Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmin açılış müziğini duyunca tüylerim diken diken oldu.Özlemişiz gerçekten diziyi.İyi bir giriş yaptılar bazı şeyler biraz hızlı gelişti sanki biraz daha ayrıntılarıyla işleseler çok daha hoş olurdu.2. bölümü heyecanla bekliyorum.
  • o değilde tyrion'un yatacak yeri kalmadı.
  • Dizimag'de 720p var oradan izleyin CNBC-E yerine ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hadi
  • kat.ph'den bunu indirdim: Game.of.Thrones.S03E01.1080i.HDTV.MPEG2.DD5.1-CtrlHD [PublicHD]
    DD5.1 yerine stereo çıktı, kafayı sıyırdım yav , tam 4.5 GB, sırf onun için 1 saat fazladan bekledim halbuki Repack 720p indirmiştim gündüzden.
    Haberiniz olsun dedim, görüntü güzel fakat ses stereo.
  • CNBC-E yayin akisinda 01:00'da Game of Thrones yaziyor. Bugun ki bolum mu acaba? Gece rahat rahat izlemek istiyorum..
  • Kekillinin bu filme girmeyi nasil basardigini tahmin edebilen var mi ?

• Cnbc e de kadınlı sahneyi çıkarmamışlar hayret, sadece memeleri buğulamışlar şaşırdım doğrusu..
  • Margery'e yoğunlaşmalar var

Başlangıç sakinde ama ilerde ekşınlar olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockSharp -- 1 Nisan 2013; 22:19:10 >
  • Güzel başlangıç yaptılar sezona.
  • 3x1

Yalnız Jeoffrey, yeni prensesin yanında annesine yaşlı deyince o da hemen Jeofrey'e "Hepimizde kralın cesareti yok" diye savaşta kuyruğunu sıkıştırıp kaçmasına atıfta bulundu, hatta kapak yaptı.
    Bronn'un bu kadar paragöz olduğunu bilmiyordum. Tyrion sayesinde şövalye oldu vs. ama herifin dini imanı para.
  • İlk bolume yakismadi bence daha iyi olabilirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Kekillinin bu filme girmeyi nasil basardigini tahmin edebilen var mi ?

Ucuza çalışıyor demek
  • çok özlemişim ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezonun ilk bolumu icin guzel baslangicti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o böcük neydi be öyle 8000bin asker yerine 80bin tane o böcekten al işlem tamam
  • Sonu çok güzeldi.
    Arya'nın vs. görünmemesine üzüldüm. Neyse ki 2. bölüm onları da izleyebileceğiz
  • Diziyi 3 sezondur çözmeyip bölüme kötü diyen gereksizleri blokluyorum, kimse keyfimi bozamaz
  • Yayın bitti şimdi.
    Bende çok özlemişim diziyi.
    Harika bir bölümdü.
  • Birşeyi tam anlıyamadım

Oynanan bölümle ilgili spoiler

Bu dany ( yani benim bebişim ) 8000 askerle westerosu nasıl fethedicek? Sadece Starklarda 20 bin askerden bahsedilmiyormuydu? 7 krallık 8000 asker ve 3 bebe dragon ile fethedilebilecek bir yer mi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afsdfas -- 1 Nisan 2013; 23:16:30 >
  • 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.