store üzerinde de listelendi, Epic Store kullananlar veya her iki platformu da kullananlar, oradan da istek listesine eklemeyi unutmayın!

Thank you for your interest and willingness to support the project. We do not exclude the option of translating Gamedec into Turkish, but the decision depends on the increase in interest (wishlist) on Steam. We still have a few months to do so. At the moment, no localization work is being carried out anyway due to the constant updating of the content. Moreover, no localization arrangements or actions will be made until opinions are gathered from the backers build and from the press and publishers who will have a chance to play the game. firmdan gelen yanı

Projeyi desteklemeye gösterdiğiniz ilgi ve istek için teşekkür ederiz. Gamedec'i Türkçeye çevirme seçeneğini hariç tutmuyoruz, ancak karar Steam'e olan ilginin (istek listesi) artışına bağlı. Bunu yapmak için hala birkaç ayımız var. Şu anda, içeriğin sürekli güncellenmesi nedeniyle herhangi bir yerelleştirme çalışması yapılmamaktadır. Ayrıca, destekçilerin yapısından ve oyunu oynama şansı bulacak basın ve yayıncılardan görüşler alınana kadar hiçbir yerelleştirme düzenlemesi veya eylemi yapılmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyid42 -- 15 Nisan 2021; 3:25:44 >

• İstek listeme ekledim. Umarım beklediğiniz gibi Türkçe dil desteği de gelir. Anlamadığım bu oyunu istek listesine bir şekilde herkes alır. Peki oyun yayınlandığında firmanın beklediği satış Türkiye de olmazsa birdaha ki projelerinde Türkçe dil desteği olmayacak diye mi anlamamız gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.