Şimdi Ara

Gamebook Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
12.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=426017&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR

Beklemek istemiyorsan bu var GT70 in unbranded versiyonu, P170EM ile aynı seçenekleri + 680M + hemen teslim seçeneğini işaretlediğinde 4500 Lira ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

Orijinalden alıntı: c.ronnie

Peki Monster'a güvenebilir miyim doğru ve zamanında teslimat konusunda?

Hocam 1-2 hafta gecikebiliyor.Onun yerine de sana gunluk 5 tllik upgrde parasi veriyor

İnsanlar gecikme sayesinde SSD takıyorlar ve bunu günlük 5 TL ile yapıyorlarsa vay Monster'ın haline:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.ronnie -- 8 Ekim 2012; 12:48:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

http://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=426017&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR

Beklemek istemiyorsan bu var GT70 in unbranded versiyonu, P170EM ile aynı seçenekleri + 680M + hemen teslim seçeneğini işaretlediğinde 4500 Lira ediyor.

Bu daha bir mantıklı. Kasımda 680 geldiğinde siparişi verilebilir. Üstelik Blu-ray okuyucu da takılıp çok kral hale getirilir bu:)

• quote:

Orijinalden alıntı: c.ronnie

quote:

http://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=426017&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR

Bu daha bir mantıklı. Kasımda 680 geldiğinde siparişi verilebilir. Üstelik Blu-ray okuyucu da takılıp çok kral hale getirilir bu:)

Tabi cok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birçok insanın beklemekten derdi zaten ertelemelerden falan. Laptop u aldıktan sonra sorun çıkmaz bu modelde. Hemen teslim seçeneğiyle sen o şikayetleri aşmış olcaksın zaten ancak yinede siparişi vermeden sorman iyidir hemen teslim yapılıyo mu bu donanımlar diye çünkü ellerinde olmayabiliyor bazen.
  • quote:

Birçok insanın beklemekten derdi zaten ertelemelerden falan. Laptop u aldıktan sonra sorun çıkmaz bu modelde. Hemen teslim seçeneğiyle sen o şikayetleri aşmış olcaksın zaten ancak yinede siparişi vermeden sorman iyidir hemen teslim yapılıyo mu bu donanımlar diye çünkü ellerinde olmayabiliyor bazen.

Ulaşabilsem soracağım da ulaşamıyorum ki. Facebook kullanmıyorum, o yüzden oradan soramıyorum. Telefonla arıyorum, açan yok. O nedenle bir gün atlayıp gideceğim Kadıköy'e herhalde. Ancak o şekilde olacak gibi.

• Dahili 115 i çevir dene bikaç defa daha ulaşırsın
  • quote:

Dahili 115 i çevir dene bikaç defa daha ulaşırsın

680 stoklarda dediği anda ararım:)

• Asus g75vw yada lenovo y580 al

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

Asus g75vw yada lenovo y580 al

Lenovo'nun ekran kartı diğerlerinden geride. Asus da iyi ama servisi bela olduğu için şüpheliyim.

• Ee, bu kadar mı öneriler?

• Asus G75VW (gtx670m, 256 ssd 3d led-full hd) vatanbilgisayarın indirimiyle 3700 tl gibi alabilirsin. Bu seni baya götürür. İlerde eğer ram, ekran kartı vs. gibi donanımlar yeterli olmazsa değiştirebilir veya yükseltebilirsin. Bu avantajın olur. Kasa-tasarım ve kasa kalitesi bakımından msi ve monster dan daha sağlam. Zaten genel de msi ve monster ın kasa-tasarım ve kalitesinden şikayet ediliyor. Yani piyasada alınabilecek oyuncu serileri bu markalarda var. Kullanıcı forumlarınada bakarsan daha iyi olur. Ayrıca 5000 tl fazla bi laptop için. Eğer o kadar para vereceksen ekran kartı gtx680 sli - gtx690 vs. gibi donanımlar olursa iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: E.E

Asus G75VW (gtx670m, 256 ssd 3d led-full hd) vatanbilgisayarın indirimiyle 3700 tl gibi alabilirsin. Bu seni baya götürür. İlerde eğer ram, ekran kartı vs. gibi donanımlar yeterli olmazsa değiştirebilir veya yükseltebilirsin. Bu avantajın olur. Kasa-tasarım ve kasa kalitesi bakımından msi ve monster dan daha sağlam. Zaten genel de msi ve monster ın kasa-tasarım ve kalitesinden şikayet ediliyor. Yani piyasada alınabilecek oyuncu serileri bu markalarda var. Kullanıcı forumlarınada bakarsan daha iyi olur. Ayrıca 5000 tl fazla bi laptop için. Eğer o kadar para vereceksen ekran kartı gtx680 sli - gtx690 vs. gibi donanımlar olursa iyi olur.

Yorumunuz için teşekkür ederim. 5000 zaten üst sınır ve gerçekten çok iyi bir model görürsem vereceğim fiyat. Asus'un ekran kartı değiştirilme imkanı benim de aklımı çeliyor. Tek sorun müşteri hizmetleri ve servis konusunda iyi değil. Yoksa en mantıklı modelin o olduğunu düşünüyorum ben de.

• Selamlar,

19-07 de Pcdepo dan MSI GE60 0NC-037TR I7 3610QM - 8 GB - 750GB - 2GB GT650M 15,6" 2470 tl,
    29-05 de Vatan dan SAMSUNG NP550P5C I7 3610QM - 8 GB- 1TB- 2GB GT650M 15,6" 2296 tl ye

Öncesin de LENOVA Y570 - toshiba qosmio gibi nispeten üst seviye ürünleri almıştım. Bunların dışında her sene 5 -10 arasında laptop alıyoruz.

Samsung NP700G7C yeni ürün için bir şey diyemem zira daha görmedim ve kullanmadım ama diğer ürünlere göre Asus g75VW sinin tasarımının ve malzeme kalitesinin daha iyi olduğunu net olarak söylemek mümkün.
    Ekran kartı konusunda , 675m daha iyi ama aslında bilindiği üzere üretim tek. eski nesil bir gpu, bu seride yeni nesiller 660m ve 680m dir. 600m serisinde başka GPU larda mevcut. tp://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-670M.72197.0.html
    tp://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gtx-670m/specifications
    Bunların dışında birde forumda ki yazılarda ileriye dönük olarak , sizinde bahsettiğiniz gibi 2 gb lık ekran katlarının sıkıntı yaratabileceği belirtilmiş. Bu nedenlede en azından 3 gb lık kartlara yönelmek daha doğru olur.

Tr pazarında ise şu an alınabilecek en iyi ürünler zaten yukarıda belirtilmişler. Bunların dışında yurt dışından temin durumunda , mümkünse bir tanıdığınızın getirmesi doğru olur. Diğer sipariş yöntemleri bence risk teşkil ediyor. Özellikle gümrük konusu.
    Aynı şekilde yurt dışından gelen bir çok üründe, markalar ya kısıtlı garanti 12 ay gibi yada ekstra ücret ödemeniz durumunda 24-36 ay garanti veriyorlar. Uluslar arası dolaşım adı altında 24 ay verilen garantilerinde çoğu koşulludur. TR de geçerliliği olmayabiliyor. Ancak yinede yurt dışından getirme şansınız olursa da 680m kullanan bir ürün seçmenizi öneririm. tp://www.geforce.com/hardware/notebook-gpus/geforce-gtx-680m/buy-online den araştırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxfocus -- 30 Ocak 2013; 13:35:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maxfocus

Selamlar,

29-09 da vatandan G75VW-9Z218V I7 3610QM 16 GB- 750GB+256GB SSD - 3GB GT670M - 17,3" 3796 tl ye aldım .
    19-07 de Pcdepo dan MSI GE60 0NC-037TR I7 3610QM - 8 GB - 750GB - 2GB GT650M 15,6" 2470 tl,
    29-05 de Vatan dan SAMSUNG NP550P5C I7 3610QM - 8 GB- 1TB- 2GB GT650M 15,6" 2296 tl ye

Öncesin de LENOVA Y570 - toshiba qosmio gibi nispeten üst seviye ürünleri almıştım. Bunların dışında her sene 5 -10 arasında laptop alıyoruz.

Samsung NP700G7C yeni ürün için bir şey diyemem zira daha görmedim ve kullanmadım ama diğer ürünlere göre Asus g75VW sinin tasarımının ve malzeme kalitesinin daha iyi olduğunu net olarak söylemek mümkün.
    Ekran kartı konusunda , 675m daha iyi ama aslında bilindiği üzere üretim tek. eski nesil bir gpu, bu seride yeni nesiller 660m ve 680m dir. 600m serisinde başka GPU larda mevcut. tp://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-670M.72197.0.html
    tp://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gtx-670m/specifications
    Bunların dışında birde forumda ki yazılarda ileriye dönük olarak , sizinde bahsettiğiniz gibi 2 gb lık ekran katlarının sıkıntı yaratabileceği belirtilmiş. Bu nedenlede en azından 3 gb lık kartlara yönelmek daha doğru olur.

Tr pazarında ise şu an alınabilecek en iyi ürünler zaten yukarıda belirtilmişler. Bunların dışında yurt dışından temin durumunda , mümkünse bir tanıdığınızın getirmesi doğru olur. Diğer sipariş yöntemleri bence risk teşkil ediyor. Özellikle gümrük konusu.
    Aynı şekilde yurt dışından gelen bir çok üründe, markalar ya kısıtlı garanti 12 ay gibi yada ekstra ücret ödemeniz durumunda 24-36 ay garanti veriyorlar. Uluslar arası dolaşım adı altında 24 ay verilen garantilerinde çoğu koşulludur. TR de geçerliliği olmayabiliyor. Ancak yinede yurt dışından getirme şansınız olursa da 680m kullanan bir ürün seçmenizi öneririm. tp://www.geforce.com/hardware/notebook-gpus/geforce-gtx-680m/buy-online den araştırabilirsiniz.

Ben bunu nasıl kaçırmışım Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Sanırım yeni yılı beklemem lazım. Beklemeyeceksem de 690lı konfigürasyon olarak sadece Sager gördüm ama yeni yıla kadar daha neler çıkar neler Tabii bir de yurt dışından pc getirebilecek tanıdığım olmaması işi bozuyor. Hani firmalar one day rush sunsa da gittiğim bir yerden ben alsam desem o da yok. Bir gün gecikme bile hayatı tehlike anlamına gelir

• herkese selamlar
    arkadaşlar bende sizler gibi oyun bilgisyarı aramaktayım notebook olması sartım var fakat sizlerin yapmış olduğu yorumları okudum kafam iyice karıştı bugun vatan bilgisayarda %30 indirim var birtane gamebook var oda
    TOSHIBA
    X870-120 CORE İ7-3610QM-8GB DDR3-1750GB-3GB GTX670M-17.3''-DVD/BDRW-BT-3D-W7PRE onunda indirimli fiyatı 5048TL normal fiyat ise :7211TL buna niyetlenmiştim ama sizin yorumlardan sonra vazgeçtim
    şlemci Markası INTEL
    İşlemci Teknolojisi Intel® Core™ i7
    İşlemci Numarası 3610QM
    İşlemci Hızı 2.3 GHz
    Hafıza (RAM) Kapasitesi 8 GB
    Hafıza (RAM) Tipi DDR3
    Disk Kapasitesi 1750GB HDD + 8 GB SSD
    Ekran Kartı Markası NVIDIA
    Ekran Kartı Hafızası 3 GB
    VGA Chipset Modeli GTX670M DDR5
    Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız Hafıza
    Ekran Boyu (inch) 17.3 inch
    Bağlantı Özellikleri Bluetooth 4.0
    İşletim Sistemi 7 Premium 64 Bit Tr
    Optik Sürücü Blu-Ray Combo
    Ağırlık 3.6 Kg

• quote:

Orijinalden alıntı: devkartal

herkese selamlar
    arkadaşlar bende sizler gibi oyun bilgisyarı aramaktayım notebook olması sartım var fakat sizlerin yapmış olduğu yorumları okudum kafam iyice karıştı bugun vatan bilgisayarda %30 indirim var birtane gamebook var oda
    TOSHIBA
    X870-120 CORE İ7-3610QM-8GB DDR3-1750GB-3GB GTX670M-17.3''-DVD/BDRW-BT-3D-W7PRE onunda indirimli fiyatı 5048TL normal fiyat ise :7211TL buna niyetlenmiştim ama sizin yorumlardan sonra vazgeçtim
    şlemci Markası INTEL
    İşlemci Numarası 3610QM
    İşlemci Hızı 2.3 GHz
    Hafıza (RAM) Tipi DDR3
    Ağırlık 3.6 Kg

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/samsung-np700g7c-s02tr-np700g7c-core-i7-3630qm-240ghz-8-gb-ddr3-1tb-173-2gb-gt675m-dvdrwbr-bt-win8/productdetails.aspx?I_ID=63181

Bu üründeki ekran kartı daha yüksek. Fiyatı da daha uygun. Kasa kalitesi de x870 kadar iyidir. Kullanıcı bölümü de var. Ordan daha detaylı bilgi edinebilirsin. Bir de toshiba x870 gereksiz pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etrüsk -- 24 Kasım 2012; 22:19:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: devkartal

herkese selamlar
    TOSHIBA
    şlemci Markası INTEL
    İşlemci Numarası 3610QM
    İşlemci Hızı 2.3 GHz
    Hafıza (RAM) Tipi DDR3
    Ağırlık 3.6 Kg

Normal fiyatı 7211 TL mi yuh be bunlar insanları kazıklıyorlar heralde bu fiyata 680m sli alınır..

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/samsung-np700g7c-s02tr-np700g7c-core-i7-3630qm-240ghz-8-gb-ddr3-1tb-173-2gb-gt675m-dvdrwbr-bt-win8/productdetails.aspx?I_ID=63181

Al bunu hocam vatanda %30 indirim var şuan her üründe, hem ekran kartı da daha iyi hem öyle saçmasapan fahiş bir fiyatı yok

• Selamlar arkadaşlar,

Oyun laptopu almak isteyenler SAMSUNG NP700 G7C-S02TR'yi takip etsinler. 256 GB SSD ile birlikte 3.500'e alabildim vatandan, amerika fiyatlarından bile ucuz. Alet çok sessiz ve sıcaklık dağılımı baya iyi (gerçi bu konuda en iyi Asus ama onun da kendine göre problemleri var). Ekranı mat değil parlak ama brigthness çok fazla 400nit, o yüzden yansıma olsa bile ekranı rahatça görebiliyorsunuz. Tam bir fiyat performans ürünü (Markalılar içinde tabi Clevolar hariç).

Ekran kartı 675M her türlü götürür, zaten ondan iyi 3 tane kart var GTX 675MX, GTX 680M ve ATI 7970M. 670MX'te biraz overclock vs üç aşağı beş yukarı GTX675M'e yaklaşıyor.

MSI'ın ATI hariç hemen her türlü kartlı modeli var (yurt dışında AMD işlemcili ve ATI 7970M'li bir modeli de çıktı 15.6", adı MSI GX60, fiyat performans ürünü diyorlar). Ama MSI Samsungdan hem ses ve ısı konusunda daha kötü hem de aynı özelliklere sahip olanları Türkiyede daha pahalı. MSI, Asus veya Samsung kadar problemsiz notebook üretemiyor hala.

Asun'un GTX 670MX içeren G75-VX modeli 2013'e kaldı. Ama ilk çıktığında baya pahalı olacaktır. Diğer modelleri zaten en fazla GTX670M, Samsung her türlü basar.

Toshibaları önermem özelliklerine göre çok pahalılar ve ısı yönetimi iyi değil çok ısınıyorlar.

Alienwarelerde 680M, ATI 7970M bulmak mümkün. Ekranları genellike çok iyi oluyor. Fiyatları da fena değil ama TR'de yok. Yurt dışından alma imkanı varsa alınabilir. Ama ses ve ısı konusunda Samsung yine bir gömlek üstün. Yurt dışından alınca burda garanti kapsamına girermi bi sormak lazım.

Clevolarda ben olsam Trdeki Monsterlardan almam ama yurt dışında bu işi iyi yapanlar var. Bunlar alınacaksa en azından 680M veya ATI 7970 alınması iyi olur, tabi garanti vs olayları işin içine giriyor.

Yurt dışından alabiliyorsan şu linke bakmanı öneririm güzel fiyatlar yakalıyor bazen, http://www.gaminglaptopsjunky.com

En son olarak bence ne alınırsa alınsın SSD'li bir model olsun veya sonradan SSD takılsın.

İyi oyunlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: exoz

Selamlar arkadaşlar,

Oyun laptopu almak isteyenler SAMSUNG NP700 G7C-S02TR'yi takip etsinler. 256 GB SSD ile birlikte 3.500'e alabildim vatandan, amerika fiyatlarından bile ucuz. Alet çok sessiz ve sıcaklık dağılımı baya iyi (gerçi bu konuda en iyi Asus ama onun da kendine göre problemleri var). Ekranı mat değil parlak ama brigthness çok fazla 400nit, o yüzden yansıma olsa bile ekranı rahatça görebiliyorsunuz. Tam bir fiyat performans ürünü (Markalılar içinde tabi Clevolar hariç).

Ekran kartı 675M her türlü götürür, zaten ondan iyi 3 tane kart var GTX 675MX, GTX 680M ve ATI 7970M. 670MX'te biraz overclock vs üç aşağı beş yukarı GTX675M'e yaklaşıyor.

MSI'ın ATI hariç hemen her türlü kartlı modeli var (yurt dışında AMD işlemcili ve ATI 7970M'li bir modeli de çıktı 15.6", adı MSI GX60, fiyat performans ürünü diyorlar). Ama MSI Samsungdan hem ses ve ısı konusunda daha kötü hem de aynı özelliklere sahip olanları Türkiyede daha pahalı. MSI, Asus veya Samsung kadar problemsiz notebook üretemiyor hala.

Asun'un GTX 670MX içeren G75-VX modeli 2013'e kaldı. Ama ilk çıktığında baya pahalı olacaktır. Diğer modelleri zaten en fazla GTX670M, Samsung her türlü basar.

Toshibaları önermem özelliklerine göre çok pahalılar ve ısı yönetimi iyi değil çok ısınıyorlar.

Alienwarelerde 680M, ATI 7970M bulmak mümkün. Ekranları genellike çok iyi oluyor. Fiyatları da fena değil ama TR'de yok. Yurt dışından alma imkanı varsa alınabilir. Ama ses ve ısı konusunda Samsung yine bir gömlek üstün. Yurt dışından alınca burda garanti kapsamına girermi bi sormak lazım.

Clevolarda ben olsam Trdeki Monsterlardan almam ama yurt dışında bu işi iyi yapanlar var. Bunlar alınacaksa en azından 680M veya ATI 7970 alınması iyi olur, tabi garanti vs olayları işin içine giriyor.

Yurt dışından alabiliyorsan şu linke bakmanı öneririm güzel fiyatlar yakalıyor bazen, http://www.gaminglaptopsjunky.com

En son olarak bence ne alınırsa alınsın SSD'li bir model olsun veya sonradan SSD takılsın.

İyi oyunlar :)

Hala bir laptop alamadım. İçimde ukde kalan sadece Samsung oldu şaka maka. Birkaç hafta içinde de almayı planlıyordum. Ta ki bu sabah kuzenim 10 günlüğüne Amerika'ya gideceğini söyleyene kadar. Şimdi Amerika'dan rush order seçeneği olan bir notebook arıyorum. Sager aklımı çeliyor ama emin değilim. Maingear da iyi gibi ama bu ikisi servis açısından nasıl olur bilmiyorum. Alienware için en kötü parasını verip Dell Servisi'ne yollayabilirim.

Şimdi sorum, siz olsanız yurt dışından hangi notebook'u alırsınız? Bütçe ilk mesajda olanla aynı. Bu fiyata sli 680 ya da 690 bulmak mümkün müdür?

Aradığım iki olmazsa olmaz özellik, Isınma sorunu olmaması(HP maceramı bu başlıkta yazdım mı hatırlamıyorum ama omlet falan yapabiliyorum. Bu derecede Isınma olmamalı) ve sesinin iyi olması. Killer wifi ve mat ekran da tercih sebebi olur ama olmasa da olur.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.