Şimdi Ara

galaxy tab s için kalem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar samsung galaxy tab s tablet için ince üçlü kalem arıyorum kalem tavsiyesi yapar misiniz birde samsung c pen alsam çalışırım tesekkurler

• Aynı soruyu bende sormuş olayım iyi bir kalem almak istiyorum tablete not tutabileceğim.
  • tab s de note tutuluyor mu kı... s pen tarzı bır olay varmı note telefon serılerındekı gıbı
  • catik kullanıcısına yanıt
    s pen tarzı olay yok.o kadar işlevli bir kalem performansı istiyorsan,samsung note'a yöneltiyor seni.
    Arkadaşların dediği s pen tarzı,en azından bir ince uç kalem var mı? Ama ben hep top uçlu,kalın kalemlere denk geliyorum.Demek ki yok:/
  • merhaba arkadaslar
    galaxy tab s kullaniyorum ama kalem ile not alirken elimi ekranin uzerine koyarak not alabilecegim iyi bir applikasyon var mi?

ince uclu kalem icin galaxy note sart mi?
  • ince uçlu kalem seçenekleri var amazon veya aliexpress ten alabilirsiniz ama gereksiz pahalılar.

şahsen note tutmak istiyorsan kalemli bir tablet almalısın. gidip tab s alıp üstüne bir de 100 tl'ye kalem almak çok saçma. baştan niye note almadınız? aynı fiyattı.

-önemli olan kalem değil, ekranın yapısıdır. samsung s-penler başka ekranda çalışmaz. ancak özel ince uçlu bazı kalemler her ekranda çalışabiliyor. ancak bu kalemler hem spen kadar kaliteli değil hem de pahalı

örnk:http://www.wacom.com/en-us/products/stylus/bamboo-stylus-fineline

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.