Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mediamarkt'a yeni üyeliklerde 50 TL kupon veriyor, onu dedi sanırım.

Bu arada, Vatan'da da 1699 TL.den satışta. Yalnız ilginç şekilde, sadece bu 44mm alüminyum model Samsung'un fiyatından daha ucuz 3 mağazada da. (Teknosa, Mediamarkt, Vatan) Diğer modeller aynı fiyata.

Samsung her zamanki gibi ilk alıcıları mağdur etti. Lansman döneminde buna izin vermemesi gerekir en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 3 Ekim 2019; 13:43:35 >
  • Gece saati takmayacak arkadaşlar ,saati kapatmasınlar gerek yok,güc tasarrufuna alabilirler hiç enerji
    harcamıyor nerdeyse 5-6 saattir %100 de duruyor.
    Bu powerbank çok işime yaramayacak gibi,S10 um olsa daha faydalı olabilirdi ben de satacağım gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 3 Ekim 2019; 14:35:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

Hocam nerden nasıl aldınız tam anlaşılmadı.

Alıntıları Göster
    media market club e üye olunca 50 tl indirim kuponu tanımlanıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    3.şarjdan sonra bende de çok fark etti. Dün sabah %100'de aldım, AOD açık, nabız ölçümü sürekli, GPS açık, gece kapatmam, dün 60 dakikalık bir spor kaydı yaptım, çok etki eder mi bilmem, saat hoparlörü ve mikrofonu ile birkaç dakikalık telefon görüşmesi de yaptım ve şu anda %40'ta duruyor. Hiç kasmadan 2 günü çıkartır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 3 Ekim 2019; 14:56:12 >
  • Aod açıkken hangi arayüzü kullanıyorsun dostum demekki pil açılacak.Aod açıyorum komple saat yine ekran da .Sadece akrep yelkovan bırak mesela
    tam istediğim arayüz bulamadım saniyeli olanlar aod ta çık çık sesine devam ediyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Dün akşam salonda yüzdüm,hem saati bu anlamda denemiş oldum.15 dakika filan yüzdüm. Antremanı sonlandırdığım da,
    basınç sensörü vs. bişiy yazdı saati sağa sola sallayın suyu çıkarmak için dedi.Herhalde su kalırsa filan ondan.

Baya detayli istatislik tutuyormus

• Batarya sureleriniz belli oldukca konuya atarsaniz kac gun vs goturuyor karsilastiririz.Sanirim simdilik sadece bende 40 mm var.
    Bugun HR acik ayni kosulda batarya testi gerceklestiriyorum bakalim hr acik kapali farki tekrar saglamasini yapalim.

• Samsung Camera Kontroller yayinlamis bu arada indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 3 Ekim 2019; 15:58:20 >
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    IV DIGITAL diye geçen bir saat yüzü var, 5,86 TL ücretli. İstediğim bütün bilgiler ekranda. Normalde sadece saatin rakamları renkli oluyor, AOD'ye geçince o da siyah beyaz oluyor. Gece 10 numara duruyor :) Nokta şeklinde saniyesi var ama ses falan duymuyorum ben :) Belki saati titreşimde kullandığım içindir, bilmiyorum.

Not: Kol benim değil, Reddit'ten

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

• 44mm alüminyum olanı az önce sipariş verdim. Bakalım hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ademis kullanıcısına yanıt
    Nerden aldin dostum hayirli olsun

• Teşekkür ederim. Shop Samsung sitesinden verdim sipariş

• dostum keşke benim yaptığım hatayı yapmasaydın 3 gün oldu kargo falan tık yok üstüne media marktan yorum yaparak 10 clube üye olarak 50 tl indirim alıp active 2 44 mm yi 1650 ye alabilirdin yinede hayırlı olsun
  • Mediamarkt da 1699 TL gördüm fiyatı. Buna taşınabilir şarj dahil mi

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Powerbank hediyesi yok ama galiba?
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Bence de yok

shop.samsung.com/tr/galaxy-watch-active2-kampanyasi var var buraya telefonunuzu yazıyorsunuz ürün geldikten sonra resmini faturasını atıyorsunuz gönderiyolar
  • Okudum şimdi saçmalamışlar

Iste banada oyle.geldi yapcak birsey yok iptal edip versem. Iade sureci 1 hafta of of bari hizli göndersinler

• Neyse göreceğiz bakalım. Yarın ya da pazartesi yollasalar bari

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.