Şimdi Ara

Galip Derviş | (2013) Kanal D (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
2
Favori
11.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtta televizyon yok , Türk dizilerini de netten izlemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pabliato -- 27 Ekim 2014; 8:00:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47. yani yeni sezonun ilk bölümünde son sahnede Berrak bir şey diyor, Galip Derviş de "Eşini mi eşine mi dedin?" diye soruyor ama onlarca kez dinledim, Berrak'ın ne dediğini anlamadım. Anlayan varsa beri gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: namre3kutuk

47. yani yeni sezonun ilk bölümünde son sahnede Berrak bir şey diyor, Galip Derviş de "Eşini mi eşine mi dedin?" diye soruyor ama onlarca kez dinledim, Berrak'ın ne dediğini anlamadım. Anlayan varsa beri gelsin.

Esine mi isine mi dedin diypr kiz da ikisine de diyor
    orjini wife/life (monkta)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi biraz durgun mu ilerliyor bana mı öyle geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatlequiet

quote:

Orijinalden alıntı: namre3kutuk

47. yani yeni sezonun ilk bölümünde son sahnede Berrak bir şey diyor, Galip Derviş de "Eşini mi eşine mi dedin?" diye soruyor ama onlarca kez dinledim, Berrak'ın ne dediğini anlamadım. Anlayan varsa beri gelsin.

Esine mi isine mi dedin diypr kiz da ikisine de diyor
    orjini wife/life (monkta)

Teşekkürler
  • Bu haftaki bolum yeni sezonun en iyi bolumuydu bana kalırsa. Dervişin doğum gunu partisi tripleri efsane

• GALİP DERVİŞ BİTTİ.

Dün Akşam Son Kez İzledik. Finali yapıldı. Bari konusu eşiyle ilgili olsaydı.

Kanal D,Kanıt, Boynubüküklerden sonra Galip Derviş'ide bitirdi.
  • Eşiinin cinayeti üzerine bif sinema filmi çekebilirler Güzel olurdu :)
  • Pazar günü saat 23:30 da yayına koyarsa olacağı buydu. Yazık oldu güzel bi diziydi. Üzüldüm şahsen.

• Hangi diziyi seyretsem ömrü kısa oluyor. Saçma sapan diziler yüzünden bu güzelim diziyi harcadılar.
  • Kanal d resmen harcadı diziyi yazık oldu.
  • Geceleri tekrarı oluyor 3 -4 gibi bayadır izliyorum çok kaliteli olmuş monk çakmasıdır diye izlememiştim hata etmişmi dedim. saçma sapan ergen dizileri kanallarda bunlar yok. 1-2 tane daha sağlam karakter ve iyi oyuncu olsa cok daha iyi olabilirmiş yan oyuncular cok zayıf.
  • Efsaneydi. Keşke bitmeseydi.

• Hayatımda izlediğim ve izlerken büyük keyif aldığım nadir dizilerden. Keşke devam etseydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uyarlandığı Monk dizisinden daha güzeldi. Ah be Kanal D... Muhteşem reytingleri olan diziyi günüyle saatiyle oynaya oynaya bitirdiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum bitirildikten sonra monkla devam ettim belki alıstıgımdandır bilmiyorum ama engin günaydın daha cok yakısıyor gibi geldi hep bana.Zaman zaman icinde bulundugu caresizlikleri Tony Shalhoub a gore daha cok hissettirdigi kanısındayım.

• Engin Günaydın resmen bu karakter için yaratılmış gibiydi. Ayrıca Amerikalılar komik kısımlardan çok dedektiflik kısımlarını sevdiği için Monk daha çok dedektif dizisi gibi devam etti. Galip Derviş her zaman önce komediyi ön planda tuttuğu için ben daha çok sevmiştim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galip Derviş bir nevi Türk yapımı Sherlock Holmes. Ben takip ediyordum kurgusu bence diğer dizilere nazaran daha iyiydi. Özellikle aşk dizileri. Iyykk! Artık Türkiye aşk dizileri yapmasın lütfen. Hep aynı kurgu hep aynı olay. Burdan Türk senaristlere sesleniyorum bakış acınızı değiştirin.

• Yazık ettiler güzelim diziye. Engin Günaydın tam bir efsaneydi.

• Gece gece YouTube'da bir sahnesine denk geldim. Kesinlikle Türkiye standartları üzerinde bir diziydi. Bir bölümü sadece 60 dakikaydı ve bu çizgisini hiç bozmadı. Genel olarak birkaç kişi hariç oyuncular da iyiydi ve birçok isim diziye konuk olarak geldi. Engin Günaydın karaktere alıştıktan sonra müthiş bir oyunculuk sergiledi. Bana göre en kaliteli yerli dizilerden biriydi. Hem güldürüyor hem de yeri geldiğinde hüzünlendiriyordu.

Monk'un uyarlamasaydı. Monk da gayet güzel dizi. Ama Galip Derviş daha samimi geliyor ve ben Engin Günaydın'ı daha samimi buldum.

Her kaliteli dizi gibi bu dizi de reytinge kurban gitti. En azından 56 bölüm izledik ama daha da devam edebilirdi. Tek kötü yanı final normal bir bölümdü. Ama zaten genel olarak bölümler birbirinden bağımsız.

Engin Günaydın bu rolde gerçekten efsaneydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 1 Mart 2018; 20:26:7 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.