Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (954. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 952953954955956
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Burak-09k

quote:

Orijinalden alıntı: canceylan35

quote:

Orijinalden alıntı: carter

@Obsession

Hodor'dan özlü sözler.

Bu da spoiler'ın alası. Yeni kitaptan hodor chapter'ı

Game of Thrones (2011 - 2019)

Hocam kac kere dedik kitaptan spoiler vermeyin diye En sevdigim ve en cok takip ettigim karakterin gelecek sezonlardaki tum repliklerini buraya spoiler alert vermeksizin yazmak ta ne oluyor. Ayip ya Sikayet + blok

Al işte! Hocam alıntılarken neden silmiyorsunuz spoilerı bende yedim sizin yüzünüzden

• teşekkürler
    evet dikkatli düşününce hatırladım
    gemi korsanıydı
    ama acaba öldüğü kesin mi?
    belki ileriki sezonlarda tekrar ortaya çıkıp amacına ulaşır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illuminated

quote:

Orijinalden alıntı: heroxl

arkadaşlar
    galiba 1. sezondaydı
    khalessi nin ordusundan bir zenci adam
    cercei (sarışın kraliçeyi) bir gün mutlaka becereceğinden bahsetmişti
    gerçekleşecek mi ki?

Onu bu aşağıdaki gifteki adam söyledi diye hatırlıyorum. Stannise filo sağlayan korsan. Tabi Blackwatera gömülünce gerçekleşmedi.

/>

teşekkürler
    gemi korsanıydı

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar
    galiba 1. sezondaydı
    gerçekleşecek mi ki?

Onu bu aşağıdaki gifteki adam söyledi diye hatırlıyorum. Stannise filo sağlayan korsan. Tabi Blackwatera gömülünce gerçekleşmedi.

teşekkürler
    gemi korsanıydı

Alıntıları Göster
    Ölmedi, 3.sezonun ilk bölümünde de vardı Salladhor Saan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gsga -- 3 Temmuz 2013; 17:45:36 >

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar
    galiba 1. sezondaydı
    gerçekleşecek mi ki?

/>

teşekkürler
    gemi korsanıydı

Ölmedi zaten. Stannis'in sağ kolunu bir kayanın üstünde bulup Stannis'in yanına götürüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar araştırmacı arkadaşlardan biri yigrettin jjjjon snnoww dediği kısa bi video varsa paylaşabilirmi kotalıyımda o turuncu saçlı kızın kıvrımlı yüzüyle sıska gibi görünen elmacık kemiklerinden dudaklarına doğru olan yanak kasılmasını ve o dişlerinin diliyle peltekleşio gibi jjjjjon snow demesine aşığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cutnawall

arkadaşlar araştırmacı arkadaşlardan biri yigrettin jjjjon snnoww dediği kısa bi video varsa paylaşabilirmi kotalıyımda o turuncu saçlı kızın kıvrımlı yüzüyle sıska gibi görünen elmacık kemiklerinden dudaklarına doğru olan yanak kasılmasını ve o dişlerinin diliyle peltekleşio gibi jjjjjon snow demesine aşığım

http://www.youtube.com/watch?v=Pkyy57iMaB0

Belki bu vidyo işini görür.

• quote:

arkadaşlar araştırmacı arkadaşlardan biri yigrettin jjjjon snnoww dediği kısa bi video varsa paylaşabilirmi kotalıyımda o turuncu saçlı kızın kıvrımlı yüzüyle sıska gibi görünen elmacık kemiklerinden dudaklarına doğru olan yanak kasılmasını ve o dişlerinin diliyle peltekleşio gibi jjjjjon snow demesine aşığım

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Hoba

• Ben de bu teoriyi çok destekliyor, ve gönülden istiyorum. ancak burası dizi forumu. Mesajını spoiler'a al bence.

https://store.donanimhaber.com/55/f7/08/55f70855c65afb54c1a61a4b90a84e53.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: canceylan35

Ben de bu teoriyi çok destekliyor, ve gönülden istiyorum. ancak burası dizi forumu. Mesajını spoiler'a al bence.

https://store.donanimhaber.com/55/f7/08/55f70855c65afb54c1a61a4b90a84e53.jpg

soyle de olabilir birine dany birine su aegeon mu ne sonradan cikan velet birine de jon binecek jon kilici tutan olacak tum kralliklar guclerini birlestirecek kuzeydekilere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ne cevaplar varmış
  • Game of Thrones (2011 - 2019)

bir ara gene abanırım böyle...şimdilik bu kadar

• İlk bölümü henüz izledim.Ben bu diziyi neden daha önce izlemedim ki ?
  • Birkaç mesaj önce yeni çekimlerin yapılacağı mekanlardan biri olarak Hırvatistan'ın seçildiğini yazmıştım. Orası ile de ilgili detaylar açıklanmış.

Görünüşe göre, Diocletian Sarayının mahzeninde bir yada iki günlük bir çekim yapılacakmış.

Orada çekimler bittikten sonra Klis Kalesine geçilecekmiş ve orada da beş gün kadar bir çekim yapılacakmış.

Ayrıca gelen duyumlar arasında Žrnovnica adlı yerin(yine Hırvatistan sınırları içinde yer alıyor burası) yakındaki etrafı dereler ile çevrili olan terkedilmiş bir mekanda ''çöl sahnesi'' çekileceği var.

Yerler hakkında kitap okuyucularının aklında üç beş fikir parlamıştır kesinlikle. O yüzden bu fikirleri belirtmek/tartışmak isteyenler dizi izleyicisi olan arkadaşları da düşünerek spoiler kutusu içinde ve üzerine ''kitaptan bilgi içerir'' yazısı ekleyerek mesajlarını yazsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

İlk bölümü henüz izledim.Ben bu diziyi neden daha önce izlemedim ki ?

acele etmeden izle. 30 bölümü 10 aya dağıt o şekil izle
  • Azor Ahai Teorisi. Spoiler içerir.

Buz ve ateşin şarkısının jon'u tanımladığını söyleyenler, teorini farklı fikirlerle destekleyenler çok. Sonuç olarak Fan'lar arasındaki muhtemel teoriler hayatta kalan üç targaryen'den birisini azor ahai olarak düşünüyor. Bunlar jon (rhaegar+lyanna doğruysa ki ben inanıyorum) , daenerys veya aegon. Her teorinin farklı argümanı var. Bazıları ise üç başlı ejderin birer kişi olduğunu, yani azor ahai'nin jon+daenerys+aegon olacağını söylüyor. Hepsine birer ejder düşünürsen, mantıklı olabilir. Tabiki burda yazarın tutumu önemli. Eminim baştan beri kitabın sonuyla ilgili planı var. Yukardaki teoriler tutabilir, tutmaya da bilir. Hatta yazar sonuçta bu blogları takip ediyordur. Sırf millete sürpriz olsun diye tyrion'u bile azor ahai yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonny_J -- 4 Temmuz 2013; 11:49:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

İlk bölümü henüz izledim.Ben bu diziyi neden daha önce izlemedim ki ?

acele etmeden izle. 30 bölümü 10 aya dağıt o şekil izle

30 bölümü, 10 aya dağıtırsa 10 günde 1 bölüm izler. kalp dayanır mı sence?

• @Cypon

Mahzen çok harika gözüküyor. Başlı başına bir tarih.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

@Cypon

Mahzen çok harika gözüküyor. Başlı başına bir tarih.

Gerçekten öyle. Adamlar tarihi eserlerine çok iyi bakıyorlar. Sit alanı ilan edip gerekiyorsa restore ediyorlar. Biz ise hemen yanına otopark, dükkan açıyoruz. Koskoca Roma ve Bizans'tan Osmanlı'ya Osmanlı'dan da bize miras kalan Surları bile keş yuvası haline getirmişiz. Düşün yani.

Üçüncü sezonda Fas'ta çekilen sahnelerin çekim mekanlarının resimlerine baktığı zaman insan, ağzı açık kalıyor. Gidilip görülesi yerler kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 952953954955956
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.