Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öfff yakiyor valla. Bunun Gumus rengini alacagim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar cümleten selamunaleyküm bende aranıza katılmak ıstıyorum watch 46 mm almayı düşünüyordum ta ki bu saat çıkana kadar.Sizce ne yapmalıyım.Alan arkadaşlar güle güle kullansınlar.11.11 kampanyasını bekleyesim var powerbank çok lazım değil bana kampanya bitince fiyat düşer mi? Bugün standta gördüm 44 mm küçük gibi geldi gözüme ne diyorsunuz?birde alan arkadaşlar bi değerlendirirseler saat çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    harika cevaplar, teşekkür ederim:)

peki sizce 40 mm mi 44 mm mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • conbay C kullanıcısına yanıt
    Bileğinizin kalınlık ve incelik durumuna göre değerlendirin.

• Burak Yell B kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar.

Öncelikle bu saatin amacını anlamak gerek. Bu saat hafif, kolda kendini hissetirmeyen, temel amacı spor yaparken kolu yormayacak olan bir saat.
    Yani bu saat ile hava atılmaz, takım elbise altında giyilmez. Bu saatle çıkıp koşarsın, havuza girersin.

11.11 kampanyasını iyi akıl etmişsiniz. Şunun şurasında 1 ay kaldı. Ben de beklemedeyim.
    Powerbank kampanyası güzel. Saat 1800tl + 300 liralık powerbank ile satılıyor. Teoride indirim olduğunda saat 1500 bandına oturacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: conbay

alüminyum alan arkadaşlar, kasa kalitesi nasıl, sağlamlık açısından kolu dolduruyor mu? Plastik hissi mi veriyor?

40 mm ve 44mm arasında pil kullanım değerleri çok mu farklı?

hediye edilen powerbank s7 edge ile kullanılabilir mi?
    Plastik hissi yok.Bence guzel duruyor arti hafif.Saatin en buyuk ozelligi bence hafifligi.Benim bilek sorunlu hafifligi cok onemli.

Kullanilie s7 ile.
    40 mm pil degerlerini paylasiyorum takip edebilirsiniz fakat 44 mm alan arkadaslarda pil degerlerini paylasirlarsa anasayfayada ekleyecegim 44mm kullanan arkadaslardan feedback bekliyorum.Kaba taslak olarak 40mm 2 tam gun(48+) sarj vaat ediyor bence yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 4 Ekim 2019; 0:26:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam selamlar.

Öncelikle bu saatin amacını anlamak gerek. Bu saat hafif, kolda kendini hissetirmeyen, temel amacı spor yaparken kolu yormayacak olan bir saat.
    Yani bu saat ile hava atılmaz, takım elbise altında giyilmez. Bu saatle çıkıp koşarsın, havuza girersin.

11.11 kampanyasını iyi akıl etmişsiniz. Şunun şurasında 1 ay kaldı. Ben de beklemedeyim.
    Powerbank kampanyası güzel. Saat 1800tl + 300 liralık powerbank ile satılıyor. Teoride indirim olduğunda saat 1500 bandına oturacaktır.
    Bence giyilir takim elbise altina.Tasarımı cok sik bir saat sadece 1 tane adam gibi kordon alin yeterli.Ben bez bir kordon kullaniyorum cok hafif olmasini istedigim icin ama metal bir kordon alin cok sik bir saat olur.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Evet metal kordon fikri guzel geldi bana.
    20mm butün kordonlar uyar.
    Eskiden aliden ne guzel ceşit cesit aliyordum.simdi kordondan daha fazla vergi çikıyor.

• quote:

harika cevaplar, teşekkür ederim:)

peki sizce 40 mm mi 44 mm mi?
    Rica ederim..
    Ben sahsen zaten hep buyuk saat sevmişimdir.benim için ne kadar büyük okadar iyi.
    Bilegimde cok kalın.44mm bile bana küçük geliyor
    Zayıfsaniz ve bileğiniz inceysen 40 olur.çok zayıf değilseniz 44mm çok ideal.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Bence fiyat kisa vadede hemen düsmez.1500 bandına ancak seneye bu zamanlar ve muhtemel watch active 3 çıktığında düsecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Evet metal kordon fikri guzel geldi bana.
    20mm butün kordonlar uyar.
    Eskiden aliden ne guzel ceşit cesit aliyordum.simdi kordondan daha fazla vergi çikıyor.
    12 lira vergi kitliyorlar hiç fiyata bakmaksızın acımıyorlar :/
    1 mavi var 1 siyah 1-2 tane daha alıcam aliden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 4 Ekim 2019; 0:57:1 >
  • under armour edition almayı planlıyorum.

alan var mı arkadaşlar

• conbay C kullanıcısına yanıt
    bence under armour yerine 44 mm sipariş ver AMA uygulamasını kullancıksan sana kalmış bu arada bundan sonra alacak arkadaşlara tavsiyem MEDİAMARKTAN 44MM ALMALARI ANCAK YORUM YAPSINLAR 10 TL İNDİRİM ALSINLAR MEİA MARKT CLUBEDE ÜYE OLUP 50 TL İNDİRİM ALSINLAR 1 GÜN SONRA MAĞAZADAN TESLİMAT YADA KARGO OLARAK SİPARİŞ VERSİNLER 1650 TL YE GELİYOR POWERBANK İÇİNDED SAMSUNG SİTESİNE SAAT GELDİKTEN SONRA BİLGİLERİ ATARSANIZ SAMSUNG GÖNDERİYOR UĞRAŞMAK İSTEMİYORSANIZDA 1800 TL SAMSUNG SHOPTAN ALABİLRİSİNİZ POWERBANKLA GELİYOR DİREK
  • Yanlış okumadıysam eğer powerbank 3000 adet ile sınırlı yazıyordu. Alacak arkadaşlara uyarı olsun istedim

• muzi_ko kullanıcısına yanıt
    Evet 3000 diye yazmışlar

• Benim antreman parça parça oldu dostum 3 parça halinde kaydettim.Tabiki yüzmeye başlamadan önce yüzme havuz olarak seçtim,o anda
    su kilidini kendi açıyor,arada durdurmaya gerek yok sen durunca o otomatik algılıyor,sadece kollarımı arka dubalara atıp dinlendiğim de
    çok az bir kelebekleme algılamış :)
  • Şöyle bir set e ihtiyacımız var beyler ne güzelmiş :)

bu arada çok soruluyor 40-44mm hangisi diye hiç bileğiniz olmasa bile tercih 44 mm olmalıdır,çercevesi olmayan bir saattir.Erkeğe büyük gelmez.

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]
    Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 4 Ekim 2019; 8:43:37 >

• 40 mm'nin gece yatarken daha rahat kullanma avantajı var. özellikle uyku sayımı açısından. tercih meselesi.

mediamarkt'tan ağzım yandı. 12 gün önce galaxy watch 46mm siparişi verdim hala kargo bekleniyor. O yüzden alırsam doğrudan Samsung'tan alırım.

Under armour'un kaplaması daha farklı sanki. gözüme daha hoş geldi nedense.

• quote:

40 mm'nin gece yatarken daha rahat kullanma avantajı var. özellikle uyku sayımı açısından. tercih meselesi.

mediamarkt'tan ağzım yandı. 12 gün önce galaxy watch 46mm siparişi verdim hala kargo bekleniyor. O yüzden alırsam doğrudan Samsung'tan alırım.

Under armour'un kaplaması daha farklı sanki. gözüme daha hoş geldi nedense.
    Sadece kordon degisik sanki
    Ayrica;44mm reddit'te 3-3.5 gun pili gidiyor diyorlar 40mm 2-2.5 gun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 4 Ekim 2019; 9:39:11 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Vergi olayından sonra aliden hiç sipariş vermedim. Şimdi bir kordon alsak direk 12 TL vergi mi ekliyorlar ? Sabit 12 mi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.