Şimdi Ara

Game Server Search v1.0 - Online Server Arama Motoru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu başlığı > Game Server Search v1.0 - Online Server Arama Motoru

Game Server Search v1.0

Game Server Search Nedir ? GSS* online oyunlar arasında arama yapabileceğiniz bir hizmetir. GSS* ile harita, server değişkenleri ve oyunculara göre arama yaptırabilirsiniz. Ayrıca GSS* ile arama sonuçlarınızdan seçtiğiniz oyun sunucusuna direkt olarak sunucu ile oyuna girebilirsiniz. GSS* 11 dil ve 11 tema desteği sayesinde dil ve zevklerinize değişik çözümler bulabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü:

GSS*’nin desteklediği oyun sunucuları : Counter-Strike 1.5, Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Source, Counter-Strike Pro Mod, Condition Zero, Call Of Duty 4, Call Of Duty, COD: United Offense, Call Of Duty (COD), BattleField 2142, BattleField 2 Demo, BattleField 2, Battlefield Vietnam, BattleField 1942, Armed Assault, America’s Army, Crysis, Day Of Defeat, Day Of Defeat: Source, Doom3, Enemy Territory, FEAR, Frontlines: Fuel of War, Half-Life 2, Halo, Multi-Theft-Auto, Natural Selection, Quake 3, Quake 4 ET: Quake Wars, Red Orchestra, San Andreas MP, Soldat, STALKER: SC MP, Team Fortress Classic, Team Fortress 2, Unreal Tournament 2004, Unreal Tournament 3.

GSS*’nin desteklediği diller : Turkish, English, German, Arabic, Bulgarian, Chinese, French, Romanian, Russian, Polish, Catalan.

Kurulum Klavuzu : Game Server Search

http://www.gameserversearch.net/depo/gss_setup.rar
    http://www.gameserversearch.net/depo/gss_setup.exe

• Güzel program aslında her oyuncuya lazım bundan bi tane..
  • hemen yüklüyorum. bazı geceler maç olmadığı için pub aramam gerekiyor
  • Hemen indiriyorum. Teşekkürler.
  • Teşekkürler , arşivliyorum , yararlı program Sürekli cs'yi alta atıp game monitor'e girmekten daha mantıklı.
  • Sağolasın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.