Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13501351135213531354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsclobberingtime

Bir arkadas oberynin olumunu cizgi roman seklimde paylasmisti? O linki yollayabilecek biri var mi ?

http://mccomseycomix.wordpress.com/2013/06/26/the-red-viper-vs-the-mountain-that-rides-a-12-page-comic/
    4x8'i izlemeyen bakmasın.

• Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Sagolasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4x08

Beklediğimiz gibi gitti.9. bölüm de herkesin şoke olacağı kesin.

gitmeden önce son birşey daha

vay arkadaş 1 resim koyduk altı üstü hiçbirşey demedik crossbow diyeyim bari susayım öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Divina Commedia -- 2 Haziran 2014; 11:40:08 >
  • Dokuzuncu bölümün promosu.

• kitabı okuyan birisi tyrion süpriz yapcak mı söylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Son bölüm ile ilgili sorunsal

Hadi oberyn egoistini geçtim de bu dağın da orda yana yatıp ölmesi gerekmiyor mu ? Adamın içinden 2 tane mızrak geçti.

Vücuduna 20 mermi isabet edip ölmeyenler var. Öldürmeyen Yabancı öldürmüyor bazen. Ayrıca epey güçlü Dağ bedenen. Son gücü ile yakalıyor Oberyn'i.

• Bu nedir ya elim ayağım titriyor resmen
  • Birkhoff kullanıcısına yanıt

Yapicak. Bildigin gibi 9.bolumler efsanedir patlatcak bombayi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsclobberingtime

Yapicak. Bildigin gibi 9.bolumler efsanedir patlatcak bombayi.

eyv saolasın
  • Ben hayatımda hiçbir dizide bu kadar iğrenç bir sahne görmemiştim. İlk defa bir sahneyi görmemek için ekranı elimle kapattım. Normalde hiçbir şeyden etkilenmeyen biri olarak geçinirim ama rezalet bir sahneydi.
    Gözleri oyup beyin patlatma sahnesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birkhoff

kitabı okuyan birisi tyrion süpriz yapcak mı söylesin

Yapıcak.
  • Pöffff ! Kitabı okudum deyip burada sallayanları görmek can sıktı artık !

Bu güne kadar dizide kitaptakine bu kadar sadık kalmış bire bir ama bire bir , milimetresi milimetresine bir bölüm daha yoktu .

Sen Game of Thrones'un kitabını okuyacaksın, "sayıklıyor muydu bu böyle" diyeceksin , " kılıçla ölüyordu" diyeceksin ? Bu tarz bir eserde bu kadar epik bir sahnede , bu kadar epik betimlemeler ve o konuşmalara, o tarzın farklılığına rağmen ? Al o kafayı çöpe at.
    İlk kitapta ki Ned Stark betimlemesini virgülü noktasına kadar bildiğim tüm dillerde yazabilirim buraya. Adam "kitabı okudum, böyle miydi yha .s .s" diyor. Ne spoiler var , ne bir tartışma adabı var. Şu konuya sağlam bir yönetici lazım yahu.

Okumadıysanız şu kitabı, şurda diziye sallayıp durmayın. İzleyin ininize çekilin yada adam gibi dizi hakkında yorum yapın. Sizin yüzünüzden burada tartışma çıkıyor, o onun yanlışını düzeltene kadar bir ton millet spoiler yiyor. Düşüncesizler.

Şu diziye de iyi karakter kötü karakter ıvırı zıvırı yapanları bir türlü anlamadım. Dizi bu yüzden izleniyor bu yüzden seviliyor bu yüzden 9 üstü bir puanla şu anki diziler arasında başı çekiyor. Yani aslında sizin kızdığınız, "of niye oldu" dediğiniz , şaşırdığınız, şoka girdiğiniz sahneler yüzünden bu kadar başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 2 Haziran 2014; 11:37:35 >

• Anlamış olduk fazla gurur g*te vurur.
    Oberyn çok abarttı.

• arya orada teyzesinin ölümüne değilde tazının para alamayacak olmasına gülüyor

dağ viperi yere düşürdükten sonraki sahnede eliyle kafasını tutup havaya kaldırıyor çok saçma yapmışlar o kısmı
  • Dağ ile alakalı
    Çoğu kişi nasıl ölmez filan demiş de bildiğiniz gibi kitapta anlatılan tasvire göre bu adam devlerin 1 boy küçüğü.Yani öyle 3 mızrak darbesine tamamen ölecek değil.Normal olarak ölmedi

• Tyrion'un kaybetmesine değil de oberyn gibi bi adamın ölmesine üzüldüm.Karısıyla da birbirlerini çok seviyorlardı Martin hep aynısını yapıyor, karakterlere bağlanıyoruz sonra onları öldürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

arya orada teyzesinin ölümüne değilde tazının para alamayacak olmasına gülüyor

dağ viperi yere düşürdükten sonraki sahnede eliyle kafasını tutup havaya kaldırıyor çok saçma yapmışlar o kısmı

Evet ironik olan da o zaten, ben de aynı şeyi söyledim.
  • Acil bir mızrak lazım bana , bir şey deneyeceğim Evde yay ve kılıç-kalkan var ama mızrak bulamadım kimse getirmiyor Marangoza mı gitsek ne yapsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshmind

Acil bir mızrak lazım bana , bir şey deneyeceğim Evde yay ve kılıç-kalkan var ama mızrak bulamadım kimse getirmiyor Marangoza mı gitsek ne yapsak.

4x8

Ben şuan elimde mızrak var gibi yapıyorum.Obery'nin taklasını atarken belimi sakatlayacak gibi oldum

• 
Sayfa: önceki 13501351135213531354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.