Şimdi Ara

Galaxy SIII için Jelly Bean güncellemesi Avrupa turuna devam ediyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su guncelleme olayina insanlar neden bu kadar takiyor anlamis degilim tamam merak ediliyor bi an once gelse iyi ama sadece bu sebebten oturu yapilan tepkiler cok agir su haliylede gayet iyi calisiyor zaten unutmayin ki tescilli 2012-2013 dunyanin en iyi telefonu var elimizde haksizlik yapmayalim sonuncta gec gelmesininde bir sebebi vardir diye dusunuyorum...

• Ben bu forumdakileri anlamiyorum ya. Galaxy nexus ile galaxy s3 ne diye kiyasliyosunuzki biri googlen telefonu digeri samsungun tabi ilk google in telefonuna hemen gelicek digeri icin bekliceksin yazilim adaptasyonlarini ve uyarlamalarini kolaymi saniyosunuz.

Illa kiyaslayacaksan git diger ureticiler ve segmentindeki telefonlarla kiyasla htc one x lg x4 gibi bu sekilde anlamli bi kiyaslama yapmis olursun ve ekliyorum nexus cihaz almadigin surece guncelleme konusunda samsung sonra digerleri. Fanboylukta yapmiyorum fanboyda degilim.

Samsung guncelleme konusunda bu ureticiler arasinda en iyi konumda laf olsun diye bos konusup anlamsiz kiyaslamalara girmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skid_row -- 20 Ekim 2012; 9:23:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colddplay

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Eylül başıydı şimdi kasım başında güncelleme alırsak sevineceğiz. Bir sonraki güncellemeyi 2 seneye alırız. Telefonun fiyatının 2 ayda %30 düşmesini saymıyorum.

Hayatımın ilk ve son samsung telefonu s3 tür.

allah allah niye düştü acaba%30 bir araştı istiyosan
    senin dediklerin paralel ithalat ile getirilmiş telefonlar

Aynen senin 1500 civari gordugun tum s3ler paralel ithalat.
    Resmi ithalatci urunuleri en az 1700tl indirim vs olmadigi surece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skid_row -- 20 Ekim 2012; 9:17:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu Eylül başıydı şimdi kasım başında güncelleme alırsak sevineceğiz. Bir sonraki güncellemeyi 2 seneye alırız. Telefonun fiyatının 2 ayda %30 düşmesini saymıyorum. Hayatımın ilk ve son samsung telefonu s3 tür.
    allah allah niye düştü acaba%30 bir araştı istiyosan senin dediklerin paralel ithalat ile getirilmiş telefonlar
    Aynen senin 1500 civari gordugun tum s3ler paralel ithalat. Resmi ithalatci urunuleri en az 1700tl indirim vs olmadigi surece.

Vatanda 1600 ben 2 ay önce 1900 aldım. ithalatçı garantilidir diye bir durum yok. hepsiburada da o durum var.

• o değilde biz bunları odin ile yükleyebilecek miyiz? Operatör uygulamaları falan mı yüklü bunlarda??

• hepsini aynı anda verememe gerizekalılığını geçtim, neden bir takvim sunamıyorlar onu anlamıyorum. çok mu zor?
  • Beş para etmez bir mobil işletim sistemi :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu Eylül başıydı şimdi kasım başında güncelleme alırsak sevineceğiz. Bir sonraki güncellemeyi 2 seneye alırız. Telefonun fiyatının 2 ayda %30 düşmesini saymıyorum. Hayatımın ilk ve son samsung telefonu s3 tür.
    allah allah niye düştü acaba%30 bir araştı istiyosan senin dediklerin paralel ithalat ile getirilmiş telefonlar
    Aynen senin 1500 civari gordugun tum s3ler paralel ithalat. Resmi ithalatci urunuleri en az 1700tl indirim vs olmadigi surece.

Vatanda 1600 ben 2 ay önce 1900 aldım. ithalatçı garantilidir diye bir durum yok. hepsiburada da o durum var.

vatanda %25 indirim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Androidde iOSun rahatlığını bulamıyorum. He şimdi android kullanıcıları beni eksilemesin. Androide kötü demiyorum.

andoide kötü dediğin için değil kısıtlamalı iosa rahat dediğin için bastılar eksiyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Androidde iOSun rahatlığını bulamıyorum. He şimdi android kullanıcıları beni eksilemesin. Androide kötü demiyorum.

andoide kötü dediğin için değil kısıtlamalı iosa rahat dediğin için bastılar eksiyi...

kullanmadan yorum yapmayin

simdi der iphone 4 u gecende sattim

• Odin ile kurun bunlardan birini 1 aydır polonya romu kullanıyorum gayet güzel. Ne diye bu kadar şikayet edersiniz bilmem.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

vatanda %25 indirim var.

Yani?

• Ülkeler arasindaki surum farklari neler hangi sürümü yüklemeliyim s3 için?

• arkadaşım anlamıyorum güncelleme gecikebilir daha stabil etmeye çalışıyorlar sorunları düzeltiyorlar vs. hayır anlamadığım konu 4.1.1 değilde 4.0.4 ile kullanınca cihazı arama mı yapmıo yada kamerasnımı kullanamıyorsunuz müzik mi dinlenmiyor indirdiğin uygulamalar mı çalışmıyor zaten s3 canavar gbi telefon 4.1.1 e ihtyacu yok bekle arkadaşım kolay ulaştığından çabuk bıkarsın ;) s3 kullanıcısıym 4.0.4 ile mutluyum
    ;

• quote:

Orijinalden alıntı: brci

arkadaşım anlamıyorum güncelleme gecikebilir daha stabil etmeye çalışıyorlar sorunları düzeltiyorlar vs. hayır anlamadığım konu 4.1.1 değilde 4.0.4 ile kullanınca cihazı arama mı yapmıo yada kamerasnımı kullanamıyorsunuz müzik mi dinlenmiyor indirdiğin uygulamalar mı çalışmıyor zaten s3 canavar gbi telefon 4.1.1 e ihtyacu yok bekle arkadaşım kolay ulaştığından çabuk bıkarsın ;) s3 kullanıcısıym 4.0.4 ile mutluyum
    ;

o dediklerini nokia 3310 da yapıyor isteyen onu kullanabilir.

buradaki olay, 2bin liraya telefon satıyorsun, o güncellemeyi adam gibi zamanında kurmayı beklemek alıcıların hakkı.

3 aydır ha bugun ha yarın çıkacak diye rezil ediliyoruz. takvim yayımlasın o zaman? çok zor olmamalı.
  • İşte bu yüzden nexus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertiCo

quote:

Orijinalden alıntı: brci arkadaşım anlamıyorum güncelleme gecikebilir daha stabil etmeye çalışıyorlar sorunları düzeltiyorlar vs. hayır anlamadığım konu 4.1.1 değilde 4.0.4 ile kullanınca cihazı arama mı yapmıo yada kamerasnımı kullanamıyorsunuz müzik mi dinlenmiyor indirdiğin uygulamalar mı çalışmıyor zaten s3 canavar gbi telefon 4.1.1 e ihtyacu yok bekle arkadaşım kolay ulaştığından çabuk bıkarsın ;) s3 kullanıcısıym 4.0.4 ile mutluyum ;
    o dediklerini nokia 3310 da yapıyor isteyen onu kullanabilir. buradaki olay, 2bin liraya telefon satıyorsun, o güncellemeyi adam gibi zamanında kurmayı beklemek alıcıların hakkı. 3 aydır ha bugun ha yarın çıkacak diye rezil ediliyoruz. takvim yayımlasın o zaman? çok zor olmamalı.

3310 damı yapıyor :D s3 ün yaptıklarını :D adamlar kesin bi gün vermediler ki zaten bekle arkadasım nolucak 4.1.1 gelince sanki telefon full hd ekran olcak kamerası 16 mp le yükselicek :D tamam bende bi an önce istiyorum güncel bi yazılımla kullanmayı ama ozaman s3 değilde nexus alıcaksın öyle bi seçeneğinde var sonucta ;)

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brci arkadaşım anlamıyorum güncelleme gecikebilir daha stabil etmeye çalışıyorlar sorunları düzeltiyorlar vs. hayır anlamadığım konu 4.1.1 değilde 4.0.4 ile kullanınca cihazı arama mı yapmıo yada kamerasnımı kullanamıyorsunuz müzik mi dinlenmiyor indirdiğin uygulamalar mı çalışmıyor zaten s3 canavar gbi telefon 4.1.1 e ihtyacu yok bekle arkadaşım kolay ulaştığından çabuk bıkarsın ;) s3 kullanıcısıym 4.0.4 ile mutluyum ;
    o dediklerini nokia 3310 da yapıyor isteyen onu kullanabilir. buradaki olay, 2bin liraya telefon satıyorsun, o güncellemeyi adam gibi zamanında kurmayı beklemek alıcıların hakkı. 3 aydır ha bugun ha yarın çıkacak diye rezil ediliyoruz. takvim yayımlasın o zaman? çok zor olmamalı.

3310 damı yapıyor :D s3 ün yaptıklarını :D adamlar kesin bi gün vermediler ki zaten bekle arkadasım nolucak 4.1.1 gelince sanki telefon full hd ekran olcak kamerası 16 mp le yükselicek :D tamam bende bi an önce istiyorum güncel bi yazılımla kullanmayı ama ozaman s3 değilde nexus alıcaksın öyle bi seçeneğinde var sonucta ;)

evet pişmanım zaten bu yüzden, bir sonraki telefonum nexus olacak veya iphone, nexus da sony, samsung değil.

ya apple fanboylarını geçtiniz, samsung bu telefonu 2 bin liradan sartıyor, 2 bin lira. 20 milyondan fazla satmış satmış bu telefon, galaxy ace değil amiral gemisi diye lanse edilen bir telefon!

applea söverdik millete zorla aparat aldırıyorlar, en basiti mini usb sarjı bile getirmiyorlar sırf kendi mallarını satmak amacıyla diye, bunlar da note2 alalım diye mi yayımlamıyorlar güncellemeyi anlamadım ki, aynı şekilde s2 daha ics bekliyor fln, 1 sene sonra s3te aynı şekilde olacak.

2 aydır milleti bu şekilde süründüremezler. desinler o zaman kasım sonuna kadar aralık sonuna kadar her s3e gelecek güncelleme diye?

bu kadar mı zor? bunu beklemek hakkım değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Odin ile kurun bunlardan birini 1 aydır polonya romu kullanıyorum gayet güzel. Ne diye bu kadar şikayet edersiniz bilmem.

Bende ilk ciktigindan beri polonya romu kullaniyorum sarj haricinde bende eksigini gormedim

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet pişmanım zaten bu yüzden, bir sonraki telefonum nexus olacak veya iphone, nexus da sony, samsung değil.

ya apple fanboylarını geçtiniz, samsung bu telefonu 2 bin liradan sartıyor, 2 bin lira. 20 milyondan fazla satmış satmış bu telefon, galaxy ace değil amiral gemisi diye lanse edilen bir telefon!

applea söverdik millete zorla aparat aldırıyorlar, en basiti mini usb sarjı bile getirmiyorlar sırf kendi mallarını satmak amacıyla diye, bunlar da note2 alalım diye mi yayımlamıyorlar güncellemeyi anlamadım ki, aynı şekilde s2 daha ics bekliyor fln, 1 sene sonra s3te aynı şekilde olacak.

2 aydır milleti bu şekilde süründüremezler. desinler o zaman kasım sonuna kadar aralık sonuna kadar her s3e gelecek güncelleme diye?

bu kadar mı zor? bunu beklemek hakkım değil mi?

samsung'a toplu mail atilsin bence.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.