Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2841. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28392840284128422843
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 yıl sonra kim öle kim kala cok iyiydi ya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Link? pm.
  • Bölüm kaç dakika?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bölümü ben begendim iyiydi. akgezen cerseinin üstüne dogru uçtugunda baya güldüm . Bu arada jon daenerysi ...... hepimiz rahatladık degilmi artık arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bölüm kaç dakika?

1 saat 21 dk yazıyorda previous özet ending kısmını çıkarırsak 1 saat 15 dk falandır heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightawolf7

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bölüm kaç dakika?

1 saat 21 dk yazıyorda previous özet ending kısmını çıkarırsak 1 saat 15 dk falandır heralde

İyi, baya varmış.

• sen web.h264 uzantılı videoyu indirdiysen olmaması lazım ben amzn.web kullandım sorun olmadı

• Güzel bölümdü her şeyi toparladılar. Herkesin tarafı belli oldu, kim neyin peşinde gösterildi, Jon'un kimliği kesin olarak söylendi, Littlefinger öldü çok bile kalmıştı, Jon ile Dany sevişti 5 sezondur falan bekleniyordu, duvar yıkıldı. Jon'un Aegon olduğunun dizideki karakterlerin de ögrenmesi kaldı o da Winferfell'e varınca 8. sezonun ilk bölümünde olur herhalde.

Robert kekosu kız buna yüz vermeyip Rhaegar'a kaçınca ortalığı birbirine katmış. Ned gibi gururu aklının önüne geçen bir adamı da kardeşine tecavüz ettileeeer oturacak mısın öyle hüoooo diye doldurup peşine taktı galiba ulan insan dostum dediği kişiyi böyle bir şeye alet eder mi utanmaz şişko.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spache -- 28 Ağustos 2017; 10:43:36 >

• Dostlar birisi Allah Rızası için indirme linki atabilir mi? Mega limit koydu yarıda kaldı inidrme torrentte bulamıyorum 4.74gb lik süürm için
  • Artık 8. sezondan tek beklentim şu ortalarda dolaşan senaryonun doğru çıkmaması,eğer doğru çıkarsa HIMYM ve Lost finallerinden daha büyük hayal kırıklığı olur benim gözümde

Sezon finali spoiler

Baelish'i sevmem ama adamı öyle gözü yaşlı görünce içim de bi tuhaf olmadı değil.Senaristler sağolsun Kings Landing'den ayrıldıktan sonra hem Baelish hem de Varys vadesi çoktan dolmuş gibi gözüktü hep bana

Cercei şaşırtmadı ama Jaime reyiz döktürdü yine seviyoruz kendisini

Theon kısımları çok gereksizdi,Theon taa ilk sezondan beri dizinin gereksizini oynamaya devam ediyor 8 .sezonda da bu durum devam edecek belliki

• HR Creative kullanıcısına yanıt
    Azmn çekiyorum bende şimdi 1,70 GB olan...repack webdl sürümler gelmiş 4.5gb scene kuralları gereği yapmışlar

• Sezon 7 Final

Oyşshhhh

Cersei'nin son dakika böyle bir mallık yapacağını tahmin etmiştim Jaime'yi yanına çağırdığında. Fakat Jamie'ye helal olsun sözünde duracak. Gerçi geçmişte yaptıklarını unutmuş değilim ama son zamanlarda seviyorum karakterini. Öte yandan Cercei'nin nasıl birisi olduğuna artık kesinlikle emin. Bunu görmesi de bir ilerlemedir.

Jon'un adının Aegon olması şaşırttı. Danny'den çocuğu olacak bunun. Bu Targaryan'larda böyle akraba evliliği vardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam.

Duvarın bir kaç dakikada ejderha buzuyla yıkılması biraz abartı olmuş sanırım. Ateş olsa tamam diyeceğim de buz garip geldi. Katı da değil nitrojen gibi bir şey atıyor gibi geldi bana. Ama dizi zaten özet gibi ilerlediğinden buna da takılmaya lüzum yok. Umarım Şu ölüp ölüp dirilen adamla Tormund ölmemiştir. Özellikle Tormund'u çok severim. Brienne ile birlikte olmadan ölürse çok üzülürüm. Muhtemelen ölmediler fakat 8. sezonun ilk bölümünde ölecekler bence. Bakalım ne olacak 8. sezon. Umarım geri zekalı HBO yine senaryoyu, bölümleri falan sızdırmaz da adam gibi internette gezebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 28 Ağustos 2017; 11:7:56 >

• Jaime Cercei'yi öldürür diye bekliyordum ama olmadı. Sonraki sezon WWleri yendikten sonra finali Westeros savaşı ile yaparlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    ben 4.74 gb lık çekmiştim sabah 1080p
  • diyorum ki video ile altyazının formatı aynı mı?Aynı ise sorun çıkmaması lazım çıkıyorsa esekherif zaten diyor bana geri dönüş yapın diye
  • eee ziyadesiyle biz de kalkalim yavastan.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: lPaTRoNl

Bölüm sızdı yarın sabah paylaşacaklar

Zaten yarın çıkıyor yeni bölüm.

Anlamadın olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Sezon 7 Final

Oyşshhhh

Cersei'nin son dakika böyle bir mallık yapacağını tahmin etmiştim Jaime'yi yanına çağırdığında. Fakat Jamie'ye helal olsun sözünde duracak. Gerçi geçmişte yaptıklarını unutmuş değilim ama son zamanlarda seviyorum karakterini. Öte yandan Cercei'nin nasıl birisi olduğuna artık kesinlikle emin. Bunu görmesi de bir ilerlemedir.

Jon'un adının Aegon olması şaşırttı. Danny'den çocuğu olacak bunun. Bu Targaryan'larda böyle akraba evliliği vardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam.

Duvarın bir kaç dakikada ejderha buzuyla yıkılması biraz abartı olmuş sanırım. Ateş olsa tamam diyeceğim de buz garip geldi. Katı da değil nitrojen gibi bir şey atıyor gibi geldi bana. Ama dizi zaten özet gibi ilerlediğinden buna da takılmaya lüzum yok. Umarım Şu ölüp ölüp dirilen adamla Tormund ölmemiştir. Özellikle Tormund'u çok severim. Brienne ile birlikte olmadan ölürse çok üzülürüm. Muhtemelen ölmediler fakat 8. sezonun ilk bölümünde ölecekler bence. Bakalım ne olacak 8. sezon. Umarım geri zekalı HBO yine senaryoyu, bölümleri falan sızdırmaz da adam gibi internette gezebiliriz.

ejderha buzu değil yalnız o. mavi alev.

• Bu sezon diziden hiç zevk almadım gerek sızdırılması gerek senaryosu spoiler içinde boğulduk. Bu bölümü de beğenmedim 1 sezon kaldı her şeyi nasıl sığdıracaklar anlamadım. Bir de 2019 diyorlar allahım allahım
  • 
Sayfa: önceki 28392840284128422843
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.