Şimdi Ara

Galaxy S8'deki kırmızı ekran sorununu düzeltecek güncelleme geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Merhaba

Samsung firması kadar kötü bir firma daha tanımadım servis hizmetleri çokkk kötü bende edge 7 var telefon iki kere ısınma sebebiyle servis e gitti 22 gün telefon dan haber alamadım müşteri hizmetleri ni arıyorum size dönüş yapacaz diyorlar dönmüyorlar hayatımın en büyük hatası nı Samsung la tanışmak la yaptım telefonum da yine Isınma problemi var ve ekran gidiyor ama servis hizmeti diye bir anlayış Yok vatandaşı nasıl öperim hesabı yapıyorlar aklı olan Samsung la tanışmasın derim

Zaten Samsung yetkilileri bu kafayla devam ederse Türk halkının aptal insanlar olmadığını cep telefonu almayarak Samsung firması na gereken cevabı verecek tir

Erkan Güneş

Samsung mobile dükkanlarına bi gidin. :) Adamlar j7 prime ile iPhone 7'yi kıyaslıyor. Yalan dolan düzmece satış ile insanlara geçirmeye çalışıyorlar. Ve haliyle dandini j7'ye 1500 tl ödeyen insanımız da gerçekten iyi bir telefon aldığını zannediyor. Çünkü bizim ülkede pahalı olan iyidir mantalitesi olduğu sürece bir yol alınmaz...

• AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    İphone 7 lerde kullanılan işlemci tamamen TSMC üretimi bu 1

2. ise İphonlarda Asahi,JDI, Lg ve Samsung ekranlar kullanıldı. Biz ne bilelim sarı ekranları Samsung un ürettiğini. Bu konuda emin misin ? Delilin ne ? Anlayacağın bilip bilmeden sallama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıknatıs20 -- 25 Nisan 2017; 0:40:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar zarar etmekten bıktı, yazılımla halletmeye çalışıyolar artık
  • Apple sanki eski apple çekim hatazı kasada renk atması kamerada cızırdama kasada çıtlama.yakınlık sensörü çalışmaması ? Bunlar benim değiştirilen ve kendimin satıp aldığı cihazlar da da yaşadığım iphone 7 ve 7 pluz hatLRı ??? Ee şimdi bu s8 hatalı olunca sıkıntı yok değil ama iphonu övenler de bilerek övsün renk atmasına bunu apple hata görmüyor diyerek sizi mutlu etmek için değiştiriyoruz derlerse ve yolladıkları cihazda sıkıntı çıkarsa demekki neymiş her telefon da hata olabilir miş appşe da kusursuz değil miş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.