Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: civcivx

IV DIGITAL diye geçen bir saat yüzü var, 5,86 TL ücretli. İstediğim bütün bilgiler ekranda. Normalde sadece saatin rakamları renkli oluyor, AOD'ye geçince o da siyah beyaz oluyor. Gece 10 numara duruyor :) Nokta şeklinde saniyesi var ama ses falan duymuyorum ben :) Belki saati titreşimde kullandığım içindir, bilmiyorum.

Not: Kol benim değil, Reddit'ten

Bu arayüz baya güzelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ademis kullanıcısına yanıt
    senle aynı kaderi paylaşıyoruz :D dostum sormak istediğin bir soru varsa sorabilirsin saatle ilgili herşeyi biliyorum 30dan fazla rewiev izledim konuları yaladım yuttum :) birde n11 den kılıf önerebilirim 30 tlmi saati komple kaplıyo 2.versiyonu içinde yaparlar bu ay
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Valla ben chatten sordum, onlardan alıp ilgili sayfadan başvuru yaparsanız powerbank gönderilir dediler. Dedim, siz niye 100 TL pahalı satıyorsunuz? Serbest piyasa falan diye başladı. Hediyeli lansman dönemi bu kardeşim, serbest piyasası mı olur o dönemin. Çıkar çıkmaz alan, bir avantajım olsun diye alıyor. Bunlar tam tersi, erken alanı cezalandırıyor. Haa, hediyeli dönem biter, cihazın fiyatı düşer ona eyvallah ama bu çok saçma. Zaten fiziksel mağazalar ile kendilerinin ürün teslimatı bile hemen hemen aynı zamana denk geldi. Oradan bir artısı da yok.

Ay sonu sona eren hediye çeki kampanyasında 75 TL.lik çeki kullanabilmek için sepete 6,90 TL.lik saçma bir kılıf eklemiştim, atarım diyordum. Şimdi sırf buna uyuz olduğum için onu iade edeceğim, kargo ücretini falan ödesinler, iade işlemleriyle uğraşsınlar.
  • Ben ilk defa kullanacağım bakalım. Paslaşırız bol bol. Kayış zaten kesin alırım farklı farklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ademis kullanıcısına yanıt
    Tamamdie dostum bende 44 almak istiyomda tekrar basvuru dalan powerbank nezaman gelir belli değil oyuzden samsungun ikisini gondermesini bekliycez bakalım

• ertank07 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. 15dk yüzdüm demişsiniz ama 5dk lık kayıt tutmuş sanki cihaz?
    Yüzerken yüzme antremani seçip mi başlatıyorsunuz? Yoksa kendi algılayıp kaydediyor mu?

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    aynen öyle paranın hemen iade olcağını bilsem mediamarktan gider teslim alırımm off of
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    ben bunların 100 tl hediye çeki vermesini istiycem ben avantajlı olmak için samsung shop tan alıyorum ön sipariş veriyorum dicem ancak öyle birşey olursa içim rahat eder
  • 100 lira indirimliyse 40 likta niye fiyat farki yok onu anlamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    BENDE ŞİMDİ SAMSUNGA MAİL ATTIM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ADINA BU DURUMU TELAFİ EDİN DEDİM
  • HR 10 dk acik ayarlar ayni otomatik parlaklik 5 bilek uyandirma acik vs 8 saatte %88 sarji kaldi.

reis camera control uygulamasını deneyip resim atabilirmisin malum bizim saatler daha gelmedi :D birde spotifydan müzik direk saatin hapörloründen açılıyormu ha birde youtube uygulaması resmi olarak varmı
  • Samsung shop 14 ekime kadar çelik 44 mm olanlarin gonderilecegini soyledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: eskobaredits

reis camera control uygulamasını deneyip resim atabilirmisin malum bizim saatler daha gelmedi :D birde spotifydan müzik direk saatin hapörloründen açılıyormu ha birde youtube uygulaması resmi olarak varmı
    Youtube uygulamasi ve translate gelistiriliyor bu ay sonuna dogru yayinlanacak.
    Spotift ister kulaklik ister hoparlor size kalmis.
    Kamera uygulamasi suanda stabil degil mesela simdi acmaya calistim fakat ekran gelmedi daha gelistirilmeye ihtiyaci var.

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 3 Ekim 2019; 21:58:11 >

teşekkürler reis sende olmasan kim bilgi verecek :)
  • alüminyum alan arkadaşlar, kasa kalitesi nasıl, sağlamlık açısından kolu dolduruyor mu? Plastik hissi mi veriyor?

40 mm ve 44mm arasında pil kullanım değerleri çok mu farklı?

hediye edilen powerbank s7 edge ile kullanılabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: conbay

alüminyum alan arkadaşlar, kasa kalitesi nasıl, sağlamlık açısından kolu dolduruyor mu? Plastik hissi mi veriyor?

40 mm ve 44mm arasında pil kullanım değerleri çok mu farklı?

hediye edilen powerbank s7 edge ile kullanılabilir mi?
    1.Aliminyum artısi var eksisi yok.gayet elit gorünuyor ve en onemlisi çoook hafif.
    2.bende 44mm var pili normal kullanim ile 3 gün gider gibi.
    3.hediye powerbank wireles hızlı sarj ozelligi olan powerbank.Yani hem wireles hizlı sar hemde normal kablolu hızlı sarj yapabiliyor.s7 edge lerde wireles sarj varmı bilmiyorum.
    Edit.....Samsung sitesine baktım.s7 ve s7 edgelerin wireles hizlı sarj ozelliği varmıs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 3 Ekim 2019; 22:50:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

1.Aliminyum artısi var eksisi yok.gayet elit gorünuyor ve en onemlisi çoook hafif.
    2.bende 44mm var pili normal kullanim ile 3 gün gider gibi.
    3.hediye powerbank wireles hızlı sarj ozelligi olan powerbank.Yani hem wireles hizlı sar hemde normal kablolu hızlı sarj yapabiliyor.s7 edge lerde wireles sarj varmı bilmiyorum.
    Edit.....Samsung sitesine baktım.s7 ve s7 edgelerin wireles hizlı sarj ozelliği varmıs.

Alıntıları Göster
    S7 edge de kablosuz şarj var hocam kullanilabilir.

• 44mm Alüminyum ile bende katıldım aranıza ..

• Tolga277 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Çok güzel duruyor. Bendr haftasonu alacağım bakalım.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.