Şimdi Ara

Galaxy Tab S8 serisinin teknik özellikleri sızdı: Snapdragon 888 işlemci, 120Hz ekran (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Sorunsuz ürün ve Apple dediniz, doğrusu ben çok şaşırdım. Sarı ekran muhabbeti, Intel modem... Bu tür problem 11 serisinde çokça yaşandı ve devam ediyor. Ben de yaşadım. Fanatiklik falan yok. Her şey dediğim gibi. Ne kullanacağınız sizin tercihiniz, beni ilgilendirmiyor. iPad'iniz sorunu olmayan bir cihaz olabilir. Böyleyse çok şanslısınız. iPhone kullanmanın artısı olmadıysa geçen zaman zarfında Android ile iPad'iniz arasında nasıl uyum sağlayabildiniz? Yoksa iki cihazı birbirinden farklı işlerle bağımsız mı kullandınız? Eğer öyleyse dediğiniz doğru olabilir.

• Ne 2 yılı? Daha çıkmamış ürünün güncelleme süresini nereden biliyorsunuz? Samsung tarafındaki çoğu ürünün artık en az 3 yıl destek alacağı söylendi. Bu 3 büyük Android sürümü alacağı anlamına geliyor. Bilginiz olsun. Ayrıca verdikleri güncellemeler bazılarınınki gibi boş gelmiyor.

• TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar en üst seviye tabletlerine 2 tane, orta seviyelere 1 tane, alt seviyedekilere hiç vermedi.
    Bahsettiğiniz 3 güncelleme üst seviye TELEFON’ları için dedi. Note ve S serileri oluyor bunlar da.
    Tabletlerle ilgili bir açıklama varsa, paylaşın kaynağı biz de görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iakten

Şimdiye kadar en üst seviye tabletlerine 2 tane, orta seviyelere 1 tane, alt seviyedekilere hiç vermedi.
    Bahsettiğiniz 3 güncelleme üst seviye TELEFON’ları için dedi. Note ve S serileri oluyor bunlar da.
    Tabletlerle ilgili bir açıklama varsa, paylaşın kaynağı biz de görelim.

Şimdiye kadar böyleydi. Bundan sonra o devir kapandı. Tab S6 Lite bile çıkışından itibaren dahil edildi buna. Ayrıca dediğiniz gibi sadece üst seviye TELEFON'lar için değil. Yine büyük bir yanlışı düzelteyim. Orta ve orta-üst sınıf A serisinin modelleri de dahil. Merak etmeyin, ben yürüyen troller gibi atıp tutmam. Kaynak da paylaşayım.

Source: https://news.samsung.com/global/samsung-raises-the-bar-for-mobile-experience-innovation-committing-to-three-generations-of-android-os-upgrades

Kaynak: https://shiftdelete.net/3-ana-android-guncellemesi-alacak-samsung-modelleri-belli-oldu

• Ayrıca rica ediyorum tam emin olmadan yorum yazmayalım. Alacak olan kişiler yanlış bilgileniyor çünkü.  

Sizin gibi düzeltenler varken sorun olmaz gibi.
    Fakat yine bir Apple değil.
    Telefon İçin 3 güncelleme belki iyi olabilir ama tablet daha uzun soluklu oluyor. O yüzden ben yine de almam.
    Keşke Apple gibi maksimum süreyle desteklense. Bu tür cihazların ömrünü yazılım belirliyor ne yazıkki.
  • O kadar çok yanlış var ki. Sizi tenzih ederim, ama bazıları art niyetle yapıyor maalesef. Haklısınız, tablet daha uzun süre kullanılıyor. İleride bu sürenin artacağını düşünüyorum ve böyle ümit ediyorum. Tercih sizindir ancak bu konuda Apple'ı çok da büyütmeyin gözünüzde. Şu an zaten rakiplerinde olan çokça yazılımsal özelliği sonraki yıllarda verip adına 5 yıl destek diyor.

• Samsung tablet yapmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen
  • Bana samsung fanı diyebilirsiniz arkadaşlar. Note3'ten beri samsung kullanıyorum. Sırasıyla Note3-Note5-Note7-Note9 ve şimdi de Note10+ elimde. Aileme de aldırdım, tüm yakınlarıma da tavsiye ediyorum.

Ama yaptığım en büyük hata samsung tablet almaktı.

Bu forumda da defalarca tablet alacaksan apple diye yazılanları okuduğum halde gittim samsung tablet aldım. Bin pişman oldum.

Android marketteki pek çok uygulama tabletimde düzgün çalışmadı. Meğerse apple her uygulamanın tableti için özel sürümünü barındırıyormuş appstore'da.

Sözde Samsung'un amiral gemi tabletini aldım diye sevinirken bin pişman oldum.

Şu noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum. Samsung amiral telefonlarına özen gösteriyor. Kenarları falan sıfırlıyor. Ama aynısını tabletlerine yapmıyor. Hatta Apple tabletin çerçeve kalınlığı küçüldükçe benzer şekilde Samsung'da küçülttü ama daha fazlasını yapmadı.

Aynısı yazılım olarakta gösteriyor kendini. Daha ucuz, giriş seviyesi android tablet alacaksanız android tabletlwre bakabilirsiniz. Ama yok Samsung'un amiral tabletini alacaksanız paranıza yazık olur. Benden söylemesi. Ne atabildim, ne de satabildim, 2.elde android tablet 5 para etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok açıklayıcı bir yazı olmuş.Dediklerinizde haklısınız.iPad dünyası çok başka.Her uygulamanın iPad’e özel tasarlanmış versiyonları varken herhangi bir android tablet almak çok acemice bir karar olur.

Bu ilk apple telefon kullanışım değil ancak misal 10 yıl telefon kullandıysam bunun 8 yılı android olmuştur. Android kullanırken telefondan ne kadar nefret ettiysem iphone kullanırken o kadar memnun kaldım. Ipad konusuna da gelirsem ben tableti evde özellikle bilgisayar gerektirmeyen hemen herşeyde kullanabileceğim bir cihaz olsun diye aldım ve tam olarak istediğim şeyleri istediğim şekilde yapıyor. Kuzenimde ipad pro ilk nesil var ve o bile ölmeye yakın bir cihaz değil. Pro olmayan versiyonlarını bilmiyorum ancak pro versiyonlarını gözüm kapalı tavsiye ederim.

Aslında kullanım amacı çok önemli kime ne lazımsa onu almalı ama apple cihaz kullandığım için çevremde beni eleştiren android fanatiklerine "neden ios yerine android kullanayım" dediğimde söylenen sebepler genelde asalak beleşçi kişilerin yapmaya yelteneceği şeylerdi misal torrenten film indirip izlemek "apk" yükleyip kaçak yayın izlemek vs vs genelde para vermek yerine çalmak üzerine olan savlardı. Ben sıradan bir kullanıcı olarak elimdeki telefonu eleştirebileceğim tek konu fiyatı, bunun üstüne ülkedeki kur vergi vs malum eklerle iyice mantıksız bir fiyata erişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TwinPowerTurbo

iPad ailesinde Pro modeli dışındakiker bir şeye yaramıyor. Bu modellerin iPad Pro'dan bir eksiği yok hatta fazlası var. Apple'ın da kullandığı Samsung AMOLED ekranları bunun en iyi örneği. Bazı teknoloji dahileri YouTube'daki Geekbench yarışlarına ve render alma süresine göre yorum yapıyorlar. iPad kullanıcılarının öve öve bitiremediği kalemi ve el yazısını metne dönüştürme gibi çok basit özellikleri Samsung kendi tabletinde 9 yıl önce sunmuştu. Formülleri bile tanıyıp üzerinden işlem yapıyordu. O zaman Apple'ın kalemden haberi yoktu. Gönüllü Apple fanlarından dolayı insanlar iPad dışında tablet yok zannediyorlar. Samsung'un üst tablet modellerindeki işlevsellik ve kullanışlı özellikler hiçbir rakibinde yok ve iPad reklamlarından dolayı bundan kimsenin haberi yok. DEX modu bile büyük bir fikir. Tablet piyasasının inovasyon lideri Samsung'tur.

Samsung tab s7 aldım pişman oldum. En popüler oyun pubg mobile oyununu iyi kalitede 90fps oynama hayalleri kurarken düşük çözünürlük düşük kalite 60fps geçmeyen oyun deneyimimden sonra sattım. Böyle özellikle tablet çıkar oyun performansı çöp olsun. Diğer şeyler için bunun yarı fiyatındaki tabletlerde işimi görüyor. Bunun yarı fiyatına aldığım air 3 ün oyun performası çok daha iyi. Hatta süper. Samsungun eski tabletlerini biliyoruz. Donanınım iyi android sürümlerini güncellemediği için çöp olduğunuda çok iyi biliyoruz. Sorunlar yazılım güncellemeleride geç geliyor. Pahalı ama ipadden iyisi şuan da yok.

• muratdm M kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle insanlar tecrübelerini aktarıyor.Halen ısrarla bunu anlamayanlar var.Görünen köy kılavuz istemez.Android tabletler daha yolun başında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwinPowerTurbo

iPad ailesinde Pro modeli dışındakiker bir şeye yaramıyor. Bu modellerin iPad Pro'dan bir eksiği yok hatta fazlası var. Apple'ın da kullandığı Samsung AMOLED ekranları bunun en iyi örneği. Bazı teknoloji dahileri YouTube'daki Geekbench yarışlarına ve render alma süresine göre yorum yapıyorlar. iPad kullanıcılarının öve öve bitiremediği kalemi ve el yazısını metne dönüştürme gibi çok basit özellikleri Samsung kendi tabletinde 9 yıl önce sunmuştu. Formülleri bile tanıyıp üzerinden işlem yapıyordu. O zaman Apple'ın kalemden haberi yoktu. Gönüllü Apple fanlarından dolayı insanlar iPad dışında tablet yok zannediyorlar. Samsung'un üst tablet modellerindeki işlevsellik ve kullanışlı özellikler hiçbir rakibinde yok ve iPad reklamlarından dolayı bundan kimsenin haberi yok. DEX modu bile büyük bir fikir. Tablet piyasasının inovasyon lideri Samsung'tur.

Mağazası olmayan, tablete uygun yazılımların geliştirilmediği bir ortam android.Dolayısıyla ferrarin var ama benzinin yok gibi bir durum oluyor.Ben tabs6 alıp sonra ipad proya geçtim deneyip gördüm tablet = ipaddir net.

teknosa da ipadlerde indirim vardı bu mesajı yazdığım sırada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 4 Şubat 2021; 22:51:11 >

• Tablet konusunda android tabletten uzak iPad’e yakın olun derim.
  • onboardx O kullanıcısına yanıt
    Apple düşmanı bir insana bunları anlatsanızda, anlamaz zaten.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.