Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir - 24 Masaüstü
5 sn
66.589
Cevap
451
Favori
2.447.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29682969297029712972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar boş sahneler ile zaman kaybettıler ki 6 bölüm ne yapabılirler bilmiyorum
    Açıklanmayam cok sey kalmış olacak 6 bölüm sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oh be 6 hafta pazartesi sendromu yok
  • Esoes12 kullanıcısına yanıt
    YouTube da var hocam 25 dk da 7 sezon özeti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşeyi hazırladık bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esoes12

Arkadaşlar en son 2 yıl önce baktım diziye kısa bi özet geçecek var mı ? Unuttum biraz
  • netflix got ile paylaşım yapıyor. yeni sezon netflixde gösterilicekmi?
  • Site linki vermek yasak olduğundan twitter hesabı linki veriyorum, bu arkadaşın sitesinde digiturk üzerinden izleyebilirsiniz altyazı çıkana kadar:https://twitter.com/SelcukSportsHD1
  • JustCrew J kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam izledim şimdi güzel oldu

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Size de teşekkürler hocam

• Televizyon tarihinin en iyi sezonlarından birini izleyeceğiz. Zaman çabuk geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 14 Nisan 2019; 23:45:57 >
  • Bölümleri biriktirsem mi, her hafta izlesem mi hala karar veremedim. Ayrıca HBO takdir edilecek kanal. Sadece kaliteli yapımları için değil, birkaç haftada dizinin sezonu bitiriyorlar. Bölümler az ve öz olduğu için sezonun içinde saçma sapan aralar da verilmiyor.
  • Saat 4te alt yazılı mı olacak.Ona göre bekleyeceğim.Bilenler yazarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Saat 4te alt yazılı mı olacak.Ona göre bekleyeceğim.Bilenler yazarsa sevinirim.
    alt yazı o saatde gelmez kardeşim ertesi gün saat 17 gibi falan düşer sanırım.
  • digiturk'ü yayınlayan var mı varsa söyleyin de şikayet edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Saat 4te alt yazılı mı olacak.Ona göre bekleyeceğim.Bilenler yazarsa sevinirim.
    Digiturk abd ile aynı anda yani saat 04:00'da altyazılı olarak yayınlayacak.
  • dizinin yayınlayacağı kanalı açamıyorum."Şu anda izlemek istediğiniz kanaldaki yayına yetkiniz bulunmamaktadır." diyor. dizinin yayınlanacağı saatte mi açılacak ?
  • Bende de aynı şu an rezillik devam ediyor. Gün içinde açılıyordu bakalım ne olacak?
  • geliyor gönlümün efendisi.kuzeye doyacaz bu sezon
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenFakeDeilim

Bu mesaj silindi.
    türkçe altyazı org a düşer galiba.eşekherif çevircektir
  • Yeni bölümü izleyene kadar facebook, instagram, ekşi vb. uzak durun. Arkadaşlarla olan grup chatlerimi bile sessize aldım.
  • 
Sayfa: önceki 29682969297029712972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.