Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15241525152615271528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

quote:

Orijinalden alıntı: Gianuzzi Yarımayı

quote:

İlk bölümünü izlemiştim ama sevmemiştim, kaçıncı bölümde güzel olmaya başlıyor bu

7'de ilk entrikalar ortaya çıkmaya başlıyor ondan sonra ise su gibi akıp gidiyor.

Neyse sağolun hocam, lostu bitiriyim bakarım. Şuan tek su gibi giden lost ve bölümleri. 3sezon 6. bölümdeyim

Valla hocam ben de öyle diyordum hatta GoT'u 4.bölümde bırakmıştım sıkıcı yavaş diye ancak tekrar başladım ve bir baktım dizi komple bitmiş ben kitaplarını okuyorum

• quote:

quote:

quote:

İlk bölümünü izlemiştim ama sevmemiştim, kaçıncı bölümde güzel olmaya başlıyor bu

7'de ilk entrikalar ortaya çıkmaya başlıyor ondan sonra ise su gibi akıp gidiyor.

Neyse sağolun hocam, lostu bitiriyim bakarım. Şuan tek su gibi giden lost ve bölümleri. 3sezon 6. bölümdeyim

Zaten 3. sezona kadar çok güzel.
    3. sezondan sonra sıvama modları başlıyor. iyice saçma bir hale giriyor dizi.
    Bitirdikten sonra sen de söversin bizim gibi , rahat ol

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

quote:

quote:

Zaten 3. sezona kadar çok güzel.
    3. sezondan sonra sıvama modları başlıyor. iyice saçma bir hale giriyor dizi.
    Bitirdikten sonra sen de söversin bizim gibi , rahat ol

Mecbur izliyicem başladık bi kere, o kadar da kötü değil

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: kılass

quote:

quote:

quote:

Kitaplari okuyanlar baksin
    ben su an 3. Kitabi bitirmek uzereyim. Diziyi zaten izledim 4 sezonu da. Size sorum su: hep her kitap bir sezon deniyor fakat 4. Sezonda yasanan bircok onemli olay daha 3. Kitapta yasandi(mesela joffrey'nin olumu, sura yabanil saldirisi vs) 4. Kitaptan itibaren 5. Sezon olaylari yasanacak bu durumda dogru mudur? Ayrica bu 4. Kitapta hic duymadigim karakter bakis acilari var. Acaba 4. Kitap sacmalayacak mi oyle suphelerim var?

cevap verecek yok mu arkadaşlar?

4. kitap ve 5. kitap normalde tek kitap olarak çıkacaktı. Hem kitap hemde olaylar çığ gibi büyüyünce mecburen kitap bölünmek zorunda kaldı.

4. kitapta Cercei,Jaime,Samwell,Arya,Greyjoylar vs. bunların povları vardı. 5. kitapta ise Jon,Tyrion,Dany,Davos,Theon povlarına ayırmış. Bu sezon gördüğümüz theon sahneleri 5. kitaba ait, Ak Gezenlerin bebeği wight yaptığı bölüm ise 6. kitaba ait. Kitaplara dair şüphelerin olmasın hiç, okumaya devam et.

Eyvallah hocam devam o zaman. Dedigim gibi 4. Kitap 5. Sezonu anlatiyor dimi simdi?

Büyük ihtimalle 5. sezon ; 4. 5. ve 6. kitap tan bölümleri işler.

6. Kitabin ne zaman cikacacagina dair malumatiniz var mi peki hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben su an 3. Kitabi bitirmek uzereyim. Diziyi zaten izledim 4 sezonu da. Size sorum su: hep her kitap bir sezon deniyor fakat 4. Sezonda yasanan bircok onemli olay daha 3. Kitapta yasandi(mesela joffrey'nin olumu, sura yabanil saldirisi vs) 4. Kitaptan itibaren 5. Sezon olaylari yasanacak bu durumda dogru mudur? Ayrica bu 4. Kitapta hic duymadigim karakter bakis acilari var. Acaba 4. Kitap sacmalayacak mi oyle suphelerim var?

4. kitap ve 5. kitap normalde tek kitap olarak çıkacaktı. Hem kitap hemde olaylar çığ gibi büyüyünce mecburen kitap bölünmek zorunda kaldı.

4. kitapta Cercei,Jaime,Samwell,Arya,Greyjoylar vs. bunların povları vardı. 5. kitapta ise Jon,Tyrion,Dany,Davos,Theon povlarına ayırmış. Bu sezon gördüğümüz theon sahneleri 5. kitaba ait, Ak Gezenlerin bebeği wight yaptığı bölüm ise 6. kitaba ait. Kitaplara dair şüphelerin olmasın hiç, okumaya devam et.

Eyvallah hocam devam o zaman. Dedigim gibi 4. Kitap 5. Sezonu anlatiyor dimi simdi?

2016 diyolla :D

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    kızı bir tek ben mi sevmiyorum oyunculuğundan tut haraketlre kadar herşeyi rezalet berbat
  • Mclaren Honda kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı fikirdeyim, lakin karakter güzel... ister istemez cezbediyo
  • 4. sezonu yeni bitirdim
    hound öldü mü
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2016 diyolla :D

yuhh be hocam neyse ben şu 4-5 kitapları okuyum da sonra 2016nın derdine düşerim :/ seriyi okumaya 21 Haziran'da başlamıştım bugün 3. kitap bitiyo Allah'ın izniyle

• beyler kaç sezon sürücek game of thrones şuan 4 bitti galiba bende 34 bölümü var şuan
  • kitapları okumaya başlamadan önce sadece diziyi takip ettiğim dönemde bu foruma girmekten korkuyodum hep spoiler yiyordum çünkü. ama şimdi 3. kitabı bitirdim ve biraz daha rahat gelebiliyorum bu foruma 5. kitabı da bitirdikten sonra spoilerleri ben vercem bu sefer :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masyur

beyler kaç sezon sürücek game of thrones şuan 4 bitti galiba bende 34 bölümü var şuan

şu ana kadar 4 sezon=40 bölüm oldu. 7 sezon olacağı düşünülüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mclaren Honda

kızı bir tek ben mi sevmiyorum oyunculuğundan tut haraketlre kadar herşeyi rezalet berbat

Maisei'nin mi oyunculuğu kötü ? Kusura bakmayında hocam bu yorumun sinematik hiçbir değeri yok.Bu kızın 13-14 yaşında oynadığını ne kült aktristler oynayamıyor.Hele 16-17 olunca iyice tavana vurdu örneğin 4.sezon alıp götürdü.Benim 13 lü vesaire yaşlarında bu kadar sağlam bir karakter ortaya koyan hatırladığım birtek Natalie Portman var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelkill

4. sezonu yeni bitirdim
    hound öldü mü

Kitaptan da spoiler içerebilir - içermeyedebilir ama emin olamadım -

Onun olayı çok karışık öldü gözüküyor kitapta ama yaşadığına dair çok sağlam deliller var
  • yeni karakterler
  • önüne gelen game of thrones izlemeye basladı. bu gidişle ergen dizisine dönmesinden korkuyorum aynı supernatural gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

yeni karakterler

Demicektim ama yapamadım. Mağara sıcak mıydı.

• S4E8'i az önce bitirdim, bu nasıl bölüm sonudur böyle gece gece psikolojim bozuldu
  • Beyler yeni baslayanlar yada baslarda olanlar yavas izleyinn diziyi. 4 sezonu 1 ayda bitirip mal gibi beklemek cok koyar yoksa..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelmiş geçmiş en iyi dizidir spoiler isteyen mesaj atabilir kitapları ayrı efsanedir
  • 
Sayfa: önceki 15241525152615271528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.