Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (875. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 873874875876877
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

3.sezonun bitmesini bekliyorum. Bitsin başlayacağım diziye.

Sen başla , bitirene kadar yeni bölüm gelir , son 4 gün.

4. sezon için umarım 1 yıl ara vermezler.

ne zman başlayacak bilgi var mı ?

Mart sonu, nisan başı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Beyler bir sorum olacak ?

Diziyi izlerken biraz uykum vardı. Birşeyi kaçırdım. Bu bizim Starkları satan kimdi ? Starkın amcası orda dışarı çıkıp biraz hava almam lazım dedi ve gitti o sattı değilmi ? Yada diğer evlenen kuzenimi sattı ? Tam hatırlayamıyorum. Robb Starkı arkadan öldüren kimdi ? Birde Catelyn Starkın boğazını kesen adam tam olarak kimdi ? Son bölümü bir daha izlemem lazım herhalde

Tywin Lannister Lord Frey ve Lord Bolton ile mektuplaşıyor, 3ü kararlaştırıyor bu olayı. Filmde Robb'un kalbine bıçağı saplayan ise Lord Bolton'un ta kendisi, hatta saplamadan önce Lannisters send their regards diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwr -- 6 Haziran 2013; 0:55:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Beyler bir sorum olacak ?

Diziyi izlerken biraz uykum vardı. Birşeyi kaçırdım. Bu bizim Starkları satan kimdi ? Starkın amcası orda dışarı çıkıp biraz hava almam lazım dedi ve gitti o sattı değilmi ? Yada diğer evlenen kuzenimi sattı ? Tam hatırlayamıyorum. Robb Starkı arkadan öldüren kimdi ? Birde Catelyn Starkın boğazını kesen adam tam olarak kimdi ? Son bölümü bir daha izlemem lazım herhalde

Sezonu baştan izle mümkünse , dizide sürekli gözüne sokulan bir hain var ve gözden kaçırmışsın

• quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

Geçen sene spoiler yedik o yüzden pek süpriz olmadı benim açımdan da,

Spoilerı yediren eleman Robb'un kurda dönüşmesinden, başının kesilmesinden falan bahsediyordu, kitapta var mı buna benzer bir durum ?

Evet hocam. Kitapta dalga geçmek için Robb'un kafası kesilip yerine kurdun kafası takılıyor. O şekilde sergileniyor diye hatırlıyorum. Büyük ihtimalle 10. Bölümde bahsedilecektir bundan. Kurda dönüşmesi gibi bir durum yok hocam. Sadece tutsak Lannister bebelerini kandırmak için "Evet kurda dönüşüyor." demişti Robb'un karısı galiba 6.bölümde o kadar. Yok öyle birşey yani.

Anladım. Adam paralel evrenden vermiş o zaman spoilerı, o sonucu çıkarıyorum. :)

quote:

Orijinalden alıntı: KeineLust

Tyreller çok kötü şeyler yapacak ona

İşin detayını bilmem ama,

(( spoiler joffrey hakkında, 4. kitapla alakalı sanırım. ona göre uyaralım. ))

Diziyi izleyen kesim bu veletten kurtulacak gibi.

• Kim o hain ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Kim o hain ?

Jaime'yi serbet bırakan , Tywin'in mektup arkadaşı , Roose Bolton.
  • bu dizi beni kanser edecek
  • O hain olduğundan değil Orangutan çocukluğundan yapıyor.
  • Red wedding sonrasi spoiler yememek icin konuya girmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dayanamadım bastım spoilera ve şuan acayip pişmanım
  • 3 x 9

Ben Robb'u seviyodum yav. Tam bir kraldı bana göre. Üzüldüm.

Suikast sahnesini, Robb'un Catelyn'in ölüm sahnesini falan mükemmel işlemişler, helal olsun. Tywin Lannister'da böylece kılıç sallamadan Robb'u alt etmiş oldu.

Daenerys'da dolu dizgin geliyor maşallah.

Sezon finali için beklentileri yükseltelim mi düşürelim mi anlamadım valla. Dumur etti bu 9.bölüm.
  • s03e09 spoilerı

güzel katliam oldu..robb stark'ı sevmemiştim en başından beri..kuzeye hükmedecek donanımı asla yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

3.sezonun bitmesini bekliyorum. Bitsin başlayacağım diziye.

Sen başla , bitirene kadar yeni bölüm gelir , son 4 gün.

Biliyorum da daha Person of Interest bitirmedim o bitene kadar Game of Thrones da bitecek zaten. Ondan sonra izleyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kitaptan spoilerdir okumayan bakmasın 2. ve 3. kitaplar.
    Arkadaşlar 2. kitapta Daenerys Ölümsüzler Sarayına girdiğinde bir oda vardı hani birsürü katledilmiş insan vardı odada ve kurt kafalı bir kral var diyordu hani o 3. kitapda karşımıza çıktı orada başka şeylerde görüyordu onlarında bir şekilde ileride gerçekleşme ihtimali var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

kitaptan spoilerdir okumayan bakmasın 2. ve 3. kitaplar.
    Arkadaşlar 2. kitapta Daenerys Ölümsüzler Sarayına girdiğinde bir oda vardı hani birsürü katledilmiş insan vardı odada ve kurt kafalı bir kral var diyordu hani o 3. kitapda karşımıza çıktı orada başka şeylerde görüyordu onlarında bir şekilde ileride gerçekleşme ihtimali var mı ?

Kesinlikle
  • biri bana boyut olarak küçültülmüş ama kalite olarak 720p veya 1080p olarak Türkçe altyazı desteği olan 3 sezonun tüm linklerini pm'leyebilimi ?

ilk defa bir şey istedim bakacağım cevap gelecek mi
  • Bütün bu olan olaylardan sonra gelecek sezonlara dair bütün spoilerleri açtım pişman değilim. içime su serpildi
  • ışık tanrısını göreve davet ediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

O hain olduğundan değil Orangutan çocukluğundan yapıyor.

• Greyjoydan haber var mı en son çük gidiyordu, son bölümde dansöz olarak çıkmasın karşımıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barerkican -- 6 Haziran 2013; 10:57:07 >
  • 
Sayfa: önceki 873874875876877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.